Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Salihli Gümüşçayı Masal Ormanı
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
tarzanlar
9 ay önce - Cmt 21 Nis 2018, 14:02

Tutmayacağım sözü vermem ,verdiğim sözüde tutarım ...Cengiz ERGÜN
23 Nisan da çocuklarımıza Cengiz amcalarının armağanıdır Salihli Masal Ormanı...

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)
tarzanlar
8 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:06

MASAL ORMANI PARKI AÇILIŞA GÜN SAYIYOR
Gümüşçayı Rekreasyon Alanında 38 bin metrekarelik alanı kapsayan Masal Ormanı Parkı, açılış için gün sayıyor.
Masal kahramanları, atlıkarınca, eğlence duvarı, her yaş grubuna ait oyun grupları, eğitsel materyaller, çocukların eğlenip öğrenebileceği masal etkinlik ve oyun alanları, çeşitli etkinlik alanları, gençler için adrenalin parkuru, teleferik, aileler için kafe, amfi ve seyir terasları yanı sıra çimlendirmesi, ağaçlandırılması, çevre düzenlemesi ve aydınlatma çalışmaları da tamamlandı. Her yaştan bireyin eğlenerek, spor yapabileceği Salihli Masal Ormanı Parkı’nın en kısa zamanda hizmete açılacağını söyleyen Belediye Başkanı Zeki Kayda, parkın özellikle çocuklara, gençlere ve tüm Salihlililere hayırlı olmasını diledi.
Düşler Gerçeğe Dönüşüyor
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Gümüşçayı Rekreasyon Alanında hayata geçirdikleri Masal Ormanı Parkı’nın çocuklar için adeta harikalar diyarı gibi bir düş ortamını gerçeğe dönüştüreceğini belirterek, 7’den 77’ye her yaştan vatandaşa hitap eden projenin Salihli’ye ve Salihli halkına hayırlı olmasını temenni etti.

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


tarzanlar
8 ay önce - Cmt 19 May 2018, 16:20

MASAL ORMANI PARKI 19 MAYIS'TA AÇILDI
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliği ile Gümüşçayı’nda 38 dönümlük alan üzerine kurulan Masal Ormanı Parkı’nı hizmete açtı. Girişin ücretsiz olduğu parkta, Masal kahramanları, atlıkarınca, eğlence duvarı, her yaş grubuna ait oyun grupları, eğitsel materyaller, çocukların eğlenip öğrenebileceği masal etkinlik ve oyun alanları, çeşitli etkinlik alanları, gençler için adrenalin parkuru, teleferik, aileler için kafe, amfi ve seyir terasları yanı sıra çimlendirmesi, ağaçlandırılması, çevre düzenlemesi ve aydınlatmasıyla Salihli’ye çok yakıştı.
Masal Ormanı Parkı’nın hayırlı olmasını söyleyen ve açılışını gerçekleştiren Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Tüm gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Böyle bir günde biz de onur, gurur ve sevinç yaşıyoruz. Bugün Masal Ormanı Parkının kapılarını gençlerimize, çocuklarımıza ve Salihli halkımıza açıyoruz. Masal Ormanı Parkımız ülkemizin ender parklarından birisi ve ücretsiz. Çocuklarımız, gençlerimiz ve halkımız gezdiğinde bunu ne kadar anlamlı ve önemli bir park olduğunu görecekler. Bu parka imza atmaktan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ile bu parkı Salihli’ye yapmaktan çok onur ve gurur duyduk. Salihli’mize hayırlı olsun “ dedi. Masal Ormanı Parkı açılışına Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu, İbrahim Karaca ve Ali Rıza Ünveren, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

(+)


(+)


(+)


(+)
tarzanlar
8 ay önce - Pzr 20 May 2018, 13:12

MASAL ORMANI PARKI ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında açılışını gerçekleştirdiği Masal Ormanı Parkı ilk günden ziyaretçilerin akınına uğradı.
Salihlilileri sosyal yaşam alanı ile buluşturan bu büyük projede, masal kahramanlarından, atlıkarınca, eğlence duvarı, her yaş grubuna ait oyun grupları, eğitsel materyaller, çocukların eğlenip öğrenebileceği masal etkinlik ve oyun alanları, çeşitli etkinlik alanları, gençler için adrenalin parkuru, teleferik, aileler için kafe, amfi ve seyir terasları yanı sıra çimlendirmesi, ağaçlandırılması, çevre düzenlemesi ve aydınlatması ile Salihli’nin yeni cazibe merkezi oldu.
Özellikle su havuzuna yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler, Salihli için çok güzel bir proje olduğunu ve bu projenin hayata geçmesinde emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


Misafir ffa

8 ay önce - Pts 21 May 2018, 00:03

Berbat bir uygulama var bu parkta. Bisiklet ile gittim açıldıktan sonraki gün, beni dışarı çıkardılar. Bisiklet yolunun bitmiş olmasına rağmen ve herşeyi bitmiş olmasına rağmen. Bisiklet yolu yapıpda bisikletlere izin vermemek kadar ahmak saçma birşey yok. Avardaki bisiklet yolu içinde geçerli bu. Yol 3-4 ay olacak neredeyse biteli ama arabalar park ediyor yola. 3 Aydır bariyer koyacağız diye oyalıyorlar bizi. Çok düzensiz yönetiliyor bu belediye.........sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler