Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İYİ parti ve Meral Akşener [SİYASET]
« önceki   123 ... 150151152 ... 178179180   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 151
suleyman sivas
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 12:41

Şimdi Sivas'ta konuşuyor Sivas için diyor doğu anadolunun yıldızı yapacağız sivas'ı diyor
Sivas'ın iç anadolu bölgesinde olduğunu bile bilmiyor. yazık

Gokhan Caglar
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 15:28

Son günlerde akşener beni fetö ile tanıştırdı gibi güya çiller'e ait olan sosyal medyada dolanan iddialara karşı çiller'den açıklama gelmiş.

"Benim tarafımdan yapılmayan hiçbir açıklama bana ait değildir. Ayrıca hiç kimse benim ismim üzerinden siyasi rant peşinde koşmasın. Kamuoyuna saygıyla sunulur."

Berat Öz
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:06

Sivas'ı Doğu Anadolunun yıldızı yapan Meral büyük bir kalabalığa seslendi.Bir izdiham bir izdiham sormayın.. Meydanda 500 binin üzerinde tam 200 kişi vardı.

(+)

ceyhanlı umut
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:44

sivasın bazı bölgeleri(divrigi ,zara ,hafik ilçeleri)doğu anadolu bölgesinde yeralıyor kılıcdaroğlu mersine de güneydoğunun en büyük sahili demişti

Hasan Pullu
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:52

Alıntı:
Sivas'ı Doğu Anadolunun yıldızı yapan Meral büyük bir kalabalığa seslendi.Bir izdiham bir izdiham sormayın.. Meydanda 500 binin üzerinde tam 200 kişi vardı.

sivas sırtını güneşe dönmüş kemiklerini ısıtıyor

azobaskan
2 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 16:36

Elbistan'da tarihi kalabalığa konuşan Meral Akşener'in mitingini protesto eden vatandaşa Akşener'den sert cevap !
-Ben terör sorununu çözdüm oğlum ,Habur Rezaletini ben yapmadım,Çadır Mahkemesi ben açmadım,Barzani'yi öpmedim,Megri Megri ağlamadım,Oslo'da cıvık cıvık konuşmadım,29 Ekim'de Peşmergeyi bu ülkeden davulla zurnayla ben geçirmedim,

ozgur_27

2 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 16:37

Alıntı:
Elbistan'da tarihi kalabalığa konuşan Meral Akşener'in mitingini protesto eden vatandaşa Akşener'den sert cevap !
-Ben terör sorununu çözdüm oğlum ,Habur Rezaletini ben yapmadım,Çadır Mahkemesi ben açmadım,Barzani'yi öpmedim,Megri Megri ağlamadım,Oslo'da cıvık cıvık konuşmadım,29 Ekim'de Peşmergeyi bu ülkeden davulla zurnayla ben geçirmedim,

Seloya özgürlük çağrısını anası mı atmış yoksa 😂😂

Metin_16
2 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 16:38

Sivasin doğusunda ciddi Chp ve Iyi parti potansiyeli var. Merkez de bu oran düşük. Mitingin bu haliyle olması normal

azobaskan
2 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 16:40

Bir ilçede bu derece kalabalık bir miting, hemde %60 Ak Parti çıkmış bir ilçe.Bu önemli.Video ve kalabalık herşeyi anlatıyor.

gediz_1994
2 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 17:58

Alıntı:

Bir ilçede bu derece kalabalık bir miting, hemde %60 Ak Parti çıkmış bir ilçe.Bu önemli.Video ve kalabalık herşeyi anlatıyor.

Elbistan da gercekten ciddi potansiyel varmış. Ben Meral hanımefendinin yerinde olsam ilcelere mitingler yaparım. İlceler ufak yerler ve oraları önemseyip gitmek Aksenere büyük oy kazandırır. Allah'ın izniyle Meral Hanım ADANA-MERSİN-BALIKESİR-MANİSA gibi 4 ili mhp den süpürür ama önemli olan İç anadolu ve dogu anadoludaki tek parti dönemini bitirebilmesidir. Bir lider olarak Meral Aksenerde o potansiyel var. Ayrıca bayanların da ilgisi cok fazla.

sayfa 151
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 150151152 ... 178179180   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET