Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Serkan Berk
6 yıl önce - Pzr 08 Arl 2013, 14:00
Yeni Tokat-Niksar Yolu


HER YIL 1o larca kazanın yaşandığı ve
-ERBAA
-REŞADİYE
-NİKSAR ilçelerini MERKEZ ile bağlantısını sağlayan yol,
Sonunda 2 gidiş 2 geliş olarak merkeze bağlı KIZILKÖY den yapımına başlandı.

  (+)
 


Cemoli D18
6 yıl önce - Sal 10 Arl 2013, 00:03

Kaç km bu yol ?Serkan Berk
5 yıl önce - Sal 17 Arl 2013, 20:22
49 km


emniyet şeridi bile yok yolda...

muzaffer çelik
5 yıl önce - Çrş 18 Arl 2013, 00:37
ulaşım sorunu


Tokat karadeniz geçit kuşagında bulundugu için ana yol güzergahlarına uzakta bunun için Ünye,Niksar,Tokat,Zile,Alaca yolu yine Direkli Bedirli yollarının bölünmüş yol olarak acilen tamamlanması gerekiyor,yoksa göçte Türkiye 1. ciligini kimseye kaptırmayız.Çamlıbel tüneli açılmalı birde Yılldızelinden Tokat Turhal arası tren yolu yapılmalı.Tokatın yeni bir havaalanına çok ihtiyacı var,büyük bir havaalanı yapılırsa tarım ürünlerinin pazarlanması GOP Üniverstesinin gelişmesi OGB lerinin doluluk oranları çok ama çok zayıf büyük uçakların çalışacagı bir alan ile günkük iki uçak yani 400 kişi kapasiteyi çok rahat karşılar bu il.
Tokata devlet 2000 kişilik polis akademisi açması gerekiyor,bunu metropol illerden kaydırma ile yapmalı,cezaevinin kapasitesini büyüterek kampüs cezaevine geçilmeli bu vb. gibi subay assubay okulları acemi birlikleri yine göç veren illere dagıtılarak göç veren iller cazip hale getirilmeli iş sahalarını kamu 5. bölgeye soktugu halde yatırımcı gelmiyor bu şehre.
Tokat ta TOKİ konut pahalılıgına dur demek için alt gelir ve orta gelir sahiplerine yönelik pozitif ayrımcılık yapmalı göçü durdurmaya merhem olur bunun gibi onlarca projeleri bir bir hayata geçirirse bu ilde elbette yaşanabilir insanların dogdugu yerde doyacagı huzurlu ve mesut taşayacagı bir belde olmaması için hiç bir sebep yok bence.


Serkan Berk
5 yıl önce - Sal 22 Nis 2014, 17:29
Yine Kaza Oldu


3 ilçeyi merkezle birleştiren yolda yine kaza oldu...

Eski yolda olan kaza haberi:

http://yenitokat.com/haber_detay.asp?haberID=1483

   

Yıllardır yapılmayan inşaasına başlanan yol, bu kazaları önleyecektir...Serkan Berk
5 yıl önce - Pzr 27 Tem 2014, 16:57
Yolun İnşaatı


YDA-Doğuş
ortaklığında devam eden 2x2 yönlü duble yol çalışması devam ediyor.

Bölge halkının yolu çok istemesi ve yardımcı olmasıyla, tarlaları kamulaştırılıp, çabuk bir şekilde proje hızlanıyor.


Serkan Berk
5 yıl önce - Pzr 27 Tem 2014, 17:01
5 ilçeyi ve Ordu'yu bağlayan şu an kullanılan yolda yine kaza oldu


Niksar, Başçiftlik, Reşadiye, Almus, Erbaa ilçelerini merkeze bağlayan yoldan geçen VALİ: kaza yapanlara yardımcı oldu...Tokat Valisi Cevdet Can, Tokat-Niksar Karayolu'nda iki ayrı kazaya denk gelerek yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Erbaa ilçesinde bir dizi temaslarda bulunan Vali Cevdet Can, gidiş ve dönüş yolunda iki ayrı trafik kazasıyla karşılaştı. İlk kaza Tokat-Niksar Karayolu Dönekse mevkinde meydana geldi. Recai Topal (55), idaresinde 60 NU 214 plakalı otomobil, direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu takla attı. Kazada, araç sürücüsü Recai Topal ile birlikte Şengül Topal (43), Ali Topal (12) ve Selçuk Topal (38) yaralandı. Kazayı gören Vali Cevdet Can, makam aracından inerek kaza hakkında bilgi alarak yaralılara geçmiş olsun dileklerini bulundu. Erbaa ilçesi ziyaretinden Tokat'a dönmek için yola çıkan Vali Cevdet Can, bu kez bir trafik kazasına daha rastladı. Tokat-Niksar Karayolu Dönekse mevkinde Ahmet Basut (42) idaresindeki 60 NA 080 plakalı otomobil kontrolden çıkarak şarampole yan yattı. Kazada araç sürücüsü Ahmet Basut yaralandı. Vali Cevdet Can, yine aracından inerek kaza hakkında bilgi aldı. İki ayrı kazada yaralananlar ambulanslarla hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındılar.Serkan Berk
5 yıl önce - Cum 01 Ağu 2014, 11:32
Uydu görüntüleri çıktı !(+)(+)Altta resimde
Solda Eskiyol Yıllardır Can Alan Yol...

Sağda YENİ GÜZERGAH. (10.5 km bölümü) (49 km)


(+)


erkan_gs_mk

1 yıl önce - Sal 06 Mar 2018, 20:08

Bu proje dair yeni bir gelişme paylaşılmamış şimdiye dek.

Baksanıza en son mesaj ne zaman yazılmış. Bir de okuduğum kadarıyla bu yol sık sık kazaların yaşandığı bir güzergah.

Ben de biraz bu projeyi araştırayım derken 17 Aralık 2016 tarihli bir videoya rastladım yol inşaat halindeyken.
Bu videoda da yeni yolun açıldığına dair bir paylaşım.
Misafir 411

1 yıl önce - Sal 02 Ekm 2018, 14:07

sanırım proje durdu gibi gidiş gelişlerimde herhangi bir çalışma göremiyorum tokat girişi almus kavşağı jandarmanın önünde kalan kısım akabinde ormanbeyli girişi ve yağmurlu kasabası ile en kritik bölüm olan dönekse mevkinde herhangi bir çalışma yok dönekse kısmı hariç diğer bölümlerin yarım yamalak yapılması sonucunda yol bütünlüğü ancak ormanbeyli bitişinde başlayıp tokat jandarma önüne kadar sağlanabilmişANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET