Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ordu - Yeni Stadyum Projesi
« önceki   123 ... 272829 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 28
Fahrettin M
3 yıl önce - Cmt 30 Hzr 2018, 12:17

Alıntı:
Şu günleri tekrar görecekmiyim bilmiyorum

Çok kolay olmasa da aslında o günlere geri dönülebilir. Bilindiği üzere en büyük sıkıntı Orduspor'un borcu meselesi. 80-90 milyon civarında olduğu belirtilen bu borcun bir kısmı mahkemelik durumda. Şu anki yönetim şirketleşme kararını genel kuruldan geçirdi. Bundan sonra kulüpte şirket mantığı olacak. Dolayısıyla ne kadar borç olduğu, ödenme ya da ödenebilme yöntemleri ortaya konacak. Nedim Türkmen'in kendi şahsi tasarrufu ile yaptığı borçlarla ilgili mahkeme kararı da kulüp lehine sonuçlanırsa işte o zaman her şey değişebilir.

Böyle bir durumda yönetim elinde net rakamlarla ve ciddi bir duruş ile Ordu halkının önüne çıkarsa alternatifler de ortaya çıkar. Borç zamana yayılarak ödenebilir bir görünüm alırsa Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a çıkılarak ve Cumhurbaşkanımızın Ordu'daki konuşmasında dile getirdiği 'Ordusporu çıkartın' sözünü de referans alarak destek istenir. Enver Yılmaz 'Ordusporu çıkartın' sözünden Yeni Ordusporu anlayacak ya da işine öyle gelecek olsa da durumun böyle olmadığı uygun bir dille anlatılır. Hatta durum Cumhurbaşkanımıza iletilebilir.

Yerel seçimin yaklaştığı, Yeni Ordusporun şehirde pek kabul görmediği ve borcun ödenebilir bir hal aldığı gözönüne alındığında Enver Yılmaz ister istemez destek verecektir. Bu aşamalardan sonra Orduspor ile Yeni Orduspor birleşme kararı alarak Yeni Ordusporun bulunduğu ligde Orduspor olarak yer alabiliriz.(Göztepe örneği.)

emrullah
3 yıl önce - Sal 03 Tem 2018, 15:19

(+)

(+)

Bu fotoğraflarda bende varım bulabilcekmisiniz bakalım

CanHayat ÖZYURT

3 yıl önce - Sal 03 Tem 2018, 15:33

emrullah, ilk fotoda sırtında orduspor yazan başında beyaz başslık olan adamın önünde yönün kameraya doğru. tanıdım seni.

Misafir 192

3 yıl önce - Sal 03 Tem 2018, 15:37

Yeni orduspor kendi emeği ile bugünlere geldi ama

Arif Akk
3 yıl önce - Sal 03 Tem 2018, 17:06

(+)

Emrullah, sevgili hemşehrim, bu gibi sanki...

tunahan52
3 yıl önce - Sal 03 Tem 2018, 18:03

Vaayyy emrullah kadrajıma girmişsin iki fotoğrafta da buldum seni . İlk fotoda amigo zekinin hemen önünde yönün bana dönük. İkincide ise sol profilden yakalamışım. Montunda gıri kapşon var. Ne günlerdi beee. O dönem senin televizyoncu olduğun dönemler

yyucel
3 yıl önce - Çrş 04 Tem 2018, 08:44

İnşallah Orduspor geri döner,bir Giresunsporlu olarak futbol rekabeti Ordusporla güzel bizim için.Yeni Orduspor hiç heyecan vermiyor orjinal durmuyor inşallah gerçek Ordusporu tekrar görürüz..

emrullah
3 yıl önce - Sal 10 Tem 2018, 16:14

(+)

10 dakika önce çektim.
Stadyum bitti bitecek gibi

BJK 5106
3 yıl önce - Prş 12 Tem 2018, 14:39

GSB görevlisi bir abimiz mealen geçici kabulün yakında gerçekleşeceğini belirterek paylaşmış.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(Bülent B.)

boztepe452
3 yıl önce - Cum 13 Tem 2018, 12:10

Neden tribünleri bölme girişiminde bulunulmuş ki anlamsız zaten küçük bir stad yukarıdan aşağı aynı olsun ara bölme demirler falan ayrıca bu çatıyı tasarlayan mimarda sağolsun dışarıdan bakınca 30000 en az diyorsun ama çatı tribünleri bile örtmüyor gibi görünüyor. Ayrıca kapasite bakalım ne kadar olacak 20000 rakamını locaların kapasitesi abartarak bulabileceklerdir ancak diye düşünüyorum.

sayfa 28
« önceki   123 ... 272829 ... 464748   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET