Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 459

Kimin Cumhurbaşkanı olmasını istersiniz ?
Muharrem İnce 35.4%  35.4%  [299]
Meral Akşener 11.7%  11.7%  [99]
Recep Tayyip Erdoğan 47.9%  47.9%  [404]
Selahattin Demirtaş 1.2%  1.2%  [10]
Temel Karamollaoğlu 2.3%  2.3%  [19]
Doğu Perinçek 1.5%  1.5%  [13]
Toplam Oy : 844

MeteHan!
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:21

İP'e aylar öncesinden balon demiştik de bize inanmamışlardı.

Mustafa Torun 0834

1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:22

Vay palavracı gazete vay...

HDP aklamaya devam..

(+)

Halbuki Muharrem ince mitinginde HDP bayrakları ve APO tezahuratlarını dünya alem biliyor neredeyse...

Bu sırada...

1- Sözcü denen paçavranın ne halt olduğunu herkes biliyor.
2- HDP bayrağı meselesinin bu konuda gerideki sayfalarda tartıştık bile.

MaHmuT_CUM
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:35

Alıntı:
Vay palavracı gazete vay...

HDP aklamaya devam..

Gazete palavra atmıyor. O günleri sen unutmus olabilirsin ben unutmadım. PKK lılar miting yapıyor, davutoglu mitingde bana serok ahmet diyorlar demişti. bir tarafta cumhurbaskanı RTE DİGER TARAFTA ŞİVAN PERVER

Muharrem İnce böyle birsey yapmadı en azından. Türk bayraklarıyla miting yaptı. pkk pacavrasıyla değil. Niye gururunuza gidiyor Muharrem incenin diyarbakırda türk bayraklarıyla miting yapması acaba

Batur

1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:41

Alıntı:
Gazete palavra atmıyor. O günleri sen unutmus olabilirsin ben unutmadım. PKK lılar miting yapıyor, davutoglu mitingde bana serok ahmet diyorlar demişti. bir tarafta cumhurbaskanı RTE DİGER TARAFTA ŞİVAN PERVER

Muharrem İnce böyle birsey yapmadı en azından. Türk bayraklarıyla miting yaptı. pkk pacavrasıyla değil. Niye gururunuza gidiyor Muharrem incenin diyarbakırda türk bayraklarıyla miting yapması acaba

İşte sizin kafanızın basmadığı nokta da bu. Akparti oy kaybetme pahasına açılım yaptı ama şimdi yerli silahlarla, İHAlarla teröristlerin anasını ağlatıyor.

Chpsi, ipi, saadeti ise oy devşirmek için teröristlerle işbirliği yapıyor. Bir de utanmadan Akparti’yi geçmişiyle eleştiriyorsunuz. Şu an hdpliler kimden nefret ediyor? Bunu bile görmeyecek kadar körsünüz.

MaHmuT_CUM
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:45

Alıntı:

İşte sizin kafanızın basmadığı nokta da bu. Akparti oy kaybetme pahasına açılım yaptı ama şimdi yerli silahlarla, İHAlarla teröristlerin anasını ağlatıyor.

Chpsi, ipi, saadeti ise oy devşirmek için teröristlerle işbirliği yapıyor. Bir de utanmadan Akparti’yi geçmişiyle eleştiriyorsunuz. Şu an hdpliler kimden nefret ediyor? Bunu bile görmeyecek kadar körsünüz.

Gecmişi unutturmak istiyorsunuz ama bu sizin için kara bir lekedir. Kimse unutmadı o günleri ve unutmayacak. O zamanlar kolkola gezdiniz simdi düsman mı oldunuz. Secimden sonra acılım süreci tekrar ortaya cıkarsa ne yapcaksınız. Cumhurbaskanı danısmanları secimden sonra böyle birseyin ortaya cıkabilecegini söylüyorlar.

Sezgin Cengiz

1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:45

Alıntı:

Türk bayrağı süslü teröristlerle işbirliğine övünürsünüz ancak siz. Kıyasa bak çay demle.

alim80
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:48

Alıntı:

Önce haddini bileceksin, sonrada hududunu bileceksin.

Ak parti yada Erdoğan ne zaman pkk paçavraları ile miting yaptı. İnsan utanır şu iftirayı atmaya. Çözüm süreci devletin yürüttüğü bir projeydi ak parti ile hdp yan yana hiç bir zaman gelmedi.

Hasan Pullu
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:54

Alıntı:

abd nin türkiyede kürt politikaları ihalesi akp den chp ye geçti. olay bir miting filan değil.

Erdem1909
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:54

Mustafa Torun 0834

1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 18:11

Alıntı:
Gecmişi unutturmak istiyorsunuz ama bu sizin için kara bir lekedir.

Madem geçmişi unutturmaya çalışmak kara bir leke...

O zaman binlerce yıllık Türk geçmişimizde anlı şanlı 700 yıllık tarihi olan Osmanlı'yı niye unutturmaya çalışıyorsunuz?

Niye karşısınız onlara?

sayfa 459
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET