Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir f48

2 yıl önce - Cmt 04 Hzr 2016, 19:05

Merhaba küçükyalıda ki melek hanımın oğlunun yada kıZının telefonunu nasıl bulabilirim aranızda bile varmıdır?
Teşekkür ederim
Nesli

Misafir 51a

2 yıl önce - Cum 26 Ağu 2016, 22:04

sevgili arkadaşlar melek hanıma ulaşabileceğim bir numara veya adres verebilirmisiniz

ahmetsever
2 yıl önce - Cum 26 Ağu 2016, 22:18

Alıntı:
sevgili arkadaşlar melek hanıma ulaşabileceğim bir numara veya adres verebilirmisiniz

Bildiğim kadarıyla Melek hanım yıllar önce vefat etmişti, birkaç yıl öncesine kadar kırık çıkık gibi durumlara kızı bakıyordu ama son durumu bilemiyorum...

Misafir dc9

2 yıl önce - Cum 26 Ağu 2016, 22:34

Sağlığımızı ciddiye alıp bir doktora veya fizyoterapiste danışmak varken riske girip kırıkçı çıkıkçı diye tabir edilen kişilere güvenmek bence yanlış internette bile kendilerinin reklamını yapıyorlar birilerinin bunlara engel olması lazım

Misafir ca4

1 yıl önce - Cum 02 Hzr 2017, 09:55

S.a melek hanım ben ayağım için gelcemde telefon numarası alabilirmiyim

Misafir 5e4

7 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 23:06

Arkadaslar.
Allah gani gani rahmet eylesin. En son 2000'li yillarin basinda gitmistim Melek hanima, sag basparmagim cikmisti.. , Ayiptir soylemesi kucuk bir tartismada birine yumruk atmistim. Kucukyali'da oturan bir kiz arkadasimi arayip onunla gittim Melek ablaya .. Parmagim cikti dedim, Ben soylemeden sag elimin basparmagini tuttu ve aynen soyle dedi. " Yanindaki kiza vurmadin degil mi"?! Yani hangi parmagimin ciktigini, neden ciktigini hemen anlayivermisdi.. Kizi ve damadi veya oglu ve gelini yardim ediyorlardi kendisine. Bu bir sehir efsanesi degil..Hastanelerde doktorlarin yapamadiklari cikiklari Melek Abla yapardi, Hastanelerden doktorlar O'nu cagirirdi.
Bir de Kadikoy Maltepe'de bir yasli kadin vardi. Ismini unuttum.. Bir tanidigimin kayinvalideleri idi.. O da Rize'li idi, ki o da en az Melek abla kadar maharetli idi ancak o sadece tanidiklarina bakardi.

Misafir a8a

1 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 19:30

merhaba oraya gıtmek ıstıyorum aders veya telefon lutfen

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET