Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Şehir Hastanesi Kampüsü
« önceki   123 ... 929394959697   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 93
Berkay Subaşı
1 hafta önce - Çrş 11 Tem 2018, 00:06

Büyük hastane olarak Tıp fakültesi Hastanesi,Şehir hastanesi eğitim ve araştırma hastanesi,yunusemre devlet hastanesi çalışmaya devam edicek.Eskişehir devlet hastanesi kadın doğum ve çoçuk Hastanesi olarak devam edicek.duyumlarım bu yönde.

Şehir hastanesi de tıp fakültesi gibi imkanları geniş,çok sayıda braşta hizmet verilen ileri bir merkez olucak.800 binlik bir kent için çok gibi gözükse de uzun vadede gayet gerekli oldugu anlaşılacak bence.

Emo2686
1 hafta önce - Çrş 11 Tem 2018, 01:28

Yunus Emre devlet hastanesi süper olmuş şehir hastanesini merakla bekliyorum emeği geçen herkesten Allah raziolsun yanındayız Tayyip baba

yasin3326
1 hafta önce - Çrş 11 Tem 2018, 02:10

Eskişehir için çok olabilir ama bölgeyede hizmet edeceği söylendi.Aralarında anlaşmışlardır zaten kişi sayısını tutturamazlarsa devlet parasını öder.Özel sektör kendi cebinden yaptı biliyorsunuz hastaneyi.

Emo2686
1 hafta önce - Çrş 11 Tem 2018, 21:21

Biliyorum kardeşim genede allah razı olsun yav anlamadım özel sektör yapinca noluyo burası acı badem gibi tamamen özel hastane değil şehrimize büyük bir yatırım suanki. Mevcut hastanelerden çokmu memnunsunun anlamıyorum yunus Emre devlet hastanesine gittim randevusuz 17 kişi bekledim 40 dk ama hiç koymadı ferah ortam oturcak dinlencek yer mevcut ben memnunum

eses_65
1 hafta önce - Prş 12 Tem 2018, 00:48

Bak demek ki devlet de kendisi modern hastane yapabiliyormuş. Devlet Hastanesi'de, Yunus Emre Hastanesi gibi yenilenebilirdi, ama yapılmadı.

Şimdi şehir hastanesinde nitelikli, işinde son derece dikkat isteyen binlerce sağlık personeli asgari ücretle çalışacak ama hastaneyi işleten bir kaç firma paraya para demeyecek. Rant rant rant ...

sayfa 93
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 929394959697   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR