Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 693
Emir GÖKER

6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:56

Alıntı:
Beşiktaş, Lyon ile anlaşma sağladı! Rafael, 3 yıllık sözleşme imzalayacak. 

Umarım Beşiktaş için hayırlı olur.

Misafir 53b

6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 18:08

Mesaj sayın artınca para almaya başlamıyorsun Emir kardeş. Umutlanma.

Misafir 028

6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 19:11

UEFA, Beşiktaş'ın 2017 2018 sezonunda finansal fair play kurallarına uyduğunu açıkladı.

Misafir 27f

6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 20:46

Başkan Orman'dan flaş açıklamalar! Guti, Fernandes, Aboubakar, Burak Yılmaz.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, beIN Sports Haber'de gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İşte Başkan Fikret Orman'ın açıklamaları:

"Galatasaray maçına gelene kadar çok sayıda hata yaptık. Şampiyonluğun kaçışını sadece o maça bağlamamak lazım. Beşiktaş'ta göreve geldiğimiz dönemdeki şartlarla bugünkü şartlarımız arasında çok ciddi fark var. Beşiktaş finansal olarak Türkiye'deki üç ana rakibinden de çok daha iyi durumda.

-GİDERLERİMİZ DÖVİZ KURU SEBEBİYLE ÇOK DAHA ARTTI-

"Ben ilk günden itibaren şunu ifade ettim. Türkiye sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bundan önceki senelerde olduğumuz dönemde değiliz. Devalüasyon oldu. Geçen sene bu dönemde kontrat imzalarken, 3.940 lira. Şimdi 5.600 lira. Geçen sene en ucuz kombinemiz 1200 liraydı bu sene 1300 oldu. Fakat giderlerimiz döviz kuru sebebiyle çok daha arttı." dedi.

-TALISCA, HAYATI PARA ÜZERİNE KURULMUŞ BİR İNSAN-

"Bize de 'başkanım Ronaldo'yu al' diyorlar. Bunu alabilme potansiyelini taraftarın görmesi güzel ama döviz konusunda problem yaşayacağımız kesin. Taraftarın ayağının yere basması lazım. Talisca hayatı para üzerine kurulmuş bir insan. Çin'e gitmesine şaşırmadım. Zaten Çin'e gideceğini biliyordum." dedi.

OĞUZHAN, EMRE AKBABA, DENİZ TÜRÜÇ AÇIKLAMASI

"Oğuzhan sözleşmesini imzaladı, yakında KAP'a da bildiririz. Fatih lede imzaladik. Oğuzhan'ın geçen seneki performansından hiç memnun değilim, daha iyi şeyler bekliyorum ondan. Değerini bulan her oyuncuyu satabiliriz. Deniz Türüç ve Emre Akbaba gündemimizde değil Bonservis ödemek istemiyoruz" dedi.

-FERNANDES GELMEK İSTİYOR-

"Fernandes gelmek istiyor. Gidiş şeklinden memnun değildim ama bir insan hatasını kabul ediyorsa, ikinci şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Quaresma'da yaptık, iyi oldu. Manuel ile ilgili taraftarın bir isteği var, bir konuşmam lazım." dedi.

ORMAN'DAN TORUNOĞLULLARI AÇIKLAMASI

"Benim yöneticim bunları konuştu. Erdal Torunoğlulları ile alakalı yöneticilerimi kırmamak ve üzmemeye çalışıyorum fakat bir yöneticiyle bir dahaki dönem çalışmayacağını anladığını zaman yeni enformasyonlar ortaya çıkıyor. Çağımızda bir sosyal medya hastalığı var. Sosyal medyada insanların takip ettiği kişi Beşiktaş başkanıdır, başkaları değildir. Örneğin Talisca Beşiktaş'tan gitti, 150 bin kişi takibi bırakı. Erdal Torunoğulları bizim arkadaşımız, ailesi ile yakınız, kardeşi bizim Hollanda dernek başkanımızdır. Onun için de kırmak ve üzmek istemedim ama son yaptığı 2-3 hareket bazı şeyleri kamuoyu önündeki konuşmamızı gerektirdi. Erdal Torunoğlulları hiçbir zaman transferden sorumlu değildi. Dış ilişkilerden sorumluydu. Transferi ben yönetiyordum. Başkan olarak benim tariflerim üzerine görüşmeler yapılır. Umut Güner için de böyledir. Aramızda istişare ederiz. Gomez ile alakalı sözleşmesi yapılırken 3 menajeri var. Ahmet Bulut'u devreye sokan onlar. Gomez'in sözleşmesini orada hazırlayanlar onlar. Gomez için '9.5 milyon Euro'luk telifi gördüm' diyor. Ben bunu ilk defa görüyorum. Eğer orada bir yolsuzluk varsa neden savcılığa başvurmuyorsun? Neden istifa etmiyorsun? Erdal Torunoğullarına şunu söyledim. Beşiktaş'ta listeye yazan bunları görevlendiren benim. İçinizde böyle bir arzu varsa istifa edersiniz, 1 sene sonra aday olursunuz. Beşiktaş yönetimi içinde duracaksın. Gomez'e 9.5 miyon Euro'luk teklif varmış. Nerede teklif çıkar ve 1 şahit göster. 9.5 milyon Euro'luk teklif varsa neden menajer Beşiktaş'ın oyuncusunu tehdit etsin." dedi.

-DEMBA BA ÇİN'DEN BİZİM ÖNERDİĞİMİZİN 3 MİSLİ FAZLASINI ALDI-

"Bir santrafor arayışımız elbette var. Demba Ba'yı istedik, kontrat da önerdik. Fakat; Çin'den çok uçuk, bizim önerdiğimizin 3 misli fazlasını aldı. Demba Ba çok iyi bir çocuk, bu konuda ayıp edildi. Biz istediğimiz için Göztepe'ye gitti, olur verdik de gitti." dedi.

-BURAK YILMAZ BEŞİKTAŞLI-

"Aboubakar ile ilgili gerçekler var, geçen sene de gerçekler vardı. Biz neyi, ne için yaptığımızı biliyoruz, herkes işini yapsın. Burak Yılmaz, Trabzonspor'un oyuncusu. Trabzonspor bonservis bedeli ödeyerek aldı, iyi de bir kontratı var. Burak'ı ben çok severim. Beşiktaş başkanı olarak görevim, Beşiktaşlı olanlara sahip çıkmak. Burak da Beşiktaşlı." dedi.

-İLHAN MANSIZ'IN KENDİSİNİ HAZIRLAMASI LAZIM-

"Şenol hocanın yanında yardımcılar yetiştirmesi lazım. Şimdi oyuncuların çoğu yabancı. Bunun için bizde oynamış oyuncuları da kullanmak istiyorum. İlhan Mansız'ın kendisini hazırlaması lazım ama evladıdır. Bir şekilde başlamalıdır." dedi.

ORMAN'DAN GUTI AÇIKLAMASI

"Guti ile görüşüyorum, hep görüşüyorum. Bizden gidenlerle görüşüyorum, Beşiktaş'tan kopamazlar. Yardımcı konusu benim tek başıma karar vereceğim bir şey değil, Şenol Güneş karar verecek. Guti de olabilir, Guti - İlhan da olabilir, buna hocamız karar verecek." dedi.

-SERKAN REÇBER, SCOUT VE ALTYAPININ BAŞINA GELİYOR-

"Serkan Reçber, scout ve altyapının başına geliyor. Bu sene Ümraniye'de müthiş bir akademi kuruyoruz. Serkan Reçber'in A Takım ile ilgisi olmayacak." dedi.

Sedat, Eslem, Hamza noldu hic haber cikmiyor onlardan. Tolgay dan bahsetmemis baskan demekki transferi bitmek uzere. Oguzhanla imzaladigimiza gore Arsenalin yuzde isini cozduk demektir.

BJK 5106
6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 23:10

UEFA'dan Beşiktaş'a müjdeli haber

Alıntı:
Uzun süredir UEFA'nın şartları dolayısıyla gözetim altında bulunan Beşiktaş'a müjdeli haber geldi.

Özellikle satılan futbolcuların bonservis bedelleriyle transfer politikaısnda takdir toplayan Beşiktaş'ın, UEFA'dan yapılan açıklamada 2017-2018 sezonunda FFP kurallarına uyduğunu açıkladı.

Açıklamanın devamında Beşiktaş'ın FFP gözetimine 2018-2019 sezonunda da devam edeceği belirtildi.(Ajanslar)

Hadi geçmiş olsun.
Bundan sonraki dönemlerde de sıkıntı yaşamamak,UEFA ile bu konularda artık muhatap olmamak dileğiyle.

Misafir 2ff

6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 23:24

"Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, beIN Sports Haber'e verdiği röportajda transferle ilgili dikkat çeken açıklamalar
Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

"Oğuzhan'ın sözleşmesini imzaladık. Fatih'in de imzaladık. Yakında KAP'a bildiririz. "

"Önceliğimiz ofansif orta saha transferi olacak. Bir oyuncu bekliyor."

Burada Baskanin ortasaha icin bir oyuncuyla ankasik beklemede dedigi oyuncu kim olabilir. Bernard mi yoksa su Kanadali 17 lik mi. Yada bambaska birimi. Bir fikri olan varmi.

Misafir 8aa

6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 23:33

(-1) Önceki mesajları okumamış.

Yukarıda bu konuyu yazmışlar be kardeş.
İkinci baskıya gerek yoktu.

Misafir 2ff

5 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 01:45

Neyi yazmislar neye gerek yoktu.

Misafir 2b7

5 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 03:11

Beşiktaş'tan Wahbi Khazri'ye transfer teklifi.

Beşiktaş'ın Wahbi Khazri transferiyle ilgili Fransız basınından bir iddia geldi.

Su transfer sezonu bi bitseydi hayirlisiyla.

Misafir 2b8

5 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 16:49

Guti Real in altyapi hocasi degilmi. Heryil 2/3 oyuncu niye alinmiyor veya kiralanmiyor Guti nin onerecwgi mesela. Hatta kiralar parlatir olasi satistan kar payi iyi olmazmi. Yada dusuk bonservisle alip kadroya katmak iyi olurduda. Gerci ispanyol oyuncular bizim lige alisamiyor o yuzdenmi yanasmiyor bizimkiler. Gerci adamlarin alt yapisinda her milletten oyuncu var.

sayfa 693
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET