Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 409

Kimin adayına oy vereceksiniz ?
AK Parti + MHP (Cumhur İttifakı) 48.7%  48.7%  [307]
Chp 14.8%  14.8%  [93]
Hdp 1.6%  1.6%  [10]
İyi Parti 27.5%  27.5%  [173]
Saadet Partisi 3.3%  3.3%  [21]
Diğer 4.1%  4.1%  [26]
Toplam Oy : 630

caner88
8 ay önce - Sal 15 May 2018, 23:15

Karamollaoğlu, Türkiye ile İsrail enerji bakanlarının iki gün önce yaptıkları enerji işbirliği anlaşmasına değinerek şunları kaydetti: “Daha iki gün önce hükümetin enerjiden sorumlu bakanı İsrail ile olan münasebetleri geliştirecek bir anlaşmayı imzaladı mı imzalamadı mı? Onu söyleyin. Siz o anlaşmayı rafa kaldıracak mısınız? İsrail’in bugüne kadar önünü açan onlarca karar aldınız, hanginizi sonlandıracaksınız… Çıkıp miting yapacaksınız, kargalar güler ya!”

umuda dair
8 ay önce - Sal 15 May 2018, 23:31

Kesinlikle öyle.Sadece yasin börü olayı da değil.her söylemi kin nefret ayrıştırma tahrik..

Mustafabey 01
8 ay önce - Sal 15 May 2018, 23:40

Hapisteki hdp Cb adayına özgürlük isteyeceğine, teröristen nasıl Cb adayı olur diye önce sorması gerekmez bunların?
Partide başka aday kalmamışmı? Zaten seçilemiyeceği belli olan biri, barajı geçeceği bile şüpheli olan bir parti için bu yalakalık niye yapılıyor? apo yu aday gösterseler onadamı özgürlük isteyeceklerdi? Böyle kişilerin birde kazanıp Türkiye nin sorunlarınımı, yoksa hdp nin sorunlarınımı çözecekler? Öyle seçim meydanların da bol keseden laf atmayla olsaydı bu işler cem uzan önce Başbakan sonrada Cb olurdu şimdiye kadar, eğer millet yeseydi.Cemoli D18
8 ay önce - Sal 15 May 2018, 23:42

Seçimde sözleşmeli erlerin görev yaptığı yerlerde oy kullanma hakkı olacak mı?
Tanıdıklarım var Hakkari Tekeli bölgesinde görev yapıyor. Bir çoğunun ikameti orada. Seçim ve sandık işi askerlere nasıl olcak?
Konu erbaş ve er değildir. Erbaş ve er oy kullanamaz.


semih kılıç
8 ay önce - Çrş 16 May 2018, 00:47

Alıntı:
İsrail ile anlaşmaların iptali’ önergesi, AK Parti tarafından reddedildi


Türkiye’nin İsrail’le yaptığı anlaşmaların iptalini isteyen önergenin, AK Parti oylarıyla reddedildiği bildirildi.

CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Twitter hesabından yaptığı açıklamada İsrail ile siyasi ve ekonomik bütün anlaşmaların iptal edilmesi için TBMM Genel Kurulu'na sunulan önergenin Ak Parti oylarıyla reddedildiğini söyledi.


https://tr.sputniknews/turkiye/20180515103346 ...eddedildi/


Erdem1909
8 ay önce - Çrş 16 May 2018, 00:48
PKK yandaşları Londra'da 'tamam' pankartı açtı


Terör örgütü PKK yandaşları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İngiltere Başbakanı Theresa May ile görüşmesi öncesinde "tamam" yazılı pankart açtı.
Terör örgütü PKK yandaşları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İngiltere Başbakanı Theresa May ile görüşmesi öncesinde "tamam" pankartı ile gösteri düzenledi.

Erdoğan'ın İngiltere Başbakanlık ofisi "10 Numara"da May ile görüşmesi öncesinde, bina önünde toplanan bir grup terör örgütü yandaşı "tamam" yazılı pankart açtı.

Türkiye ve Erdoğan aleyhine slogan atan grup, terör örgütünü simgeleyen bez parçaları ve terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın posterlerini taşıdı.

İngiliz polisinin çevrede aldığı geniş güvenlik önlemlerine karşı, bariyerleri aşan bir PKK yandaşı alanda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek için bulunan Türk vatandaşlarına saldırdı. Saldırgan, polis tarafından gözaltına alındı.


https://www.aa.com.tr/tr/dunya/pkk-yandaslari-lon ...ti/1146987

Pkksı, Fetosu, Solcusu hepsi tamam diyor.. Allah korusun Erdoğan kaybetse ülke kısa sürede 50 yıl geriye gider. Yamyamlar pusuda bekliyorlarÖzgürZB

8 ay önce - Çrş 16 May 2018, 01:18

Ee Ben diyorum bunlar ilk turda vak vakları ürkütmemek için şu anda birbirlerine karşı o 7 Haziran ve 16 Nisan öncesi seçimlerdeki gibi destek ve işaret etme açıklamalarını yapmıyorlar...

İkinci Tur'a kalırsa seçim 7 Haziran sonrası birden nasıl hemen hükümeti nasıl kuracağız, mhp'yi nasıl dışarıdan destek vermeye ikna edeceğiz? "İyi Salladık, Hükümeti kuramıyorlarsa bana versinler yetkiyi ben kurarım" diyenlerin nasıl zafer sarhoşluğu ile saçmaladıklarını gördük...

Şimdi o 7 Haziran seçimlerinde hükümeti kuramamalarına neden olan MHP'ye akıllarınca ceza kesiyorlar ve olası aynı TABLO'da bu sefer işlerini şansa bırakmamak için, yine mhp'nin avucuna bakmamak için Mhp'nin içinden bir parti çıkartıp sandalye kapmak ile amaçlarına bir adım daha yaklaşacaklar...

CHP/HDP'nin eksik kaldığı o 7 Haziran Öncesi tabloya İP'e destek verecek, veriyorda zaten!...

16 Nisan ve 7 Haziran seçimleri öncesi sürekli destek ve dizayn çalışmaları yapan fetö ve güzellemelere tabi olan pkk'nın bu seçim öncesi hiç ses çıkarmamasının nedenini siz hala anlamadınız mı?

pkk sözcüsü bunun nedenini net şekilde açıkladı! "İlk turda birlik açıklamaları yaparsak Erdoğan bunu kullanır, acele etmemeliyiz seçimler ikinci tura kaldıktan sonra desteğimizi açıklarız" Mesele bu!...


semih kılıç
8 ay önce - Çrş 16 May 2018, 01:31

İsrail ile olan anlaşmaların iptali önergesi AK Parti oylarıyla mecliste red edildi:

Kanıtıyla TBMM tutanağı:

https://www.tbmm.gov.tr/tutanak/donem26/yil3/ham/ ...09901h.htm


ali şükrü bey
8 ay önce - Çrş 16 May 2018, 01:42

ülkeler duygularla yönetilmiyor,Gazze'ye tek yardım yapabilen ülkeyiz.Öyle konuşmakla olsa keşke.Bugün bu ilişkileri kesmekten daha önemlisi İsrail içinde Netanyahu'ya karşı olan kesimlerle işbirliğine gidebilmek ve İsrail içinde sağduyulu insanlarla yeniden barış ortamına adım atabilmek.

Türkiye çadır devleti değil,siyasi olarak etki alanını sürekli geliştiren bir ülke,bugün İngiltere'de Erdoğan ile görüşen Haham gibi duşunen Yahudilere ulaşmamız gerekiyor.

https://www.sabah.com.tr/dunya/2018/05/15/erdogan ...rine-mesaj


Yunus Saraç
8 ay önce - Çrş 16 May 2018, 02:31

Dolar uçuşa devam ediyor. Ekonominin "iyi" gitmediğini ne zaman kabul edecek iktidar acaba?sayfa 409
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET