Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1146
atillak
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 12:51
ÖZBERKKENT

Sayın üyeler özberkkent başkanı planı Uygun Alkan ile imzalayacağını beyan etti. Hektar başı 60 daire alacağız. Belediye plancısı Hakan Kaya hektar başı 64 daire veriyor. 25 hektar yerimiz için toplam 100 daire kaybımız bulunmaktadır. Bu aldığı görevi kötüye kullanmaktır.

Biz 100 e yakın hisse ye ulaştık. 3. Başkan Esat beyi, Denetimden Mahmut beyi arayıp istifalarını istedik.
Mahmut bey tamam istifamı vereceğim dedi.(Dalgamı geçti bilmiyorum). Esat bey konuyu araştırayım dedi.

Sizden ricamız Kooparatiflerin %40 a başka bir plancı üzerinden ulaşma çabalarını kırmak için kimin elinden ne geliyorsa yapmasıdır. Öncelikli olarak Noterden çekeceğiniz dilekçe ile bilgi istemeniz olacaktır. Dilekçe örneği yukarda verilmişti. Ben şahsen elimden geldiği kadar çok kişiye ulaştım.

Ayrıca belediyeden randevu talep eden kişiler var. Mesaj Belediyenin yanındayız.

DOBRA
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 13:27

arsafir üyeleri gerçekten böle bişi varmı, varsa hemen organize olun sizde, başkanı arayın

YILBEY
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 14:19

İstifa etmeseler kendileri için kötü.Belli ki; üye menfaati düşünülmeden yapılan bir iş. Elbette görevi kötüye kullanma var. Ne olursa olsun gerekli bilgiyi siz üyelere vermek zorunda. Yöneticiye yetki bile verseniz yetkisini kötüye kullanamaz.

MELTEM06
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 14:21
belörende koperatıf hıssesı almak ıstıyorum

koperatif hissesini uygun fiyata satmayı düşünen olursa hisse almak istiyorum meltemkrc066@hotmail.com

KasımTalha
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 15:19
MELTEM06

Sana göremi bana göremi uygun fiyat, eğer sana göre ise burda hisse arama kimse o kadar para ödeyip, yıllarca aidat ödeyip umut bağladığı yeri senin beklediğin fiyata satmaz, ayrıca şu an herkesin derdi başka.

MELTEM06
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 15:31

herkezın derdı benımde derdım benımde hıssem var sonuçta ımar gecme ıhtımalı yuksekken su soylenenlerden sonra bıraz dustu sanırım umarım beledıyenınkı gecer ımardan denıenler celme takmazsa

atillak
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:09
Özberkkent

Erol bey ile yüzyüze görüşme yaptım. Kadastro güncellemeleri sonucu resimde gönderdiğim son parsel düzeltmeleri mevcuttur. Lehimize 3000 küsür metre2 artış görünüyor.
Belediye ile sözleşmeyi imzalayacağını net olarak söyledi.

(+)

Sevketalp
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:43

Arkadaşlar maalesef kooparatif üyesi olarak sizlerin kendi başına protokol imzalamak gibi bir yetkiniz yok ; ancak kooparatifinizde sıkıntılı bir durum olduğunu düşünüyorsanız üyeler olarak aranızda imza toplayip yüzde 10 imza oranına ulaşmanıza mukabil olağanüstü genel kurul talep edip, başkanlık seçimini yenilemek başta olmak üzere , Belediyenin protokolü haricinde hiç bir plan ve planci ile sözleşme imzalanamayacağı şeklinde karar aldirabilirsiniz, bu karar başkanınızı bağlamış olur. Ayrıca şunu anlamanızı önemle rica ediyorum, farklı bir plan ve planci ile gelen kooparatif başkanları , Sayın Mustafa TUNA'nin birilerinin kendi menfaati ve rantı için ortaya koyduğu plan ve protokolleri hiçbir şekilde kabul etmeyerek elinin tersiyle itecegini çok iyi biliyorlar, bu adamların tek amacı yanlarına cekebildikleri kadar kooparatif ve bağımsız arsa sahibini çekerek Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu protokolün gerekli imza oranlarına ulaşmasını engelleyerek, imar planını akamete uğratıp son bir umutla kirli çamaşırlarını n ortaya dökülmesini engellemeye calismaktan
başka bir şey değil,
temiz ve dürüst kooparatif başkanı arkadaşlarımdan uyanık olmalarını ve bu kirli tezgaha alet olmamalarını önemle rica ediyorum . Saygılarımla

cemal gören1
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 19:37
Mustafa Bey, lütfen konuş kardeşim!

ARSAFİR’in, belediye protokolünü imzalayacağı yönünde duyumlar alıyoruz. Bu iş duyumlara kalmamalı ve ARSAFİR’in başkanı Mustafa Bey imzalıyoruz veya imzalamıyoruz diyerek son noktayı koymalı, binlerce kinin kafasındaki “acaba?”ları sonlandırmalıdır.

cennet kizi
2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 19:49

Arsafir başkanı sizi yemiş. Diğer plancının imar planını imzaladı bile. 5-10 güne haberini alırsınız.

sayfa 1146
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet