Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş Havalimanı
« önceki   123 ... 468469470 ... 472473474   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 469
Can_Ede
1 hafta önce - Pts 11 Hzr 2018, 09:20

Gerek yokmuş.

onur2016
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 16:55

temmuz ayında anadolu jet sabiha gokcen -maraş hatıt baslanacak deniyordu
dogrumu ?

erhan344

1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 17:04

Şuan için bir gelişme yok. Petrol istasyonu tamamen kalkıp pist eşiği uzamadığı sürece biraz zor gözüküyor.

(+)

Can_Ede
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 21:19

Bence tamamen firmanın ya da firmaların ticari kaygıları dolayısıyla sabiha gökçen seferleri ile alakalı bir gelişme yok.
Ayrıca şunu sormadan geçemeyeceğim. İstanbul Atatürk Havalimanından ya da Ankara Esenboğa Havalimanından kalkan uçaklar Havalimanımızın pistine inebiliyorlar da: Neden Sabiha gökçen Havalimanından kalkan uçaklar inemesin? Pist ile alakalı sorunlar diğer uçaklar için de geçerli değil mi?

tilki123
1 hafta önce - Çrş 13 Hzr 2018, 21:37

Bende Can_ede’ye katılıyorum. Bugün Sn. İmran Kılıçı dinledim pist uzatılacak dedi. Seferlerde bence destinasyon olarak bilemiyorum fakat Gümrük devreye girdik’ten sonra K.maraşın ilçeleri Nurdağı, Bahçe, Osmaniye vs. yurt dışından gelenler sayesinde bir artış olabilir.

Bu konuda reklam yok artık yapmak lazım

Ismail92

1 hafta önce - Prş 14 Hzr 2018, 00:45

Ornek vererek başlayayım gündemde olan örnek bilboardlarda gaziantep şehrimizin reklamları var görüyoruz bu şekilde bizim de diğer komşu illere reklam vermemiz gerekiyor artık son aşamaya gelindi herşey yolunda ilerliyor yetkililerin biraz daha çaba göstermesi gerekiyor

BHavaci
1 hafta önce - Prş 14 Hzr 2018, 00:48

Yaz döneminde hat açılımı iç hatlarda bu yıl pek olası bir durum değil özellikle Anadolujet için yaz dönemi yoğun geçiyor buna bağlı olarak uçak ve slot planlamaları öncelikli olarak tatil bölgelerine yönelik yapılıyor. Eğer uçak müsaitliği sağlanırsa özellikle gece yatı amaçlı bu sefer yapılabilir.

tilki123
1 hafta önce - Prş 14 Hzr 2018, 00:59

Yatı olabilir 5 uçaklık yeni apronda AJ Ankara uçağı ile birlikte yatı olabilir. THY İstanbul seferleri 3.Havalimanına tam oturduktan sonra yanı 2019’da günde 3 sefer (belki daha fazla) olabilir.
Fakat şimdilik bizim yapmamız gereken 3 önemli adım var.
1. Kahramanmaraş Havalimanımızı kullanmak
2. Reklam yapmak
3. Acilen Pistin uzatılması

Vural Demir
1 hafta önce - Prş 14 Hzr 2018, 01:30

edeler cumhurbaşkanımız 1 hafta sonra Maraşta inşallah. terminallerizin açılışı yetişecek mi sizce

Can_Ede
1 hafta önce - Prş 14 Hzr 2018, 03:37

Bence yetişmeyecek ama yetişmiş gibi açılış töreni yapılacak uzaktan dışından kamera sistemiyle miting meydanına bağlantı yapılacak. Kurdela kesilecek. Siz havalimanına gittiğinizde eski terminale niye gidiyorum deyip şaşıracaksınız.(İNŞAALLAH BENİM DEDİĞİM GİBİ ÇIKMAZ )

sayfa 469
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM