Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Argıncık [Semt]
« önceki   123456789   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 8
Cetin 38
3 ay önce - Cmt 09 Hzr 2018, 03:17

hayirli ramazanlar dilerim herkeze nazmi kardesim cok güzel calismalarin var seni gönülden tebrik ediyorum birde fevzi cakmak mah. gündeme alsan cocuklugumun gectigi mah. ahmet baldöktü ilkokulu veya f.cakmak lisesi ünsal okey salonu o nostaljiyi bize bir nebzede olsa yasatsan ben yurt disinda yasiyorum nerdeyse 40 yil olacak seni simdiden muhabbetle kucakliyorum kardesim.

Nazmi

3 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 16:15

(+)

Argıncık'ın zamanında gazetesi varmış, hem de ülkemizin ilk semt gazetesi olmuş. Ben de ilk kez gördüm

Bu arada manşette Argıncık'ın ilçe olup, olmaması tartışılıyor. Zamanında belediyeymiş zaten Argıncık. O zamanlar ilçe olsa, şimdi nasıl olurdu semtimiz bilinmez, ama bilinen tek şey, Argıncık'ın yeterince hizmet alamadığı gerçeği.

Alıntı:
hayirli ramazanlar dilerim herkeze nazmi kardesim cok güzel calismalarin var seni gönülden tebrik ediyorum

Rica ederim Çetin bey. Selamlar, saygılar

Suzi Dilara
3 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 16:56

Haklısın Nazmi niyeyse üvey evlat kategorisinde
Oysa Gıda ve Plastik&Züccaciye vb Bi çok toptancı burdadır; Perakende Piyasaya burdan dağılır .

Argıncık'taki MİZİRABİ (Turan Pizza) Kayseri'de en iyi Pizzayı yapar

AVM - Zincir restoranlarda fiyat/ ürün açısından hiç fazla para vermeyin #kesinbilgi KOCAMAN PİZZA
http://mizirabi.com
Sadece 2 masası var o da yer bulursan
Sipariş götürme yok ,Gel Al sistemini oturtmuş

(+)

Nazmi

3 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 19:04

Argıncık'ın hizmet alamaması, maalesef acı bir gerçek. Şehrin en eski, en büyük semti diyebileceğimiz bir yer. Ama gel gör ki, şehrin diğer bölgeleriyle kıyaslanamayacak derecede bir hali var. Adam akıllı bir parkı dahi yok desek abartmış olmayız sanırım.

Mızrap abiyi de biliyorum, harika pizzaları var. Kendisi yıllarca Hollanda'da bu işi yapmış, daha sonra memlekete dönüyor ve burda devam ediyor. Epeydir gitmiyordum, iyi hatırlattın, canım pizza çekti

Misafir 4db

1 hafta önce - Cum 14 Eyl 2018, 16:22

ARGINCIKLI OLARAK SEHİRLEŞME SEVDASI İLE DOĞDUĞUM VE BÜYÜDÜĞÜM EVLERIMIZİN BİR BİR YIKILMASI ÜZÜYOR İNANIN HER GİTTİĞİM DE VE GÖRDÜĞÜMDE İÇİM AÇIYOR O TAŞ DUVAR ÖRME, MEYVE BAHÇELİ YEŞİLLİĞİN BOL OLDUĞU EVLER BİR BİR YIKILIP YENİ BİNALAR YAPILIYOR. BİZLER KAPIDAN GECENE MEYVE, SUSADIM DİYENE AYRAN YAPIP İKRAM EDEN MİLLETTİK İSTANBUL DA YAŞAYAN BİRİ OLARAK ÇOK ÜZÜYORUM AMA NE OLURSA OLSUN İYİKİ KAYSERİLİ ARGINCIKLIYIM VE ÇERKESİM.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ