Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul 62 Katlı!
« önceki   12345

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 5
Anıl

13 yıl önce - Prş 27 May 2004, 17:52

Asım haftaiçi vaktin varsa sende gel?

Daha üst düzey insanlar vardır elbet konuşabileceğimiz. Ya cidden 62 yer altı vede üstü herşey dahil diyorsa? O yüzden bir daha gidicem. Ama son gösterdikleri haberde dünyanın en yüksek 100binasından biri demiş! Neyse bakacağız...

Benim daha 3,5 haftam var Istanbul'da. Gerçi wowturkey bu sefer biraz kenarda kaldı ama olsun bazı günlerimi ayıracağım.

Kazandibi
13 yıl önce - Prş 27 May 2004, 17:57

Ben Haziran'ın 9'undan itibaren müsaitim. Memnuniyetle gelirim.

Taha
13 yıl önce - Prş 27 May 2004, 18:01

Yaa arkadaslar bu maslak levent felan guzel hosda ama maalesef caddelerimiz ayni sekilde hos degil. Yani bakiyorsunuz yollara ne cizgi var ne serit var, arabalar rast gele gidip geliyor. Bence sehri sehir yapan sadece modern binalar degildir. Yani caddelere sokaklara kaldirimlarada onem vermeleri gerekir. Cizgisiz yollar gordukce psikolejim bozuluyor valla.

Galik

13 yıl önce - Prş 27 May 2004, 18:15

Arkadaslar dunyanin 100 en yuksek binasi arasina girmesi icin bugun icin 248 m kesin olak zorunda, ama o zaman ayani binanin yapilacagi 2007 bazi yeni binalarda cikar ortaya onlarida dusunursek nerdeyse 260 m falan kesin olmalidir, Anil senin tahminin dogrudur! Bu arada ogrenir ogrenmez hemen bizede soyleyin, cok merak ettim ben shu binayi...

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL