Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 516
doğan12b
1 hafta önce - Cum 12 Ekm 2018, 15:01

976 istimlak olan parseller listesinde yok

doğan12b
1 hafta önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:17

Listeyi yüklenmiyor paylaşamiyorum bana ulaşmak isteyenler 555632789 nolu olandan ulaşabilirsiniz

cempeace
6 gün önce - Cmt 13 Ekm 2018, 12:01
selam

vizyon41 . imardan baktığımda 976 parselin ortasından bir yol geçiyor gözüküyor . bilginiz varmı

Moondrawn
6 gün önce - Cmt 13 Ekm 2018, 21:55

Alıntı:
Vizyon41
Arazinizden Yüksek Hızlı Tren geçecek sanırım.
Araziniz tarım arazi değil sanırım. Toplulaştırmaya dahil olduğuna emin misiniz?

Tapu kaydında şerh var. E devletten görüyorum. Hızlı tren ile ilgili bilgiyi nereden aldınız. Belge , harita mevcutmu[/quote]

webze
4 gün önce - Pzr 14 Ekm 2018, 22:44
Kamulaştırma

Merhaba,

Herkese iyi akşamlar gebze cumaköy ve denizli köyü istikametinde 'EK' kamulaştırmalar için tebligatlar gelmektedir,
bilgisi olan veya tebligat gelenler varmıdır?

Süha
4 gün önce - Pzr 14 Ekm 2018, 23:32

Alıntı:

(+)

vizyon41
4 gün önce - Pts 15 Ekm 2018, 10:02

Alıntı:
vizyon41 . imardan baktığımda 976 parselin ortasından bir yol geçiyor gözüküyor . bilginiz varmı

cempeace
Burada bulunan yonca, Şemsettin tarafına doğru kaydığından o görünen yolun hiç bir esprisi kaldığını düşünmüyorum. Henüz planlar güncellenmemiş olduğundan arazinizden yol geçiyor gibi görünmektedir. Ama gerçekte öyle değildir.

Alıntı:
Tapu kaydında şerh var. E devletten görüyorum. Hızlı tren ile ilgili bilgiyi nereden aldınız. Belge , harita mevcutmu

Moondrawn
Benim bilgilerim net değil. Forumumuzu takip ederseniz bütün bilgilerimizi paylaşmaya gayret etmeye devam ederiz.

Saygılarımla

bahat

4 gün önce - Pts 15 Ekm 2018, 10:20

Burayı emlakçıya çevirmişler. Proje bilgisi görmek istiyoruz.

vizyon41
4 gün önce - Pts 15 Ekm 2018, 10:25

Alıntı:
Burayı emlakçıya çevirmişler. Proje bilgisi görmek istiyoruz.

Merhaba. Genel olarak böyle bir kanıya nasıl vardınız?
Çok nadir de olsa bazı eylemler görülebiliyor ancak genelde topluma faydalı bilgiler vermeye çalışıyoruz.
Kimi arkadaşımız projeden fotoğraflar göndermekte; kimileri ise arazilerin bulunduğu alan ile ilgili bilgiler talep etmektedir. Forumdaki daha tecrübeli arkadaşlarımızın yanında biz de elimizden gelen bilgileri vermeye gayret ediyoruz. Saygılarımla

Abuzerr
3 gün önce - Sal 16 Ekm 2018, 11:42

La gardaşım istimlakmı kaldı millet parasını aldı yolbitti halen istimlak oldumu

sayfa 516
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara