Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 576
serdar erennn
2 ay önce - Cum 14 Eyl 2018, 08:52

Mehmet Erden bey kesinlikle aynı fikirdeyim.Bu faiz oranları ile kimse yatırım için arazi ev almaz.Daha doğrusu alamaz.Satış sitesine baktığınızda zaten yaprak kıpırdamıyor.Aynı ilanların tarihleri güncellenip duruyor.Elbet bu puslu hava dağılacak.Sadece sabır.Alan her zaman kazanır...

alaman61
esma bursalı
2 ay önce - Cmt 15 Eyl 2018, 00:52
Krizi fırsata çevirmek

Merhaba:) Herkes dövize faize yönelmişken aslında tam da emlağa yönelmeliyiz pazarlık gücümüz arttı diye düşünenlerdenim. Badırga köyiçinde 2 parça yerimiz var. Küçüğünü satıp kiraların yüksek olduğu başka bir ilde toki altında yeni gelişen bölgede dükkan alsak önerir misiniz? Dükkan da arsa gibi değerlenir mi? Kiraya ihtiyacımız var. Öneriniz nedir? Teşekkür ederim.

Belediyeci
2 ay önce - Cmt 15 Eyl 2018, 13:11

Çaylı köyünden arazi topla derim en hızlı gelisen bölge

esad81
2 ay önce - Cmt 15 Eyl 2018, 17:56
Hürriyet teknosab

Teknosab bu mera alanı için dönümüne 80₺ vermiş oluyor bu hesaba,emirkoop da hürriyet deki mera alanı için dönümüne 87₺ vermişti ama parsel sorgulama da hürriyet köy 3680 parsel diye biyer çıkmıyor.

Jamemre
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 20:48

Eskiler Hatirlar,
Yenisehirdeki tarlalar hala duruyor. 5 sene evvel almistim vakti gelince satarim diye, 15 sene daha duracak gibi duruyor. Tecrube yenilen kaziklarin toplamidir diye bir atasozumuz vardir. Bu da yedigimiz bir kazik.
Mevcut ekonomik durumda bu vaadedilen projelerin hayata gececegini pek aklim kesmiyor. Buna mukabil kenara atip da 5-10 sene unutacaginiz bir paraniz yoksa macera aramayin derim. Ekonomik krizin henuz basindayiz gibi geliyor bu sebeple zaruriyet olmadiktan sonra tum yuksek finansmanli projeler ( kanal istanbul, canakkale koprusu, teknosab, otomotiv test merkezi vs vs vs ) bence suresiz askiya alinir.
Bu bir yatirim tavsiyesi filan da degildir. Duses birsey bulursaniz alinabilir ama unutmayin ; düses dediginiz de cok gorecelidir.
Sevgiler Saygilar

xlord
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 21:03
balon

arkadaslar konutta balon var diye bir muhabbet var acaba toprakta balon varmı ¿¿¿¿¿

Furkannn16
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 21:16

Bu bir görüş eğer krizin uzun süreceğini düşünüyorsanız bu şekilde bir tutum içerisine girebilirsiniz.Ama eğer bu durumun yapay bir kriz olduğunu ve çabuk gelip geçeceğini düşünüyorsanız yatırım yapmanın tam vaktidir. Herkesin kendi vicdanı kendi düşüncesi kendi aklı ... Büyük projelerden birçoğunun devam edeceği açıklandı.Şahsen ben bu meselenin çok uzun süreceğini düşünmüyorum.Kesinlikle kredi çekip yatırım düşünülmez bu zamanda ancak eldeki para
ile arkadaşın da dediği gibi düşeş olan arazilere yönelinebilir.Bunu fırsat olarak görüyorum.

zafira
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 21:39

Yukarida sayılan projelerin içerisinde askıya alınacak bir proje "belki" Kanal İstanbul'dur. Onun dışındakiler de bir yavaşlama söz konusu olmaz.

Türkbaş
1 ay önce - Sal 18 Eyl 2018, 13:53

#belediyeci ne var arkadaş bu Çaylı da söyle bizde bilelim istiyorsan yer satayım ufak bir parça

sayfa 576
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet