Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
serkan33

9 ay önce - Pzr 09 Eyl 2018, 15:02

Alıntı:
Akdeniz Belediyesi iktidar partisinin görevledirdiği kayyumla yönetiliyor ve yeterli çalışmayı onlarda da göremiyoruz. Bu ortada iken hala ikitidar partisi olsa demenin bir mantığı yok. Akdeniz Belediyesi ile iyi işler yapsaydı bu referans olacaktı.

Kayyumlar Diyarbakır'da, Tunceli'de, Van'da harikalar yaratıyorlar, bahsettiğim belediyelerin sosyal medya hesaplarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Bizim Akdeniz ise 20 küsür parkın yenilemesini devletten destek alarak yapması ve Gökçay İş Merkezi'nin Çiçek Pasajı olarak yenilemeye başlaması dışında ciddi bir şey yapmadı. Ha bir de bolca borç ödeyip Hdp'li belediyenin işe aldığı boş beleş tipleri belediyeden uzaklaştırdı, kayyumun da aslında Hdp'nin bu derece batırdığı bir belediyeyle mucizeler yaratmasını hem de 2 yıl gibi kısa sürede beklemek haksızlık olur, kayyumun çok da hakkını yememek lazım bu yüzden.


serkan33

9 ay önce - Cum 14 Eyl 2018, 15:58

Belediye müftülükle ortaklaşa camiyi yıkıp yenisini yapıyor

Alıntı:
Mezitli Saray Camisi yenileniyor

Merkez Mahallesi Fındıkpınarı Caddesi üzerinde bulunan Saray Camisi, yenileme projesi kapsamında Mezitli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yıkıldı. Çevrede gerekli güvenlik önlemlerini alan ekipler, meraklı, izleyicilerin şaşkın bakışlarla caminin yıkılmasını izlediler. Yıkımda minare ise ayakta kaldı. Mezitli Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Günay ve Mezitli Müftüsü Süleyman Şahin’in de hazır bulunduğu yıkımda Saray Camisinin, ihtiyaca cevap verebilecek şekilde yeniden yapılacağı bilgisi verildi.
https://www.mezitli.bel.tr/HaberDetay.aspx?id=2509&t=h


Misafir 8b6

9 ay önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:15

Eskisinin ne zararı varmış?serkan33

9 ay önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:29

Müftünün dediğine göre küçükmüş, yanındaki boş araziyi de kullanarak büyük bir cami yapılacakmış!

emregus
9 ay önce - Cum 14 Eyl 2018, 21:42

Alıntı:

KIYI TEMİZLİĞİ ETKİNLİĞİ
15 Eylül 2018 Cumartesi günü 16 :30- 19 :00 saatleri arasında düzenlenecek kıyı temizliği için Pompei Soli Kıyısında bulunarak kıyımızı temizlemeyi hedefliyoruz. Gönüllüler ve denize gönül vermiş deniz sevdalılarını bekliyoruz.

(+)
serkan33

7 ay önce - Pts 29 Ekm 2018, 19:55

Dış cephesi tuğla kaplı şık bir yapı olmuş

Alıntı:
2. Aktif Yaş Alma Merkezi Davultepe'de açıldı.


(+)(+)

(Kaynak:Mezitli Belediyesi)


serkan33

7 ay önce - Pzr 04 Ksm 2018, 00:16

Akdeniz ve Davultepe mahallelerinin ortak kullanacağı 5.Etap Hobi Bahçesi'nin açılışı yapıldı


(+)(+)(+)

(Kaynak:Mezitli Belediyesi)serkan33

7 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 15:26

Kardeş şehire bak be Mezitli biraz örnek alır umarım şu yeni kardeşinden, dehşet bir şehir

Alıntı:
Kanada’dan Mezitli’ye ‘Kardeş Şehir’ ilgisi

Kanada’nın Niagara Falls Belediyesi’ni Mezitli Belediyesi ile Kardeş Şehir olma heyecanı sardı. Belediye meclisinden bu konuda karar çıkartan Belediye Başkanı Jim Diodati, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, belediye meclis üyelerinin ve Mersinli işadamlarının katılacağı bir imza töreni için hazırlıklara başladığı ifade edildi. Niagara Falls Belediye Meclisi’nde alınan karara göre iki kent arasında yapılacak sosyal ve kültürel alışverişin yanında kültürel, ekipman ve araç parkı desteği sağlayacağı dile getirildi.


(Kaynak:Mezitli Belediyesi)


Emir ERTEN
7 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 18:27

Güzel bir atılım. Artık Mezitli'de de yüksek katlı camekan şık gökdelenler görmek isteriz. Yeni kardeşler de görmek isteriz. Mesela manhattan ile de kardeş olabilir.

serkan33

6 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 18:54

Wooowww bravo

Alıntı:
MEZİTLİ BELEDİYESİ DÜNYA ŞAMPİYONU...

Mezitli Belediyesi, Çin’de düzenlenen ve dünyanın birçok ülkesinden katıldığı Uluslararası Guangzhou Kentsel İnovasyon Ödüllerinde şampiyon oldu. Dünya devi denilebilecek büyük belediyelerle yarışan Mezitli Belediyesi’nin adının açıklanması sırasında büyük coşku yaşandı. Başta Ankara Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Çin’de bulunan Türkiye heyeti Mezitli Belediyesi’nin bayrağını salladı. Kararın açıklanmasıyla büyük coşkunun yaşandığı Guangzhou’da bazı heyet üyelerinin duygulanarak ağladıkları da görüldü.

sayfa 10
« önceki   123 ... 91011 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET