Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1753
Ustura Faysal
8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 10:55

Alıntı:
Yeni jenerasyoda Cimbomlu sayısı çok yüksek. Galatasaray ın Türkiye nin en büyük kulübü olması gayet normal.


Yeni jenerasyonun Galatasaray'li olması son derece doğal. Onların UEFA kupası var. 😂

Bizim çocukluğumuzda da Beşiktaş Metin Ali Feyyaz ile fırtına gibi esiyordu biz de Beşiktaş'lı olduk 😂

Bugün 20-30 yas arası nesilin büyük çoğunluğunun Galatasaray'lı olması 90'li yılların sonunda yaşanan üst üste şampiyonluklar ve UEfA kupasıdır.

Bugun soruyorsun 20 yaşındaki gence UEFA kupası olmasaydı yine de Galatasaray'ı tutar mısın diye, düşünmeden cevap veremiyor 😂

Eskiden takım tutma işi babadan oğula, ya da dayılardan amcalardan yeğenlere geçerdi. Şimdiki gençler Fenerbahçe'li babasına bizim UEFA kupamız var diyerek savaş çıkarma peşinde. 😂


nedimussoy

8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 12:21

Fobi değil hobi!
En başarılı deplasman takımı Galatasaray

Sürekli 'deplasman fobisi' haberlerine malzeme olan G.Saray dış sahada son 10 maçlar dikkate alındığında tüm rakiplerinden fazla puan topladı.
'Deplasman fobisi' haberlerine malzeme olan Galatasaray'ın dış sahada oynadığı son 10 maçla ilgili rakamlar çok ilginç sonuçlar verdi.

Sarı-Kırmızılılar deplasmandaki son 10 karşılaşmada tam 6 galibiyet alırken, 3 yenilgi yaşadı. 1 kez da sahadan beraberlikle ayrılan Galatasaray 19 puan topladı. Cimbom böylece şampiyonluk yarışındaki tüm rakiplerini de geride bıraktı.

BEŞİKTAŞ 16'DA KALDI

Söz konusu 10 haftada Galatasaray'ın ardından en çok puan toplayan takım Fenerbahçe oldu... Sarı-Lacivertliler, 6 galibiyet ve 4 yenilgi alarak 18 puanı hanesine yazdırdı. Trabzonspor ve Başakşehir 5 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 yenilgiyle 17 puan topladı. Beşiktaş 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 yenilgiyle 16 puanda kaldı.

ALGILAR YIKILDI

Böylece Galatasaray hakkındaki algılar da yıkılmış oldu. Söz konusu fobiyi en az Cimbom'un yaşadığı ortaya çıktı.

Webaslan


Kipcak
8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 13:03

Alıntı:
Yeni jenerasyonun Galatasaray'li olması son derece doğal. Onların UEFA kupası var. 😂 


Sen hatirlamasin ama 80liler ve 90li yillarin basinda cevremde ki Almanlar, Italyanlar, Jugoslavlar, Tunuslulular bile Galatasarliydi. Niye acaba ? Ozamanlar Uefa sampiyonlugumuz yoktuinanç09
8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 15:44

O zamanda Şampiyon klüpler kupasında yarı final vardı bestesi bile var kim oynadı yarı finali şeklinde

erkan_gs_mk

8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 16:32

Başkanımız Mustafa Cengiz divan kurulunun bitimine doğruydu galiba bayağı gergindi.

Tam anlamadım ama galiba Duygun Yarsuvat ultrAslan üzerinden Başkan ve yönetime sert bir takım eleştirilerde bulundu. Bunun üzerine de Başkanımız Mustafa Cengiz kürsüye çıkıp açıklama yapmak zorunda kaldı. Ortam bir anda gerildi.MeteHan!
8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 16:37
Ustura Faysal
8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 16:39

Alıntı:
Sen hatirlamasin ama 80liler ve 90li yillarin basinda cevremde ki Almanlar, Italyanlar, Jugoslavlar, Tunuslulular bile Galatasarliydi. Niye acaba ?


Srnin 80'leri hatırlıyor olman için en azından 50 yaşında olman lâzım.

50 yaşında adam da senin gibi davranmayacağına göre bu söylediklerini ciddiye alamıyorum kusura bakma😂

Büyüklerin kandırmış seni, eksik hikayeler anlatmış 😂nevrans Hakan

8 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 22:24
Ajans spordan alıntıdır arkadaşlar.


Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yarın İsviçre'de UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ile görüşecek.


(+)
nedimussoy

8 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 16:45

Mustafa Cengiz'den son dakika UEFA açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile yapılan görüşme sonrasında kısa bir açıklama yaptı.
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ve kurullarıyla yaptıkları toplantının Türk futbolu ve Galatasaray için çok olumlu geçtiğini belirterek, "UEFA'ya tekrar tekrar mali durumumuzu anlattık. Türk futbolu ve Galatasaray için olumlu bir karar çıkacağını düşünüyorum" dedi.
UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu (CFCB) Araştırma Komisyonu'nun, Galatasaray ile yapılan anlaşmayı yeniden inceleme kararı almasının ardından Başkan Cengiz, dün akşam Cenevre'ye gitmişti. Bugün UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ve yetkililerle görüşen Mustafa Cengiz, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) yaptığı açıklamada, toplantıların çok olumlu geçtiğini söyledi.

"UEFA, MALİ DURUMUN İYİLEŞMESİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ"

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Cengiz, ilk olarak şunları söyledi;
"UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ile 1 saat süren bir görüşme yaptık. Ayrıca UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu (CFCB) Araştırma Komisyonu ile de toplantı gerçekleştirdik. Hem başkana, hem de kurullara tekrar tekrar kendimizi anlattık. Onlar da bize Türk futbolu ve Galatasaray için olumlu ifadeler kullandılar. Ayrıca mali durumun iyileşmesinden dolayı da teşekkürlerini ilettiler."

"TÜRK FUTBOLU VE GALATASARAY İÇİN OLUMLU BİR KARAR ÇIKACAK"

Türk futbolu ve Galatasaray içe olumlu bir kararın çıkacağını dile getiren Cengiz, "Sunduğumuz raporlar doğrultusunda olumlu ifadeler kullandılar. Türk futbolu ve Galatasaray için olumlu bir karar çıkacağına inanıyorum. Bunun tersi olması durumunda ise ağır cezalarla karşılaşabiliriz. Ancak UEFA, genel düşünce olarak Galatasaray ve Türk futbolunun yanında" diye konuştu.

Webaslan


Arda Beşir
8 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 17:26

sayfa 1753
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET