Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 983
Koke
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 00:39

Gençlerbirliğinden Manuyla anlaştık kesin olarak
Hayırlı olsun sanırım bifoumanın yerine düşünülerek yapılmış bir transfer

kayrakemal
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 00:55

5 oyuncuyla anlaşmışız 3 ü yerli. Yerlilerin ikisi büyük ihtimalle Uğur Çiftçi ve Erdoğan Yeşilyurt. Yabancının birisi de Manu desek. Şöyle bakınca fena oyuncular değil. Manu takım oyunu oynarsa bizde başarılı olabilir.

Yönetim sezon boyunca izlenen oyuncularla görüşüyormuş. Bu sezon transfer erken bitecek sanırım.

Koke
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 01:01

Yerlilerden biride büyük ihtimalle kaleci Erce onunlada yüzde 80 anlaşıldı sadede altınordu kulubune ödenecek para Bonservis parasıyla ilgili ufak problem var
Büyük ihtimalle kalecilerden ya Tolga yada Rochet ikisinden biri yolcu bana kalırsa ikiside gönderilirse bir genç kaleci daha alırsak bizim için hayırlı olur

kayrakemal
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 01:20

Rochet, Papp, Djakov, Rybalka, Kone çok yüksek ihtimalle gidecek takımdan. Saivet yeniden kiralamak istiyor yönetim. Erce de olursa çok iyi olur. Benim çok beğendiğim bir kaleci. Ali Şaşal-Erce ikilisi bizi rahat ettirir.

Koke
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 01:27

Aynen öyle kardeşim Ali şaşal ve Erce yeterde atar bile
Sadece senin Samet hoca yorumlarını beğenmiyorum inan kardeşim bu kadroyla başarısız olmuştur elindeki malzemeyi kullanmayı bilmedi lig bitecek halen ilk 11'miz yok her hafta değişiyor oyuncuların yarısıyla konuşmuyor ve saçma sapan demeçler veriyor 2008'deki şampiyonluk yarışımıza çamur atıyor küçümsüyor o başarı soğuk hava buzlu zeminle ilgili diyor ama bilmiyor ki en çok dış saha galibiyetini o sezon aldık ve alttan ısıtmalı yaptık zemini utanmasa şike yapmıştır 2011 sezonunda diyecek

kayrakemal
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 01:47

Herkesin düşüncesi farklı. Bence Samet hoca Sivas'ta başarılı olmuştur, Sivas'ta doğru ve önemli işler yapmıştır. Yıllardır kanayan yaramız olan altyapıya merhem olacak takviyelerde bulunmuştur.

Son haftalardaki açıklamalarını ben art niyetle yaptığını düşünmüyorum. Talihsiz açıklamalar. Sırf bu açıklamalar yüzünden büyük küfürlere maruz kaldı. Kimse sevmek zorunda değil ama teşekkür borçlu. Sonuçta çıkmaz dediğimiz takımı çıkardı, altyapının inşa edilmesinde büyük rol oynadı ve takımın iskeletini ourdu.

Ben gitmeyecek diye biliyordum bugüne kadar. Ama gidecek sanırım. Vedamızı Mecnun Başkan Sivasspor'a yakışır bir şekilde yapar zaten, Sivas'tan ayrılan çoğu hoca gibi iyi ayrılırız Samet Hoca ile de.

kayrakemal
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 17:40

Faruk Taşseten Bayram Bektaş'ı yalanlamış. Bakalım ne olacak.

Kanfory Sylla
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 18:47

Çok sevindim. İnşallah iyi bir hoca gelir. Taktik açıdan güçlü bir hoca lazım. Mesela cristopher Daum gibi. Tamer tuna,Cesar domingues,Roberto Carlos(bu kadro bu adamda olsaydı ilk3 teydik.)
Cihat Arslan da fena değil aslında. Akhisari iyi götürüyordu.

kayrakemal
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 20:22

Twitter'da yabancı birisinin yazdığına göre Thievy Bifouma, Zagreb işi Bifouma'nın istediği yüksek ücret sebebiyle olmamış.

Sivasspor ile yeniden imzalayacağını da sonradan söyledi. Söylediğine göre Sivasspor da Bifouma'yı bırakmak istemiyormuş.

Münferit58
1 hafta önce - Çrş 16 May 2018, 23:01

Bifouma yetenekli topçu ama nasıl oynaması gerektiğini bilmiyor.İlk geldiğinde Balili'ye benzetmiştim ama Balili disiplinli bir futbolcuydu kötü oynasada mücadeleden vazgeçmezdi. Bifouma böyle bir adam değil.Kötü oynadığında takıma da zarar veriyor.Defans yapmıyor,koşmuyor, top kaybediyor.Ben sözleşme yenilenmesi taraftarı değilim.

sayfa 983
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET