Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1717
veysel döker
1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 16:52

Alıntı:
Kimin ne yaptığı an be an biliniyor. Tuvalet kapısına yazı yazanlar dahi.

Herkes bilmez ama wc kapıları bu işleri örgütlemede kilit noktadır. Buralar tuvalet gibi pis oluşumların çıkış noktasıdır. En azılı sol sendikaların sevdikleri yerdir.. Tuvaletten doğan bir akım ne kadar akpak temiz olabilir siz karar verin.

Alp Serter

Atatürk Havalimanı'ndan taşınmanın ilk anları böyle görüntülendi

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ataturk-havalim ...i-40956353

Atatürk Havalimanı'ndan İstanbul Yeni Havalimanı'na büyük göç başlıyor. Havalimanı'nda bulunan çok sayıda malzeme tırlara yüklendi. Yükleme işleminin ardından tırlar yola çıktı.

Atatürk Havalimanı'nın İstanbul Yeni Havalimanı'na taşınma işlemleri bugün başlıyor. Havalimanı'nda bulunan Pushback malzemeleri, bagaj malzemeleri ve merdivenler tırlara yükleme işlemi başladı. Havalimanı'na çok sayıda tır girerken, malzemeler tıra yüklendi. Taşınmanın ilk bölümü başlarken, tırlar art arda yola çıktı.

KAYNAK: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ataturk-havalim ...i-40956353

Jolly Roger

Alman Haberlerinde hep bu tarz haber yayinliyorlar.
Bir kac isci ile görümüsler sözde.
Yok efendim "Can güvenligimiz hergün tehlikedeymis..."
Yüzlerce kisinin hayatini bu insaate kayib ettigini defalarca söylediler...

Misafir 91a

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:04

Kimmiş ne halt olduğu bilinmesine rağmen buradan ekmek yemeye devam edebilen hain taşeron firma?
Nasıl olup da burada olmaya devam edebiliyor?

AbbA
1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:07

Geçmiş zamanlarda bir arkadaş konuyu özetlemiş

Alıntı:
Yol haritası:

Adım 1: "Hizmetin gereksiz olduğunu işleyerek engel olma."

Adım 2: Yine de hizmet yapılmaya kalkılırsa çevre vb. gerekçelerle hizmete karşı kampanya düzenleme

Adım 3: Önceki adım da başarılı olamazsa, ki yine de belli bir kesim ikna edilecek en azından aklı bulandırılmış olacaktır, bu kez yolsuzluk, peşkeş çekme gibi iddialarla şaibe yaratma. (Not: Halk, belki geçmiş iktidarlardan edindiği deneyimlerinden de kaynaklanan nedenlerle, bu tür iddialar konusunda kesin delil aramadan peşin hükümlü olma eğilimi gösterdiğinden etkili bir yöndemdir...)

Adım 4: Şimdiye kadar hizmet durdurulamadıysa bile önemli bir kitlenin aklı karıştırılmıştır. Hizmet artık bitmek üzereyse ya da faaliyete geçtiyse varlığı değersizleştirilmelidir.

Adım 5: Gene istenen sonuç alınamadıysa:

"Zaten bizim vergilerimizle yapılıyor bunlar. Hem bu yatırımları yapmak siyasilerin görevleri. Görevlerini yaptılar diye teşekkür mü edelim." faslına geçilerek karşı çıkılacak yeni hizmet ve yatırımlar için 1. adımdan tekrar başlanır...

Kaynak: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=4927114#4927114

bulent kucuk

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 17:55

Hayatta bir saat bile havalimanında olmayanların hatta yorum yaparken kendini gizleyenlerin yorumlarına itibar etmiyorum.

kami suyutmaz
1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 19:47

Taşınma ile ilgili son haberler;
https://www.ntv.com.tr/ekonomi/ataturk-havalimani ...8Pp5knoMBA

Misafir 830

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 19:54

2 haftalık sürede 35 iniş 35 kalkış olacak deniyor,1 kasıma 2 hafta koyarsak 14 kasım desek,14 kasımdan itibaren ne değişecek?

Misafir 927

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 20:42

Büyük bir projede senelerdir gece gündüz demeden birçok kişiye göre ilk etabı 29 Ekim'e göre yetişmesinin çok zor dendiği ortamda çalışan işçiler varsın rahatsızlıklarını dile getirsin,haklarıdır.Türkiye gibi işçilik haklarının olmadığı,sendikalaşmanın düşük olduğu,işsizlik kaygısıyla haklarını aramaya çekinenlerin olduğu yerde böyle baskı hissedilen bir projede insanlar bir noktaya kadar gelmiş ki tepki göstermişler.Terörist,vandal,çapulcu demeye gerek yok.İşçilerin eksiklikleri varsa ki olabilir şaşırmam,bunlar tespit edilip tamamlanmalıdır.

Metin777
1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 21:36

Tamam da neden yumurta kapiya gelince bu eksiklikler gundeme geldi ? Toplu is birakma kanunlara gore suc, aksakliklarin tesbit edilip ilgili makamlara bildirilmesi, kayit altina alinmasi lazimdi. Acilisa bu kadar az zaman kala isi birakip cami cerveyi indirmek ne oluyor ?

sayfa 1717
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM