Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 330
onderta2cl

1 hafta önce - Prş 09 Ağu 2018, 10:58

Arkadaşlar ne sizi ne de Rıfkı Bey'i tenkit etmiyorum. Lakin ben pragmatists bir insanım. Merak ettiğim fotografları göremeyeceğim, ben ona bakarım, ondan olmuş bundan olmuştan ziyade.

kurt7
1 hafta önce - Prş 09 Ağu 2018, 11:19

Sizin açınızdan kötü olmuş Önder Bey. Yalnız farklı kaynaklardan güncel bilgiler gelmeye devam edecektir. Benim eleştirdiğim nokta son mesajdaki üslup. Kocaman insanlara parmak sallayarak,tabiri caizse seve seve öğreneceksiniz gibi bir tavır hiç doğru değil. Rahatsız olduğunuz bir durum varsa paylaşımı kesmek çözüm olabilir. Aksi davranışları gereksiz görüyorum. Saygılar

Misafir 43c

1 hafta önce - Prş 09 Ağu 2018, 12:21

"Saygı duymayı öğretene kadar böyle devam etmekte fayda görüyorum..."

Sonuçlarını bilerek paylaşıyor diye düşünmüştüm, yanılmışım😊

Bilgiyi kurumlardan değil de kişilerden bekler hale gelmişsek vay halimize.

onderta2cl

1 hafta önce - Prş 09 Ağu 2018, 12:23
Sn.Kurt7

Alıntı:
Sizin açınızdan kötü olmuş Önder Bey. Yalnız farklı kaynaklardan güncel bilgiler gelmeye devam edecektir. Benim eleştirdiğim nokta son mesajdaki üslup. Kocaman insanlara parmak sallayarak,tabiri caizse seve seve öğreneceksiniz gibi bir tavır hiç doğru değil. Rahatsız olduğunuz bir durum varsa paylaşımı kesmek çözüm olabilir. Aksi davranışları gereksiz görüyorum. Saygılar

Katılıyorum size

mert söylemez
1 hafta önce - Prş 09 Ağu 2018, 22:07

Unuttuğu bir şey var o da mesleki paylaşım yaptığı noktada ben de belki onun yakın çevresinde değilsem de bir maden muhendisi olarak takip ediyordum, ve bizi bilgilendirmesi gereken ticari kuruluşlar her tür şeffaflıktan gittikçe uzaklaştığı icin biz de tanıdığımız mühendis sahada çalışan işçi gibi kişilere danışmak sormak zorunda kalıyoruz.. bu bilgi de biz ve yakın çevremiz ile sınırlı kalıyor eğer burası gibi konunun meraklısı halka açık forumlarda paylaşılmıyorsa...

İşin ilginci bu paylaşımın onun kulagina gitmesi durumudur ayrıca, neden mi?
Öncelikle burayı takip eden bir tanıdığı belki de muhtemelen o da bir mühendistir, haber vermiş ancak Rıfkı bey bunu bir ego durumuna indirgeyip, paylaştığı bilgiye aç insanları kendi kaynağını kurutarak cezalandırmak istiyor, ki kendi bileceği bir iş. Ben bu saatten sonra zaten kaynağı kendisi olan bir şey paylaşmam, var ise kendim takip ederim.
İkincisi ben kendisinden paylaşım sıklığını daha çok artıracak bir mesaj beklerdim madem haberi oldu, çünkü orada gurur duyulacak bir is yapıyorlar ve aslında paylaşım nedeni de yüzde doksan ondan dolayı (her ne kadar tamamen mesleki bilgilendirme olduğunu söylese de sadece o değil ben de ayni şeyi yapardım). Gurur duyulacak işlerin gizlenmesine gerek yok. Mühendis paylaştığı icin ona kötü bakılmaz veya cezalandırılamaz zaten, yoksa linkedin çerçevesinde bunun gibi paylaşımlar göremezdik. Tamamen kişiye ve kişinin pozisyonun güvenliğine bakıyor, yanı zaten paylasabiliyorduysa paylaşmaya devam da edebilir demeye getiriyorum.

İnsanların birbirlerini ezmeden iletişim kurması gerekli bence. Kararını saygıyla karşılarım ama üslubu bence üstteki nedenlerle yanlış. Bir de insanlardan bulundukları, paylaşım yaptıkları tüm platformların terms & agreement sayfalarını okumasını isterim yani üye olma aşamasında neleri kabul ettiklerini insanımız bilse kişisel kararlarını buradaki tüm bilgiler ışığında almaları daha mantıklı olur. Benim başka yere kopyalamamdan çok daha önce ilk paylaşım anında bir çok yere kopyalanıp dizinleniyor zaten, sadece bundan çoğu insanın haberi olmuyor ancak bu olduğunu da değiştirmiyor.

Şükrü Güllüoğlu
1 hafta önce - Cum 10 Ağu 2018, 07:55

Rıfkı Töremez herhangi bir nedenden dolayı paylaşılmasını istemiyor. Tam olarak neresini anlayamıyorsunuz? Kendi, telefonuyla, kendisi çekerek, kendi hesabına koyuyor. Herkes hesabına girip bakabilecek düzeyde internete hakim.

Yok halka açık foto, yok ben paylaşırım... Girin şantiyeye siz fotoğraf çekin şimdi.

onderta2cl

1 hafta önce - Cum 10 Ağu 2018, 13:04
Bize bunlarla gelin :)

Ramazan Sevilay isimli kullanıcının paylaşımı; numune çalışması başlamış

(+)

ozgury
1 hafta önce - Cum 10 Ağu 2018, 14:10

Harika bir haber, yalnız ufaktan bir hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Birkaç ay önce fotoğrafı paylaşılan numuneler cidden çok şık duruyordu, bunlar ise aşina olduğumuz Metro İstanbul tasarımını taşıyor.
Alıntı:

(+)

mustafa 1903
1 hafta önce - Cum 10 Ağu 2018, 14:23

Alıntı:
"Saygı duymayı öğretene kadar böyle devam etmekte fayda görüyorum..."

O arkadaş LinkedIn "Privacy and Terms" sayfasını tekrar gözden geçirsin (eğer hiç okuduysa)

onderta2cl

1 hafta önce - Cum 10 Ağu 2018, 15:06

Hatırladım, şıktı gerçekten de bu tasarım. Belki istasyonun farklı noktalarında farklı tasarımlar kullanıyorlardır. Meraktayız

sayfa 330
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM