Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
serkan33

2 hafta önce - Pzr 09 Eyl 2018, 15:02

Alıntı:
Akdeniz Belediyesi iktidar partisinin görevledirdiği kayyumla yönetiliyor ve yeterli çalışmayı onlarda da göremiyoruz. Bu ortada iken hala ikitidar partisi olsa demenin bir mantığı yok. Akdeniz Belediyesi ile iyi işler yapsaydı bu referans olacaktı.

Kayyumlar Diyarbakır'da, Tunceli'de, Van'da harikalar yaratıyorlar, bahsettiğim belediyelerin sosyal medya hesaplarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Bizim Akdeniz ise 20 küsür parkın yenilemesini devletten destek alarak yapması ve Gökçay İş Merkezi'nin Çiçek Pasajı olarak yenilemeye başlaması dışında ciddi bir şey yapmadı. Ha bir de bolca borç ödeyip Hdp'li belediyenin işe aldığı boş beleş tipleri belediyeden uzaklaştırdı, kayyumun da aslında Hdp'nin bu derece batırdığı bir belediyeyle mucizeler yaratmasını hem de 2 yıl gibi kısa sürede beklemek haksızlık olur, kayyumun çok da hakkını yememek lazım bu yüzden.


serkan33

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 15:58

Belediye müftülükle ortaklaşa camiyi yıkıp yenisini yapıyor

Alıntı:
Mezitli Saray Camisi yenileniyor

Merkez Mahallesi Fındıkpınarı Caddesi üzerinde bulunan Saray Camisi, yenileme projesi kapsamında Mezitli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yıkıldı. Çevrede gerekli güvenlik önlemlerini alan ekipler, meraklı, izleyicilerin şaşkın bakışlarla caminin yıkılmasını izlediler. Yıkımda minare ise ayakta kaldı. Mezitli Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Günay ve Mezitli Müftüsü Süleyman Şahin’in de hazır bulunduğu yıkımda Saray Camisinin, ihtiyaca cevap verebilecek şekilde yeniden yapılacağı bilgisi verildi.
https://www.mezitli.bel.tr/HaberDetay.aspx?id=2509&t=h


Misafir 8b6

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:15

Eskisinin ne zararı varmış?serkan33

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:29

Müftünün dediğine göre küçükmüş, yanındaki boş araziyi de kullanarak büyük bir cami yapılacakmış!

emregus

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 21:42

Alıntı:

KIYI TEMİZLİĞİ ETKİNLİĞİ
15 Eylül 2018 Cumartesi günü 16 :30- 19 :00 saatleri arasında düzenlenecek kıyı temizliği için Pompei Soli Kıyısında bulunarak kıyımızı temizlemeyi hedefliyoruz. Gönüllüler ve denize gönül vermiş deniz sevdalılarını bekliyoruz.

(+)
sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET