Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir 7ca

1 hafta önce - Çrş 10 Ekm 2018, 15:33

Ben sünniyim. Alevilere laf atman da ayrıca talihsizlik. Sadece ülkemin daha iyi tanıtılmasını daha guzel görüntüler verilmesini istiyorum. Lâfı mezhepcilige getirerek gerçeği saptıramazsınız.

Misafir 060

1 hafta önce - Çrş 10 Ekm 2018, 15:37

Neyse allahtan konya etabı bir gündü de hemen bitti gecti. esas güzellikler bugün basladı.

süleyman4242
1 hafta önce - Çrş 10 Ekm 2018, 16:02

1.Etap Konya-Konya etabının sonuçları ve genel klasman sıralaması tabloda!

(+)

(+)

2- Etap Alanya-Antalya etabının sonuçları ve genel klasman sıralaması tabloda!

(+)

(+)

En iyi Tırmanışçı formasının sahibi Benat Txoperena,
Türkiye Güzellikleri Prim Lideri formasının sahibi Onur Balkan,
En iyi Sprinter ve Klasman Lideri formasının sahibi ise Sam Bennett oldu. Tebrikler

2019 yılında tur Nisan ayında olacak zaman kısa olduğu için belki Karadeniz etapları bu sene olmayabilir ama bir sonraki sezon mutlaka olacaktır.Çünkü federasyon her yıl aynı yerlerde değil Ülkemizin diğer güzelliklerinide Dünyaya tanıkmak amacında olduğu için her sene farklı yerlerde yapmak istiyor .

selimengin
6 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 09:46

Alıntı:
En çok turist çeken 3. müze olup bunun sıralamasını sormuyorum yerli turistten arındırılmış turist sayısını soruyorum.Yabancı turist sayısını soruyorum

Yabancı turist sayılarına bakalım. 2013 rakamlarına göre 450 bin yabancı turist gelmiş.
https://reklam_link.com/mevlana-muzesi-ziyaretci- ...rdi/222404
Bir de 2015-2016 rakamlarına bakalım:
http://www.milliyet.com.tr/konya-ya-turist-yagaca ...efault.htm

Bu habere göre de Konya' ya 2.5 milyon turist gelmiş. Bunun üçte biri yabancı turist olduğuna göre yaklaşık 800 bin yabancı turist diyebiliriz.

süleyman4242
6 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 17:49

3.Etap Fethiye -Marmaris bugun koşuldu.

Tebrikler Ahmet ÖRKEN e 5.olarak iyi bir derece elde etti.
Tebrikler Onur Balkan Güzellikler primi Beyaz mayoyu koruduğu için
Tebrikler 3 etapdır kaçış gruplarında olan sporcularımıza
Tebrikler Türkiye Milli Takımına

(+)

İnşallah yarınkı turda Nazım Bakırcı yada Mustafa Sayar bir süprize imza atar kürsüde olurlar.

(+)

(+)

Misafir 060

5 gün önce - Cum 12 Ekm 2018, 15:04

Arkadaşlar bunlar şaka mı? Bütünlü marmaris selçuk etabı 200km ve yayın son 50kmde başladı. Öncesinde onca güzellik yayınlanmadı.

Misafir 060

5 gün önce - Cum 12 Ekm 2018, 15:15

Düzeltme:

Arkadaşlar bunlar şaka mı? Bügünkü marmaris selçuk etabı 200km ve yayın son 50kmde başladı. Öncesinde onca güzellik yayınlanmadı.

süleyman4242
5 gün önce - Cum 12 Ekm 2018, 18:01

güzel zevkli bir finis oldu nerdeyse toplu finiş kadar oldu baya bir kalabalık geldi bisikletçiler finiş çizgisine

4.Eatp Marmaris-Selçuk etabının sonuçları ve genel klasman sıralaması

(+)

(+)

süleyman4242
4 gün önce - Cmt 13 Ekm 2018, 16:37

5.Etap Selçuk - Manisa etabı tamamlandı

(+)

(+)

2019 Nisanda ayında yapılacak tur için 2 güzergah düşünülüyor 1. İstanbuldan başlayıp marmara etrafında dolanıp tekrar İstanbulda bitirmek 2. güzergah ise Batumdan başlıyarak karadeniz sahil boyundan Ankarada bitiş olacak şekilde düşünülüyor bakalım hangisi olacak muhtemelen seneye daha zevkli bir tur izliyecez çünkü bu seneki 9 word takıma en az 3-4 takım daha katılacak ve daha çok isim yapmış ünlü bisikletçilerde olacak turda

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET