Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 441
Misafir df5

2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 16:29

kurban pazarı derken ilker mah deki muhtarlığın karşısında olduğu yermi arkadaşım

seneroo
2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 16:52

Burda köprünün altındada Harfiyat kamyonları çalışıyor. Ancak bizim temellimiz uğraşımız bu çalışmaların hiç durmadandan devam etmesi. Bir soytarı gurubu yüzünden sekteye uyğramaması

seneroo
2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 17:04

Muhtarınızla konuşun diyorsun muhtara soruyorum başlamış mı diye . Haberim yok bişeyler oluyor ama ne olduğunu bizde bilmiyoruz diyor.

Kamyoncular kepçecilere soruyorum onlarda bilmiyor. Gelen polislere sordum onlarda bilmiyoruz diyor. Belediyeyi arıyorum onlarda tebligat gönderdik 7 gecekondu yıkılacak diyor. Kartonculara sordum onlarda kepçe twmele dayanmayana kadar çıkmayacaz ve direnecez diyor...

Ben şunu anladım

İşi verende işi yapanda ne yaptığını bilmiyor.

Sanki seçim öncesi göz boyama

Allah rızası için ne oluyor ne olacak proje detayı nedir. Neler yapılıyor niye kimse bilgi vermiyor.

Hadi biz çevre halkını geçtim Hak sahipleri neden ne olduğunu soruşturup öğrenmiyor.

hashan
2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 17:20

ARKADAŞLAR BURADA BİLGİ AKTARAN KİŞİLER OLARAK.
2,75 KURUŞLUK BİLGİ AKTARABİLİYORUZ YETMİYORSA KENDİNİZ GELİP BAKABİLİRSİNİZ.
SİZ GÖRÜN DİYE ZATEN RESİMLER PAYLAŞILIYOR NE YAPALIM VADİYE CANLI YAYIN KAMERA SİSTEMİMİ KURALIM.
İMZA İLE OLMAZ DEDİĞİN KAÇ BİN ŞEY OLDU İMZA İLE HERKESE İMZALATTIRIN BİLMİYORSANIZ BİLENLERE YARDIMCI OLUN.
BURADAN DİĞER TATAVA YAPAN KİŞİLERDE VAR OLUMLU OLALIM BİRBİRİNİZE DESTEK OLMANIZI TAVSİYE EDERİM.
BURADA BİRBİRİNİ KIRAN HERKESİN ASLINDA GEÇMİŞTE BİR GÜN SAMİMİ KOMŞU OLDUĞUMUZU HATIRLATIRIM O DÖNEMLERİ UNUTMADAN KONUŞUN YAPILANLARA VERİLEN BİLGİLERE TEŞEKKÜR EDİN Kİ BİLGİ ALABİLEN KİŞİLERİ UZAKLAŞTIRMAYIN BURADAN.
YAPICI OLUNMAYIP KIRICI OLUNDUĞU SÜRECE HİÇ BİR BİLGİ PAYLAŞMAYACAĞIM BURADA.
HERKESE SELAM EDERİM.
İYİ GÜNLER

Misafir 543

2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 18:16

arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün bir mütehait arsam karşılığı 300.000 teklifte bulundu. hatta bana çevremde satmak isteyen olup olmadığını da sordu. Açıkcası hem şaşırdım hem de sevindim. Sanırım bu iyiye işaret ben tabii ki evimi bekleyip mütehaitleri zengin etmeyeceğim ama yine de bu bilgiyi paylaşmak istedim demekki vadi yapılacak

Edivard
2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 22:17

Kurban pazarının(eski) olduğu tarafta yıkım filan yok yalanlarla insanları kandırmayın

seneroo
2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 23:29

Beyler size kim nerde yalan söyler. Tüm olay şu...

1 Yıldızevler karakolunun ordan toprak alınıyor.

2. Alınan Harfiyat köprünün altı yani vadinin içine dökülüyor.

3. 7 kartoncuyada tebligat gönderilmiş Pazartesine kadar çıkın diye...

Tüm mesele bu...

Şimdi birileri çıkar niye küçümsüyorsun diyecek.

Küçümsemiyorum ama tüm olay bu o yüzden.

İmza kampanyasına katılın.

Bimerden mağduriyetinizi bildirin

Cimerden yazın

Belediyeyi hergün arayın

Pasifik kuzu vs durmadan arayın

Anlasınlarki bu vadi sahipsiz değil...

Biz çevre halkının yapabilecekleri sınırlı.
Ben şahsen zabıtayı arıyorum bide ateş yaktıklarında itfaiyeyi arıyorum. Silah sesinde polisi arıyorum.

Ama hak sahipleri belirttiğim mercilerden haklarını sorabilir...

Anlatabiliyormuyum.

Vadi006
2 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 23:55

Sen yenisin galiba biz bu sitede o anlattıklarnı yapalı 2 yıl oluyor. Bimer cimer zabıta mustafa tunaya twitler ohooo... bi kendinizi superman sanıyorsunuz heralde

Misafir fa7

2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 01:34

Ptesi gecekondulardaki ortaklarımız yine çıkmayacak bu sefer 3 gün süre verilip yıkım olmadan gidilecek.Malımızada ortak oldular Antebin çingeneleri.

Misafir 947

2 ay önce - Cum 12 Ekm 2018, 13:29

Yeni bir gelişme varmı arkadaşlar.

sayfa 441
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet