Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir 72b

3 hafta önce - Pts 24 Eyl 2018, 16:19

Misafir 26f

bir kimsenin maaşını alamadığını belirtmesi ,eğer gerçekse ki gerçek olduğu ortada, şirketin itibarını falan zedelemez. Ekmeğini yediyse on katını da kazandırdı, bırakın artık bu ekmek yediğin yer laflarını. kaşıkla verip kepçeyle götürenlerden bıktık artık. Maaşını alamadığını söylediği için birisini tehdit etmek ise kimsenin haddine değildir. İnsanları tehditle susturabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Önce insan olun daha sonra gelin buralarda insan gibi konuşun. İşçiyi tehdit ederek değil.

Misafir 66d

2 hafta önce - Prş 27 Eyl 2018, 16:33

Mahrem mi? Konya'da yazdıklarımı bilmeyen mi var? Binlerce işçinin maaşını hiçbir açıklama yapmadan 1 aydır ödemediklerinin mahrem kalması mümkün mü?
Boş yapma ben buraya daha yazmadıklarım var vatandaşın bilmediği

Misafir aba

2 hafta önce - Prş 27 Eyl 2018, 22:35

Çalışan var evet...Ne Vebali adam haklı.. Fedakarlıklar borçları ödemiyor..Aldığımız zaten asgeri ücretti yani en düşük maaşa çalışıyoruz.. ve onuda ödeyemediler..Bunun vebalini kim ödeyecekk

bacar_42

1 hafta önce - Sal 02 Ekm 2018, 21:51

Bugün fetih caddesi şubesinde adese için utanç verici bir tabloyla karşılaştım. Büyük paket ıslak mendil almak için girdim. Koca markette bir tane bile ıslak mendil yoktu. Bulamadım galiba dedim görevliye sordum. ISLAK MENDİL KALMADI dedi. Burada kastettiğim belli bir marka değil. Hiç bir firmanın mendili yoktu. Bugün küçücük büfeye bile sorsanız bulacağınız ürün Türkiye genelinde yüzlerce mağazası olan markette yoktu. Gerçekten yazık!!!

bacar_42

3 gün önce - Cum 12 Ekm 2018, 17:09

(+)

Adese 2017 eylülden 2018 eylül sonuna kadar 22 şube kapatmış. Daha bu listeye son 10 gündeki şube kapatmaları dahil değil. Benim bildiğim bu sürede 6 şube daha kapattı.

Misafir 694

18 saat önce - 15:53 (dün)

Enflasyonla Mücadelede Devletin Yanındayız diye Bahsediyorlar.. Daha işçinin maaşını ödeyemiyorlar..İşleri güçleri dalavere müşteriyi kandırmak.....

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET