Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 599
Ankara altındag
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 02:43

Eleştirildik hakarete uğradık yeri geldi yanlış anlasildik
bilgi haber paylaştığımız için sıkıntı yok niyetimiz halis amacimiz halisti kalbini kırdığımız olduysa hakkını helal etsin kusurumuza bakmasın Hayırlı olsun Bölgemize Ankaramıza inşallah...

swordneo
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 10:36

Mesut nerede bişey yazmadı. Olumlu her başlığa cevabı vardı. Pili bitti heralde

Bozok1979
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 11:01

Mesut abi ile Çukurambar Mado da geleceğimizi düşünüyoruz.

Turşucu dayı
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 15:28

Yüzlerce sayfalık fuar alanı geçmişinden sonra şimdi durum ne olacak aşamasına geldik

Önümüzde idarenin uygulayacağı 2 seçenek var
1- 1891/2 parselde ortaklara ait olmayan tüm hisseleri kamulaştırmak
2- Yen'i bir imar uygulamasıyla fuar ve çevre alanını belirlemek suretiyle herkesin metrekaresi korunarak parçalı sosyal donatı alanları yaşam alanları ticari alanlar oluşturmak bunda itirazlar olabilir ve süreci kitleyebilir
3- kamulaştırma ve imar uygulaması da birlikte olabilir
Ben ilk seçeneğin ağırlıklı olduğunu inşaatın bitmesine yakın kamulaştırma kanunu çerçevesinde tüm maliklere uzlaşma için davetiye gönderileceğini uzlaşma gerçekleşmemesi durumunda Akyurt asliye hukuk mahkemesinde kamulaştırma davası açılarak sürecin işletileceği kanaatindeyim ancak ikinci ve üçüncü seçenek de göz ardı edilmeyebilir

Yukarıda bir arkadaşımız şerhlerin ne olacağı sorusunu sormuş ben ve diğer arkadaşlar bu soru ve yasal mevzuatı burada defalarca izah ettik

Önceki sayfalarda benim kim olduğumu merak edenler ismimi ciddiyetsiz bulanlar için ben fuar olmadığı dönemlerde hasbel kader fuardan ufak bir yer alan ve bu bölgede yaşayan avukatım sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum

BÜLENT0618
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 16:07
TURŞUCU DAYI

1891/4 parselde yerimiz var burası ne olacak bilgi verebilirmisiniz.Allah razı olsun

meyufamu
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 16:42
Turşucu Dayı

Turşucu Dayı şerhler hakkında daha önce bilgilendirdiğinizi yazmışsınız. Rica etsek bizi tekrar bilgilendirir misiniz? Fuar alanının karşısındaki tarlalarda şerhli yerlerimiz var. Bunların akibeti ne olur ve tahmininizce ne kadar zamanda olur.

Turşucu dayı
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 16:48

Şerhler kısa vadede kalkmaz ancak fuar tamamlandığında çevresi de gelişeceğinden ve taşınmazlar tarım vasfını yitireceğinden orta vadede kalkar kanun 5 yıl ve 5 yıl daha uzatılabilir diyor toplulaştırmada. Fuar etrafını geliştireceğinden 10 yıl beklemezsiniz orta vadede kalkar.

1891/4 için bir öngörüm Yok ama oranında imar uygulamasına gireceği ve orta vadede gelişebileceğini ortada.

Optima06
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:01
Turşucu dayı

Herkese hayırlı olsun...Turşucu dayı saracalar mahallesinde kök tapum var. Bura ile ilgili şerh yok.. fiyat şimdi ne durumda ve ileride ne olur bilginiz varmı...

akkız06
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:31
Başkanımız Mustafa Tunadan Allah Razı Olsun

Çok şükür Fuar ihalesiyle birlikte metroyada inancımız tam ülkede ki pek çok havalimanı metro ile ulaşım sağlarken aksi durumun kabul edilemediği başkentimizde yeni bir devir Çok Saygıdeğer Adam gibi Adamlığın Kitabını lafta ve rantta değil gerçek hayatta attığı adımlar yapılacak yatırımların incelemesini titizlikle yapan Başkanım Mustafa Tuna ya teşekkürü bir borç bilirim.Eminim onun kızı yaşındayım aslında ellerinden öpmek istiyorum kendisinin çünkü yapacağız edeceğiz diye belediyenin görmezden geldiği Akyurtu gündeme taşıdı esnafını gezdi dinledi iftarına katıldı bizimle bir kursağından lokma geçti. Başkan Tuna Akyurt esnafını gezerken dikkat ettiğim ve duyduğum ilk şey eskibel başkanı olsaydı arkasında 500 kişi olurdu deniliyordu. Şunun farkında değillerdi çok kişi çok icraat değil. Kendiyle hasbihal edemesemde iyiki sizin gibi dik duruşlu birinin varlığından haberdarız.Otobüs saatlerini 23.30 yaptı ki arabası olmayanları düşünebilirse insanlar bayramlaşmaktan rahat dönecekler. Allah sizden razı olsun.[/quote]

Turşucu dayı
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:51

Optima bey herhangi bir bilgim Yok orayla ilgili

sayfa 599
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet