Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2814
Efe Elaldı

5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 13:43

Alıntı:
1 saat kadar önce Söğütlüçeşme'deydim. İsmail Bey ve Kerem kardeşim çok güzel fotograflar paylaşmış, tekrar olmasın diye eklemiyorum. Lakin peron yanında yapılan beton işinin kesinlikle peron uzatması olmadığını, yalnızca kısa bir perde beton imalatı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim

Traverslere bakabildinizmi acaba bitirmisler mi 4.yolu

onderta2cl

5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 13:50

Alıntı:
Traverslere bakabildinizmi acaba bitirmisler mi 4.yolu

Gözümün görebildiği noktaya kadar döşenmişti. Takriben Söğütlüçeşme Caddesi üzerine tekabül ediyor. Sorasında yani Halitağa Köprüsü'ne doğru henüz serilmemişti. Hatta balast altı malzemeyi de göremedim ben, İsmail Bey dün daha yakından bakmıştı, yanılıyorsam düzeltsin lütfen.

Efe Elaldı

5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 14:02

Rayların Birleşim bölümunde istasyondan gelen 4 yol 3 e düştüğü icin makas uygulaması yapacaklar bugun makasla ilgili bi calisma olmaz ama diger travesleride tam olarak bitirirler diye dusunuyorum hatta raylari bile gorebiliriz

Uçucu
5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 14:07

@mustafasa7

Alıntı:
kızanlar olacak biliyorum ama üçüncü köprü ya da avrasya tünelinden daha önemsiz olduğunu düşünmüyorum ben bu hattın, doğrudan halkın işine yarayacak böylesi bir projenin bu kadar ihmal edilmesine her aklıma geldiğinde öfkeleniyorum.

Kimsenin sana kızmaya hakkı yok, zira şu an yeni havalimanından sonra ülkenin en önemli projesi budur. Geç kalındıkça metrobüse binen yük artıyor. CR3 İstanbul'un doğu-batı aksıdır.

T. Ata Üstün
5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 14:31

Alıntı:
Uğur1 yazmış...

Hükümet maalesef öncelik sıralamasında hatalar yapmıştır, bu hat çok çok daha önce açılıp Avrasya tüneli, 3. köprü daha sonralara bırakılabilirdi.

forumdaki en mantıklı yazılardan...

bir sayfa önce bir mesajda "YHT gelsin de, banliyo isterse bir yıl sonra açılsın..." denilmişti...

Allah akıl fikir versin!

Fırat Öztekin
5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 14:39

Ata bey,o mesajı ben yazdım,o mesajı yazmamdaki amaçta tren hasretimin ne denli olduğunu anlatmak içindi,zaten bunuda belirtmiştim.2013te 4 duraklı marmaray açıldı,2014te istanbula ucundan giren hızlı tren.O yüzden hasretiz.

aliemirci
5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 14:52

Erenköy: Yakın tarafta elektrik bağlantısı yapılmış durumda

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

ismail ferruh

5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 15:55
SÖĞÜTLÜÇEŞME

Alıntı:
Gözümün görebildiği noktaya kadar döşenmişti. Takriben Söğütlüçeşme Caddesi üzerine tekabül ediyor. Sorasında yani Halitağa Köprüsü'ne doğru henüz serilmemişti. Hatta balast altı malzemeyi de göremedim ben, İsmail Bey dün daha yakından bakmıştı, yanılıyorsam düzeltsin lütfen.

dün saat 15.00 sularında traversler söğütlüçeşme caddesi hizasındaydı. balast malzeme köprü üzerindeki kısma kadar serilmişti. devamını sermek için haritacılar kot ve istikamet çakımı yapıyorlardı. finişer balast malzeme serimi için bekliyordu. köprü üstü travert döşeme işi bitince önce T 2 sonra T 3 ondansonra T 4 döşenir. ben oradan ayrılırken depo sahasında olan travertlerin tamamına yakını kaldırılmıştı.

Efe Elaldı

5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 16:10

Alıntı:
dün saat 15.00 sularında traversler söğütlüçeşme caddesi hizasındaydı. balast malzeme köprü üzerindeki kısma kadar serilmişti. devamını sermek için haritacılar kot ve istikamet çakımı yapıyorlardı. finişer balast malzeme serimi için bekliyordu. köprü üstü travert döşeme işi bitince önce T 2 sonra T 3 ondansonra T 4 döşenir. ben oradan ayrılırken depo sahasında olan travertlerin tamamına yakını kaldırılmıştı
.

Aslında sogutlucesmeden gecen olursa bi foto istesek iyi olacak travers ve raylarin son halini goruruz

CinCanCem
5 gün önce - Prş 11 Ekm 2018, 16:50

Ben de bugün Maltepe İdealtepe ve Bostancı istasyonlarını gözlemledim, kanaatim yılbaşına işlerin zor yetişeceği, tam manasıyla her şey 2019 yılının ilk çeyreğinde tertemiz olarak biter. Ekteki resimler Maltepe'den

Son resimdeki yapının tren bakım ve temizlik binası olduğunu düşünüyorum, fikri ve bilgisi olan var mı?

sayfa 2814
ANA SAYFA -> ULAŞIM