Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir ec1

3 ay önce - Pzr 22 Nis 2018, 09:33

Şimdi bu tartışmaya biraz da Elazığlı hemşehrilerimiz sebep oluyor. Doğruya doğru. Araç tanıtım günlerini oto fuarı olarak tanıtırsak millet bize güler. Fuar ne demek bakalım. Fuar: Belli zamanlarda, belli yerlerde ve belli süre mal sergilemek, ürün tanıtmak ve ticaret bağlantıları kurmak gereğiyle açılan büyük pazar. Tanımı böyle yapılmış sözlükte. Pazar , üretim, ticaret anlamında çok gelişmiş bir şehir olmadığı için Elazığda böyle ufak çaplı fuarların yapılması gayet doğal. Inşallah büyük fuarlara ev sahipliği yapacağımız yılları da görmek nasip olur ama şimdilik bu biraz zor görünüyor. Yine de hiç yoktan iyidir etkinlik etkinliktir. Yorum yapan arkadaşların bunları dikkate alarak yorum yapması daha gerçekçi olur. Gereksiz tartışmalara gerek yok.

alper23

3 ay önce - Pzr 22 Nis 2018, 10:10

Mevzu Elazığda yapılan bir etkinlik, fuar v.s. olunca herkes lugat parçalamaya başladı maşallah. Tamam gardaş araç tanıtım günleri olsun adı
inşallah Otomobil Fuarıda açılır, Belediyeye yüklenmek lazım. Gerçi otomobil fuarı açılsa bu seferde yav sanki ferrari, masserati, lexus, bmw, subarumu gelmiş gelenler Elazığda servisi olan firmaların sergisi v.s. dersiniz, maksat art niyetli olduğu için, beğenmezükçü kofik kafası değişmez, ne yapsan bir eleştiri bir beğenmemezlik nasılsa.

alper23

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 17:19

(+)

Malatyadaki bazı caddelerde otobüs duraklarına reklam verilmiş, inönü caddesi dörtyolda ve cengiz topel caddesinde gördüm. Gel-Der iyi çalışıyor, tebrikler.

Misafir 0ef

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 19:48

Zaten Elazigda ne olsa Malatyaya reklami geliyor.

alper23

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 20:25

Aslında tam tersi bir durum vardı her zaman, onun için reklamı görünce şaşırdım.

Osman Baktagör
3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 21:33

Gidip tadını çıkarmak lazım.

Osman Baktagör
3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 21:58

Elazığ güzel memleket.Her yerin kötüsü var.Elazığ da sana sokakta biri fenalık yapacak olsa, 50 kişi toplanır sana sahip çıkar.

Misafir 07d

3 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 00:30

Boşa reklam parası vermişler. Kim niye Malatyadan kalkıpta çikolata yemeye elazığa gitsin.

Misafir c37

3 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 00:50

Niye alt yazılı film izlemeye Malatyaya giden oluyorda çikolata yemeye Elazığa niye gidilmesin ki😂

Misafir 75d

3 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 02:27

Dikkat etmemişsindir alp, arabanla köy köy Elazığ'ı Malatya'yı geziyorsn, otobüs duraklarındaki reklamları nereden bileceksin. Geçen gün parkuirmiüçün reklamını gördüm fahrikayahandaki billbpardlarda, sanayi kavşağında, malet yokuşunun orada vs.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET