Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
" Laiklik elden gidiyor" diyenlere kızan Amca
« önceki   123 ... 91011121314   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 10
26METİN
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 11:19

Amcamızın konuşması ve şivesiyle alay edenlere yazıklar olsun
sizin düşüncenizle görüşünüzle uyuşmayabilir. ama alay etmeniz tasvip edilmez.

Batur

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 11:24

Alıntı:
Oradan ayrılan kadının arkasından amcam HAİN diye bağırıyor. Kendi gibi düşünmeyenin hain ilan edildiği bir toplum haline getirdiler bizi.

Amcanın kendisine hakaret eden yobaz laikçi kadını alkışlaması mı gerekiyordu?

Ne de meraklısınız insanları robot gibi görüp, bizi bu hale getirdiler demeye. İnsanların hiç kabahati yok mu?

Amca kadına gayet kibar bir şekilde “hanımefendi” demesini de biliyor, ama kadın terbiyesizlik yapınca haddini bildiriyor. Söyledikleri abartılı olabilir ama bunu terbiyesiz kadın gibi durduk yere yapmıyor.

Aklınız sıra burada hükümete bir gönderme yapmaya çalışıyorsunuz ama yemezler kardeşim.

Bu hükümetin kimseye bir şey yaptığı yok, diktatör denilen bir lidere (nasıl bir diktatörse) hergün hakaretler edilecek, oy verenlere hakaret edilecek. Cevap verilince de toplum ayrıştırıldı… yok ya bazı insanlar kendini çok uyanık sanıyor.

AhmetB_44

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 11:27

Alıntı:
Komik bi video,amca zaten fenomen oldu.Tahminimce tüm çevresi takılıyodur şimdi ona.

Ama bu zırcahil olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Bugüne kadar gördüğüm en cahil, zırcahil isnsanlar Laikim, çağdaşım diyenler oldu.
Bir soru sor, verecek cevabı olmayınca hemen ben laikim, ben çağdaşım, Atatürkçüyüm vs diyorlar, hatta islamla dalga geçiyorlar

Yav iyi de sana ne olduğun sorulmuyor ki? Sen madem çok aydınsın, kültürlüsün, çağdaşsın sana sorulan soruya cevap ver

emrecirik1
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 11:27

Alıntı:
Amcanın kendisine hakaret eden yobaz laikçi kadını alkışlaması mı gerekiyordu?

Amca kendi görüşlerini ifade ediyor. Doğru yanlış artık o ayrı bir konu. Orada gidip konuşan insana sen pisliksin, dişini fırçaladın mı demek tacizden başka bişey degil.

ÖzgürZB

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 11:44

Zırcahil yaftasını yapıştırmak için ne tür sebeplerin var yani mesela zırcahil neye denir, kimlere denir? Bir açıklama yap bakalım gerçeği değişmeyen şeyi öğrenelim?

Misafir ee4

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 11:45

Hangi soruna cevap veremediler mesela? Ben bugüne kadar karşısındaki insana saygısızlık yapan atatürkçü seküler milliyetçi dindar insan görmedim. Ama sizi yaşatmayacağız, bu ülke bizim, sizi öldürmek bize helal diyen onlarca bağnaz insan gördüm. Ne yazık ki, ülkedeki bu insan protipi değişmeden bu ülke bir yere gelemez.

osman akar
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:32

AKPARTİ Üsküdar İlçe Başkanlığı Kendisne Teşekkür etmiş.

ABDURRAHİM37
3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:35

Bu arada amca tam SÜLEYMAN ÇAKIR haa helal olsun bir kez daha....

Misafir a9f

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:37

İyi bir şey yapmış gibi destek çıkanlar var. Sonra millet kutuplaştırdınız deyince mıy mıy mıy. Tanımadığı kadına hain diyemez. Adamlar verecek cevap bulamıyorlar ya hain ya fetocu diyorlar. Ayıp yahu ayıp !

ÖzgürZB

3 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:47

O tanımadığı kadın neden gelip abimizi hangi hakla taciz ediyor? Adam orda röportaj veriyor fikirlerini söylüyor benim gibi düşünmüyor diye taciz etmeye kalkarsan HAİN, FETÖCÜ cevabını alırsın beni de böyle taciz etse hoşt fetöcü kokana derdim amca az bile demiş!...

Herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil, 16 Senedir sokamadınız şunu o GEZİ AKLINIZA!...

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET