Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 145

Kimin adayına oy vereceksiniz ?
AK Parti + MHP (Cumhur İttifakı) 48.7%  48.7%  [307]
Chp 14.8%  14.8%  [93]
Hdp 1.6%  1.6%  [10]
İyi Parti 27.5%  27.5%  [173]
Saadet Partisi 3.3%  3.3%  [21]
Diğer 4.1%  4.1%  [26]
Toplam Oy : 630

Cemoli D18
5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:18

Alıntı:
Çoğu il de garanti zaten.

Olaya böyle bakmamalıyız.
Her yere eli yettiğince ulaşmalı.
Mesela, Karabük, Bartın, Zonguldak
Bir günde 3 miting bile yapılabilir.

Birbirine yakın 2 şehirde 2 miting yapsa. 50 günden daha kısa sürede tüm illere gitmiş olur.

Ertuğrul MERTEL

5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:25

Hatta 4 İl bile Olabilir .

Ben MİTİNG'lerden yola çıkarak OY'unu değiştiren görmedim .
Bol ŞATAFAT'lı HAVA atmalar , Devlet İmkanları ile( % 80'i Adayların Devlet yardımı alıyor) Gösteriş ve Çalımlar . sonra seçim bitince Sene de 1 kere bile bir daha gidilmeyen yerler.

O kadar Gezip tozacağına , o işi Milletvekili adaylarına bırak TV'lerden Halk ile buluş .
İsraf ve Mantıksız Seçim ekonomisi ile HEM ZAMAN İSRAFI .
HEM KAYNAK İSRAFI .
Mitibg miting gez .
Bu arada da Görevde isen 1 'de Cumhurbaşkanlığı yap , Ülke yönet vs.
Adama 1 gün 72 saat olsa yetmez .
Amma Hesap Kitap yapan nerede .

Kendilerine gelince Haftada 40 Saat Fazla 36-38 Saat bizi Çalıştır Talebi .
El İnsaf be CEM .

Ynstrn
5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:48

Alıntı:
Cumhurbaşkanlığının ikinci önemli adayı.

"Önemli" değilde, şişirilmiş demek daha doğru olur.

Teo72
5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 17:24

Alıntı:
iyi partiye fetöcü diyen kriptocu arkadaşlar elinizde delil varsa lütfen mahkemeye sunun

Böyle birşey tabiki olmayacak. Hatırlayın bakalım araştırma önergelerini kim reddetti zamanında ? Konu üzerinden goy goy yapmanın getirisi çok daha fazla.

Engin Topal

5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 17:25

Seçim konuşmalarına tahammül edebilecek yaşı çoktan geçtim. Genelde kişilere göre oy veren bir toplumuz. Almanya'da da pek farklı değil bu durum. Konuşulanların çoğu fasafiso ve siyasi geyik veya muhatabına laf atmadan ibaret. Böylesi bir konuşmayı saatlerce dinleyebilmek için biraz mazoşist olmak gerek herhalde.

Ben evimde Türk haberlerini seyretmiyorum. Bana kasvet geliyor resmen. Otur iyi bir film seyret daha iyi, yada bir belgesel. Siyasi konuşmalar ile futbol geyiği arasında bir fark yok. Insana hiç bir şey vermiyor. Sadece çenemizi yoruyor.

.

Enes54

5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 17:34

Alıntı:
Seçim konuşmalarına tahammül edebilecek yaşı çoktan geçtim. Genelde kişilere göre oy veren bir toplumuz. Almanya'da da pek farklı değil bu durum. Konuşulanların çoğu fasafiso ve siyasi geyik veya muhatabına laf atmadan ibaret. Böylesi bir konuşmayı saatlerce dinleyebilmek için biraz mazoşist olmak gerek herhalde.

Ben evimde Türk haberlerini seyretmiyorum. Bana kasvet geliyor resmen. Otur iyi bir film seyret daha iyi, yada bir belgesel. Siyasi konuşmalar ile futbol geyiği arasında bir fark yok. Insana hiç bir şey vermiyor. Sadece çenemizi yoruyor.

politik olmadan siyaset tartışılabilir ve önemlidir de
bir millet tam bağımsızlığını almadan, ekonomisini geliştirmeden size değer katacak şeyleri hem kültürel hem de sosyal açıdan veremez
bütün belgeseller afrika ülkelerinde çekilir ama bunları afrikalılar değil amerikalılar çeker
afrikalılar önce karınlarını doyurabilme peşindedirler
devletin güçlü olmadan, halk olarak sen de rahata ulaşamıyorsun
başka ülkelerin planlarıyla zarar görmeyecek kadar güçlü bir devletimiz olmalı
amacı ideolojisini yaymak olanlarla amacı devletini güçlü kırmak olanlar aslında rahatlıkla seçilebilir
bana bugün cumhurbaşkanlığı teklif etseler kabul etmem ama gelip burada siyaset tartışarak zamanımı harcıyorum
çünkü burada çıkacak sonuçlar a'dan z'ye bütün vatandaşları etkileyecek

Engin Topal

5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 17:52

Alıntı:
politik olmadan siyaset tartışılabilir ve önemlidir de
bir millet tam bağımsızlığını almadan, ekonomisini geliştirmeden size değer katacak şeyleri hem kültürel hem de sosyal açıdan veremez

Bu sözlerinize katılırım. Siyaseti belirlemek tabiki bizim işimiz olmalı. Yön veren biz olmazsak, bize yön çizmeye çalışan çok olur. Ama seçimlerin kendine has bir durumu var; seçimlerde vatandaştan oy alma hesabı ile yapılan konuşmaların fiiliyatta ne kadarı uygulanır ve/veya hatırlanır?

Rakibi kötülemek de neyin nesi mesela? Ben bunu hiç anlamadım. Icraatlarını ve/veya vaatlerini sırala ve vatandaşın basiretine kendine bırak! Siyasiler biraz huzur versinler artık millete. Eski Türkiye değiliz ve artık olmak da istemiyoruz.

.

Haritacı 314
5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 18:02

26 Nisan 2011'de FETÖ, MHP'ye kaset kumpası kurdu. Devlet Bahçeli FETÖ'ye boyun eğmeyip, partiyi teslim etmeyince malum tuzluklar, yeni proje partileri kurma çabası içersine girdi.

Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığından, ülkeyi Amerika'ya vermeye razı olan hainler dışında, herkes bu gerçeği iyi analiz etmeli.

Nadiro
5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 18:27

Biraz gülelim.!!

Cemoli D18
5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 19:36

Alıntı:
Kendilerine gelince Haftada 40 Saat Fazla 36-38 Saat bizi Çalıştır Talebi .
El İnsaf be CEM .

Kralım o mevkide olanların çalışma saatleri yoktur.

sayfa 145
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET