Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2292
Onan Akalin
3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 12:53

Alıntı:

(+)

Buraj calismasini cok iyi ozetleyen bir fotograf olmus. En soldaki hatta buraj islemi tamamlanmis balast hatta esit olarak yayilmis, ortadaki hat uzerinde buraj islemi bir noktada durmus, sagda ise balast traverslerin ustune henuz serilmis ama sikilastirilip buraja baslanmamis.[/quote]

En son Onan Akalin tarafından Cum 27 Nis 2018, 00:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ealabas

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 14:33
Haydarpaşa son hali.

character sercan
3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 15:36

Altıntepe araç altgeçidi yapım aşaması bitmek üzere,sanırım ray döşemek için burayı bekliyorlar.İdealtepe-Küçükyalı arasında döşenen rayı küçükyalı istasyonundan geçirip bostancı istasyon girişine kadar getirmeleri sıkı çalışıldığında bu kadar mesafeyi bir günde bile yaptıkları oldu.O yüzden öncelikle altıntepe araç alt geçidinin tastamam bitmesi gerek.

mustafasa7

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 15:55

forumun bu kadar organize ve gönüllü bir şekilde faydalı işler yapılan tek başlığı bu oldu sanırım.

açıldıktan sonra bir tur atmak, yüz yüze görüşmek de güzel olurdu.

LEVENT93

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:18

Ve korkulan oldu!..

An itibariyle bir vinç aracı Feneryolu alt geçidine sıkıştı. Daha önceleri de uyaranlar olmuştu. Bu saatten sonra söylemenin artık ne kadar faydası olur bilemem ama keşke yolu yarım metre daha aşağıdan yapıp köprü yüksekliğini 3,5 değil de 4 metre olarak sağlasalardı, her türlü araç çok daha rahat bir şekilde geçidi kullanırdı.

(Muhakkak yolun fizibilite çalışmaları yapılmıştır. Ben nacizane fikrimi söyledim)

(+)

(+)

(+)

ChefDeniz

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:21

şoförün, aracın yüksekliğini bilerek alt geçitten geçmeye çalışması

LEVENT93

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:39

Alıntı:
şoförün, aracın yüksekliğini bilerek alt geçitten geçmeye çalışması

O zaten başlı başına ayrı bir hata. Belkide ona geçer dediler bilemiyorum. Zaten takılmadan köprünün çıkışına kadar yaklaşmış. Çıkıştaki hafif rampada sıkışmış. Kimseyi suçlamak istemem ama mühendislik hatasıda olabilir.

Velhasıl kelam benim önerim lastikleri indirseler geçer

onderta2cl

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 16:39
Levent Bey'in paylaşımı hk.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6324055#6324055

Haklı çıktığım için üzgünüm. 5 Şubat'ta yukarıdakı yorumu yaptığımda bana çıkışanlar olmuştu ama eski halindeki vakaları bildiğim için bu öngörüde bulunmuştum.

Ucuz atlatılmış yine de.

Alıntı:
Feneryolu Gazmi Muhtar Alt Geçidi

Umarım haksız çıkarım ama bu geçitten gabarisini birazcık aşmış yüksek bir araç geçtiğinde takılıp kalması işten bile değil. Kot biraz düşürülemez miydi acaba?

(+)

LEVENT93

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 18:52

Yeni Feneryolu İstasyonu Son durum

(+)

(+)

mustafasa7

3 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 19:29
feneryolu

ben de eklemiş olayım, son yola da istasyonun ucundan en az kızıltoprağa kadar traversler serilmiş vaziyette ayrıca
bildiğim kadarıyla söğütlüçeşmeye kadar bir engel de yoktu, oraya kadar döşenmiş de olabilir.
fenerli ahmet sokağının sonu bilenler bilir çıkmaz sokak, oraya kadar yürüdüm oradan bile ucu görünmüyordu.

sayfa 2292
ANA SAYFA -> ULAŞIM