Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir ebd

2 ay önce - Sal 12 Hzr 2018, 22:30

90 yıldır yapılmayanları yaptıkları için olabilir mi?

deger35
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 00:59

bu ne biçim propaganda bende bismillah deyip chp nın yaptıklarını yazayım tövbe tövbe millet kafayı üşütmüş

Gundogdu06
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 09:54

Beyfendi her mesaja aynı ifadeyle başlıyor, görmüyor musunuz? Ne alakası var siyasete din karıştırmayla? Ne kıt insanlarsınız yahu? Siz de besmele ile başlayın her mesajınıza, tutan mı var?

Fakat bu bir proje olduğundan başlık Ankara - Haberler ve Sohbet forumunun altında açılması lazımdı.

AsfalttCan
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 15:02

Bunu bende anlamadım. Adamın bir inancı var siyasi görüşü var. Bu sayfada da proje ile ilgili bilgi vermeye çalışmış. Ne var bunda. Proje çok merak ettiğim bir proje. Ankaramıza değer katacaktır. Bu yüzden o abimize de teşekkür ederim projeyle ilgili bilgi verdiği için

Misafir ac7

2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 15:28

Bu kadarda fanatik olmayın. Yıllardır istediğimiz projeydi.
Yaşamkentli olarak çankayayı ben almayım hocam. Yazacak şeylerin varsa bile küçük harfle yazılacak şeyler. Yenimahalle veya Etimesgut yazacaksan tamamdır .

aykut0606
2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:35

Selamlar
25 yildır ankarayı yöneten zihniyet kuzey ankarayı bitiremedi fuar alanını yapamadı hava alanı metrosu olmayan tek başkent özelliğini taşıyor şimdi bunları yapacak şunları yapacak propaganda kuzey ankara elimizde patladı hayali güzel ama orman çiftliği yok edildi

Misafir d8e

2 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:42

Kek ve yanında Ankara Gazozu veriyorlarsa bu iş tamamdır.

Misafir 5f0

2 ay önce - Prş 14 Hzr 2018, 00:13

Bu planlar, projeler ne zaman hazırlanmış da açıklanmış anlayamadım ama halkın inşaat ve beton furyasından bıktığını tesbit ettikleri içindir diye düşünüyorum. Sözü edilen parçalardan CSO tarafındaki arazi önceden TCDD'ye ait olup TOKİ'ye devredilmiş olan arazidir. Dolayısıyla bahçe olacak gibi hayaller görmeyin.

Hamza BAŞYURT
2 ay önce - Cum 15 Hzr 2018, 08:14

Aslında 2014 Yerel seçimleri esnasında Mansur Yavaş'ın Eski Hpodrom alanı, 19 Mayıs Stadı bölgesi, Adliye'yi birleştirerek yapılmasını vaad ettiği Atapark'tan biraz kopya çekilmiş.
Videoda 1.25 sonrasına dikkat

Kula aksak
2 ay önce - Cum 15 Hzr 2018, 13:28

tek kelime ile vasat bir proje.Şu park bahçe yapımını asıl görevli belediyelere bıraksanız da Metroları tamamlasanız ankarayı uzatsanız. Yapacak bir şey bulamazsanız da gelin bana sorun ben de size taktik vereyim,

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet