Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'nın Yeni Stadyum Projesi (Eryaman Stadı)
« önceki   123 ... 979899 ... 143144145   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 98

Projeyi beğendinizmi ?
Evet 58.4%  58.4%  [248]
Hayır 41.6%  41.6%  [177]
Toplam Oy : 425

Alp Yıldırım Öner
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 09:46

Alıntı:
bleminde Ankara dahi yazmayan Osmanlıspor adındaki Ankaraya ait olmayan takım düştü.Önümüzdeki sene Ankaragücü süper ligde tek Ankara takımı olacak.Bu stadyum ve şehire iyi bir kadro kurmak gerekli.Risk alınamaz..

Osmanlıspor ismi acilen ANKARASPOR olarak değiştirilsin. İkinci lig kulubüne böyle bir ad verilmemeli bu bir. İkincisi kulüp isminin Ankara ile alakası yok ve üç Ankaraspor olursa takım/kulüp Ankara Halkı tarafından daha çok benimsenir ve tekrar şehir takımı olur

Renkler ve arma değiştirilmesin sadece Osmanlı(spor) yazan yazıyı Ankara(spor) olarak değiştirsinler arma üzerinde olay bitti
Arması güzel çünkü.. Futbol Kulübü yazısı kalsın yukarıya'da tek ANKARA yazılsın Gençlerbirliği armasındaki gibi, -spor ibaresi olmadan daha iyi olur "Ankara FK - Ankara Futbol Kulübü" ismi harika mesela!!!

Birde "2014" yazısı mutlaka çıkarılmalı, resmen proje takımıyım, Ankara ile hiç bir bağım yok, tarihim'de yok diye bas bas bağırıyor arma resmen
Sene hiç yazmasın sadece Hilal'ler daha estetik olur

Misafir 430

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 13:42

Osmanlispor ambleminde israil bayraginda ki yildiz mi var ben mi yaniliyorum?

aybars1910
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 13:51

Kaderin cilvesi

Kendisi için yapılan stadyum yönetim değişikliği ile halkın takımı Ankaragücüne verildi.

Kardeş takımı beşiktas tarafından ligden düşürüldü.

Misafir 8b0

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 14:13

Yanılıyorsun, kullanılan amblen ortadoğu kültürlerinde oldukça afazla kullanılan bir sembol, camilerin ahşap korkuluklarında da oldukça yaygındır, davut yıldızı iki üçgenin üst üste gelmesiyle oluşur burada kullanılan dekor ise 2 karedir.

emreasni
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 14:17

Eryaman stadında kapasite ne kadar olcak . Ankaragücü için küçük bir stadyum gibi duruyo.

veysel döker
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 14:34

Yıldızlar benzese de aralarında büyük fark var.
Biri üçgen içinde üçgen, diğeri dörtgen içinde dörtgen

En son veysel döker tarafından Çrş 16 May 2018, 15:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Koray70
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 15:10

Maç çıkışları Devlet Mahallesi metro durağı aşırı yoğun olacak.

Stad yapıldı, Ankara'dan bir takım kaldı. GB'nin 1.Lig maçlarında bu stadı doldurmak lazım.

30 yıl önce düşen GB, ertesi yıl çıkmıştı. Önümüzdeki sezon Cavcav'sız bir GB ile tekrar Süper Lig'e çıkarsa, Eryaman Stadında şenlik yaparız.

ayaslym
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:18

Alıntı:
Eryaman stadında kapasite ne kadar olcak . Ankaragücü için küçük bir stadyum gibi duruyo.
Stad Kapasitesini Bilmiyorum. Bu Stad Ankaragücü'ne ne Yapılmıyor OsmanlıSpor a Yapılıyor Ankaragücü 19 Mayıs Stadı Yıkılıp Yenisi Yapılıncaya Kadar Burayı Kullanacak.

Misafir e41

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:37

Arkadaslar stad sezon basına zor yetişir gibi. yada 2.nci yarıya gibi geliyor. bu durumda yenikentteki Osmanlı stadı kalır geriye ki orası bi felaket söyleyeyim. ulaşım namına hiç bisey yok

anktunali
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 18:45

Konudan uzaklaşmak istemiyorum ama şu yıldız meselesi hakkında bir bilgi paylaşmak istedim.
-8 köşeli yıldız orta asyadan balkanlara türk islam kültüründe kullanılır.
-İsrailin kullandığı 6 köşeli yıldız ise Karamanoğlu beyliğinin bayrağı imiş, bunu bende yeni öğrendim ve çok şaşırdım.. Gökçekspora gelince isterse yerin dibine kadar düşsün.. Saygılarımla

sayfa 98
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 979899 ... 143144145   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet