Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 547
ilker5454

9 ay önce - Çrş 12 Eyl 2018, 13:19

Bu serdivan kırantepe projesi vardı ya serdivan belediyesinin. Sosyal alanlar yapılacaktı o bölgeye

sapancalı mesut

9 ay önce - Çrş 12 Eyl 2018, 13:35

Erenlerin Vizyon Projesi “Yaşam Merkezi” Çalışmaları Son Sürat Devam Ediyor

Erenler’ de bölgenin en büyük ve en kapsamlı tesisi olacak olan Eğlence, Spor ve Yaşam Merkezinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Erenler Belediyesi tarafından yapılan bölgenin en büyük ve en kapsamlı tesisi olan Yaşam Merkezinin içyapısında çalışmalar son sürat devam ediyor. Spor, eğlence ve dinlenmenin buluşma noktası olacak Yaşam Merkezi en geç Aralık ayının sonuna doğru halkın hizmetine sunulacak.

Eğlence ve Spor Alanları

Erenlerde spor eğlence ve dinlenme açısından ideal bir buluşma noktası haline gelecek olan Yaşam Merkezi projesinde; yarı olimpik yüzme havuzu, su kaydırağı, sauna, hamam, fitnes salonu, sentetik buz pisti, sguash duvar tenisi, çocuk eğlence dünyası ve kafeterya gibi birçok eğlence ve spor alanları bulunuyor.

Çalışmalar yoğun şekilde sürüyor

Yaşam Merkezinde yapılan son çalışmalar ile ilgili bilgi veren Başkan Öztürk “Yaşam Merkezimizin kaba inşaatı bitirildi. Haziran ayının 15’inde de ince işçiliği ile ilgili çalışmalara başlandı. Binanın içyapısı ile ilgili çalışmalar son sürat devam ediyor. Yaşam Merkezini en kısa sürede halkın hizmetine sunmak için yoğun bir şekilde çalışmalar sürüyor. Yaşam Merkezi projemiz inşallah en geç Aralık ayının sonuna doğru vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.

Yaşam standartlarını yükseltecek bir proje

Başkan Öztürk “Yaşam Merkezi projemiz tamamlandığında İlçemize yakışır sosyal belediyecilik adına güzel bir hizmeti halkımıza kazandırmış olacağız. Yaşam Merkezi, gerek spor eğlence ve dinlenme alanları ile yaşam standartlarını yükseltecek bir proje niteliğini taşıyor” dedi.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
sapancalı mesut

9 ay önce - Çrş 12 Eyl 2018, 13:36

Kırantepe için bahsedilen proje için ses seda yok şimdilik ilker. Ama olması şart çünkü bu pislik başka türlü önlenemez.ridvan54

9 ay önce - Çrş 12 Eyl 2018, 16:32

Aman Kırantepe'ye dokunmasınlar vizyonlu bir belediye başkanı gelince dokunsun içine ederler bunlar dokunursa..

Misafir 5af

9 ay önce - Prş 13 Eyl 2018, 01:46

DEĞİŞTİRMELİ

Güncel koşullar ülkenin gündemini değiştiriyor, belirliyor. Benzeri değişiklikler de şehirlerin gündemini belirliyor.Ancak bizim şehrimizde değişmeyen bir durum var ki; ülke koşulları her ne olursa bizdeki süreci değiştirmiyor.Bin yataklı hastane planlaması ve kadın doğum hastanesinde bir türlü bitirilemeyen inşaat sorunumuz!Ekonomik kriz diye tabir edilen gelişme yaşanmadan, hastane inşaatı durdurulmuş yeni ödenek tahsisatının gerçekleşmediği bilgisi paylaşılmıştı!Tasarruf tedbirleri ilan edilmeden, yatırım kalemleri durdurulmadan bizde bin yataklı hastane projesi başlatılamadı, devam etmekte olan kadın doğum hastane inşaatı durduruldu.Sakarya şehrinin sorunlarının çözümünün değişmeyen bir tutumu var, AKP iktidarıyla çokta alışık olduğumuz bir durum!Yıllara varan, çöpleşen ve bir müddet sonra kanıksanan, sorunlarla yaşamaya alıştığımız sıradan bir hal alan yaşam biçimi!

Konjonktür gündemi değiştirip farklılıklar gösterir oysa ki bizim durumumuz hep aynı kalır!Böylesi olumsuzluklar içinde yaşamaya alıştığımızdan, küçük değişikliklerle, müdahalelerle mutlu olmaya çalışırız!Önce elimizden stad arazisi alınır, ardından hak etmiş olduğumuz değer iade edilir günlerce bunun mutluluğunu yaşarız!Bize bahşedilen, zahmete dönüştürülen projeler başka İller için sıradan bir durumdur!Komşu İl Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü, 1180 yatak kapasiteli hastane inşaatı tüm hızıyla ilerlerken, ekonomik kriz gerekçesiyle yatırım durdurulamaz ki doğrusu da bu olmalı!Yine komşuda var olan raylı sistem hattı genişletme, güzergâhı uzatma yeni hatlar açmak için ihale yapılır, biz ise kara taşıtıyla toplu taşıma sistemiyle yaşamak zorunda bırakılırız.Her gün yenilenen, geleceği doğru kurgulayan daha modern şartlarda yaşamanın koşullarını zorlayan İller ile aramızdaki temel fark teslimiyet!

Biz az ile yetinirken, mevcut koşulları sorgulamadan teslim olurken, örnekte olduğu gibi Kocaeli başta olmak üzere o İllerde yetinmeyen, itiraz eden, sorgulayan bir anlayış var!Bu sebepledir ki konjonktür o İllerde gündemi belirlemezken, en ufak olumsuz gelişmeler bizde "deprem" etkisi yaratıyor!Yaklaşan yerel seçimlerin gündemi de bizde farklılık göstermez, küçük projelerle mutlu olmamız istenir ve bahşedilmiş gibi bir hava yaratılır.Adayın kim olacağı ile vakit kaybeder, proje sorgulaması yapmadan bir beş yıl daha kaybederiz!Az ile yetinmek, teslimiyet kaderimiz olmaktan çıkarılmadığı müddetçe, böyle gelmiş böyle gider!

Büyük değişimin yolu itiraz etmekle başlar!

MEDYABAR ERGUN ÖZKANIN YAZISIGokhan E

9 ay önce - Prş 13 Eyl 2018, 11:32

Bizim milletimize müstehak. Oyunu çalışana vermediği sürece bu şehir yerinde sayar. Bu yazılanları kaç kez dile getirdim. Ama herkez bildiğini okuyor. Çalışana değil yatana oy veriyor. Bizde proje olarak alt yapı çalışmalarını görüyoruz. Milletimiz mutlu o zaman konuşulacak bişey de yok böyle devam

Misafir 865

9 ay önce - Prş 13 Eyl 2018, 20:17

Sakarya büyükşehir twitter sayfasında
Maltepe de yapılan parkın isim oylaması
Var
Maltepe park ve ada tepe çekişmeli gidiyor

Bence Maltepe Park olması daha mantıklı
Çünkü içerisinde ada kule var
Tabi herkesin tercihisapancalı mesut

9 ay önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:33


Ankette tercih ‘Maltepe Park’ oldu


Büyükşehir Belediyesi tarafıdnan Maltepe’de inşa edilen ve 17 Eylül Pazartesi günü açılışı yapılacak tesisin adı belirlendi. Sosyal medya üzerinden yapılan ankette ‘Maltepe Park’ yüzde 36’lık bir oy oranı ile Sakaryalıların tercihi oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen ve 17 Eylül Pazartesi günü açılışı gerçekleştirilecek olan, geçmişte artıma ve sosyal tesislerin içersinde yer aldığı alanın yeni adı Büyükşehir Belediyesi’nin kurumsal sosyal medya hesabından yapılan anketle belli oldu. Kurumsal sosyal medya hesabı üzerinden yapılan ankette bulunan 4 seçenek arasından ‘Maltepe Park’ yüzde 36 oy oranı ile Sakaryalıların tercihi oldu. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada ankete oy kullanan tüm katılımcılara teşekkür edilerek, 17 Eylül Pazartesi günü yapılacak olan açılışa tüm vatandaşlar davet edildi.


Misafir 5c2

9 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 20:29

Sehri karaman camili korucuga kaydirdiniz oraya en kisa zamanda hizli ulasim rayli sistem gerekiyor birde banka yok banka olmasi icin gerekli girisimleri yapilmasi gerekiyor birde belediye onculuk ederek insanlarin ihtiyaclarinin tamamini gorebilecegi modern bir dukkanlarin bulundugu toplubir merkez yasamin kolaylastirilmasi ve modern bir alis veriz merkezinin kurulmasi yeter artik serdivandan baska yerlere gerekli ozen ilgi hic yok bu konuda baskandan sikayetciyiz

Misafir 8fa

9 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 21:48

Raylı sistem mi 🤣sayfa 547
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET