Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 506
Süha
3 ay önce - Prş 12 Tem 2018, 00:31

Alıntı:

(+)

Not: Kuzey Marmara Otoyolu projesinin yapımı tüm hızıyla sürüyor. 2018 sonu itibariyle Osman Gazi Köprüsü ile bağlantısı tamamlanacak. Tüm proje ise 2019 sonunda halkımızın hizmetinde olacak.

Cemoli D18
3 ay önce - Prş 12 Tem 2018, 15:06

Alıntı:
Projenin 151 kilometrelik büyük bir bölümü Kocaeli kesiminde inşa ediliyor.
Kocaeli kesiminde uzunlukları 1405 metre, 4 bin 159 metre, 371 metre, 2 bin 150 metre ve 1475 metre olan 5 tünel inşa edilecek.

http://www.ensonhaber.com/kuzey-marmara-otoyolu-2 ...lacak.html

Mehtap Serin
3 ay önce - Sal 17 Tem 2018, 17:41

Cumakoy de bir arsam var. 2016 ve 2017 de satmaya kalktik metrekaresine 80 TL verdiler daha fazlasi imkansiz dediler

Bende metrekaresi 150 TL den sahibindene ilan koydum unuttum

dun bir emlakci aradi alici var abi almak istiyoruz dedi

Anladimki fiyatlar firlamis yol gectiginden dolayi. Yalniz telefonda ilginc bir sey soyledi. Ben otoyolun guneyinden hizli tren demiryolunun gececegini biliyorum bir de derincemi darica mi neyse oradan mollafenerine metro olacak oda gazetelerde yazdi. Emlakci 3. bir demiryolundan bahsetti.

Adama soru sorucam ama adam satmayacaksan soyle mesgul etme ayaklarinda o yuzden soramadim. Nedir bu 3. demiryolu acaba?

fatih413
3 ay önce - Sal 17 Tem 2018, 19:35

Alıntı:
Nedir bu 3. demiryolu acaba?

1- Mevcut tren yolu hattı.
2- Kadıköy-Tuzla metro hattı Kocaeli istikametinde devam ettirilme projesi.
3- Ankara-İstanbul arasında yapılacak olan yeni, daha kısa ve daha hızlı Yüksek Hızlı Tren Projesi.

vizyon41

2 ay önce - Çrş 18 Tem 2018, 10:34

Merhaba

Daha önce sanırım yine buradan aynı konuda cevap vermiştim.

1 - Mevcut tren yolu
2 - Darıca - Gebze - Mollafenari arasında Metro Projesi (Eklediğim görselde Yüksek Hızlı tren projesi de var)
3 - 3.Havalimanı - Gebze arası birinci kısmı olmakla birlikte Gebze - Sakarya arasında Yüksek Hızlı Tren Projesi

Benim bildiğim bunlar. Projelerde sürekli değişiklikler oluyor.

Kuzey Marmara Otoyolu Körfez ve diğer bölgelerde güzergah değişikliği yapıldığı gibi bu gibi projelerin güzergah değişikliği olabiliyor.

(+)

Sehlen
2 ay önce - Çrş 25 Tem 2018, 10:03
Fatih 413

Fatih 413 akmese ambarci bölgeleri konusunda genel yorum yapabilirmisiniz

vizyon41

2 ay önce - Çrş 25 Tem 2018, 11:09

ARAZİ TOPLULAŞTIRMA İLE İLGİLİ YETKİLERE YAZDIĞIM YAZIYA CEVAP GELMİŞTİR.

Merhaba,

Proje kapsamındaki köylerde çalışmalar devam etmektedir. İdari kurumlar arası geçiş süreci devam etmektedir. Duyuru sadece köylerle ilgili gelişme olduğunda yapılmaktadır. Önümüzdeki haftalarda Kaşıkçı Köyü 2.Askı , Karagöllü Köyü 1.Askı haritaları asılacaktır. Duyuruları takip ediniz.

fatih413
2 ay önce - Çrş 25 Tem 2018, 17:58

Ambarcı istikameti ile ilgili bir bilgim yok ama eski listede parseli olanlar sakın satmasın.

Tek bildiğim Karayolları Genel Müdürünün görevden alındığı, hani şu güzerhgahı değiştiren müdür.
Bir de Kocaeli'de arazi toplayan Ülker'in yurtdışına kaçtığı ve Doğan'ın medya sektöründen çıktığı.

Sehlen
2 ay önce - Prş 26 Tem 2018, 09:51

Fatih 413 katilimlariniz ve dogru bilgileriniz icin tsk.ederim.site başlangıcından beri bilgilerinizin ne derece muteber ve dogru olduğunun farkındayım.
Akmese tarim ve içme suyu amacli yapımı planlanan AKMESE BARAJI konusundaki şahsi kanatlerinizi paylasirmisiniz.
Aldigin bilgilere gore 2019 2020 gibi yapımına başlanacağı yönünde bu BARAJ aslinda yukarı ve aşağı MECIDIYE SINIRLARINA kadar oluşacak gövdesi ambarci sınırlarına girmemekte
Barajın olması otoyol cikisinda Ana kavsakta yer alan AKMESE OVASINI ve ambarci bölgesini imar konusunda nasıl etkiler
Bilindiği üzere barajlarda özellikle yatay konuma cok onemli ve orta uzun korumadaki yerler imar yapilasma konusunda 2 .5 km.kadar sikintili gözükmekte
Ltf..değerli görüşlerini paylaşın

sol7dier
2 ay önce - Prş 26 Tem 2018, 13:25
Fatih 413

@Fatih 413
yaptığın yorum arka planda ne çakalların olduğunu gayet açık ortaya koyuyor. bunların soyu temizlenir inşallah.

sayfa 506
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara