Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Geneyik
« önceki   123 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 47
Misafir 522

1 ay önce - Cmt 14 Nis 2018, 20:46

Sayın misafir b0b neye dayanarak 10 yıl birsey yapılmaz diyorsun elinde bir belge varmi.? Suçlamak için sormuyorum yanlış anlama Oska bina yapmaya devam ediyor. Bende oska binalarından. Satın aldım. Ve şuanda bu bölge hakkında detaylı bilgi toplamaya çalışıyorum yakın zaman da olmasa da burası da Karataş gibi akkent gibi olacağını düşünüyorum yanlışmiyim? .

Mahmut Göksu
1 ay önce - Pzr 15 Nis 2018, 00:20

Alıntı:

Sayın misafir b0b neye dayanarak 10 yıl birsey yapılmaz diyorsun elinde bir belge varmi.? Suçlamak için sormuyorum yanlış anlama Oska bina yapmaya devam ediyor. Bende oska binalarından. Satın aldım. Ve şuanda bu bölge hakkında detaylı bilgi toplamaya çalışıyorum yakın zaman da olmasa da burası da Karataş gibi akkent gibi olacağını düşünüyorum yanlışmiyim?

10 yıl az bile demiş bence 20 yılı bulur.. Ne olacakta şehir buralara gelecek cazibesi nedir? Size sormak isterim ben şahsen
Beylerbeyi bölgesi
Kuzeyşehir
Yamaçtepe ve Sancaktepe mahalleleri gibi yeni alanlar ile bu bölgelerin rekabet edebileceğini düşünmüyorum.

Misafir 0c7

1 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 22:30

En az on yil sürer cünkü geneyik imara acilacak denildiginde gazikent yoktu kuzey sehir yoktu yamactepe yoktu imrahimli 2 yoktu secim yaklasiyor acacagiz diyecekler tekrar bekleyecekler daha cooook beklerler herkese bol sanlar bu arada unuttum sam da acildi galiba

Spark Türk
1 ay önce - Pzr 22 Nis 2018, 21:40
Küçükkızılhisar yada Geneyik

Gaziantep
Küçükkızılhisar yada Geneyik 360 derece görüntü
[url=]
[/url]

Misafir 77a

4 hafta önce - Çrş 25 Nis 2018, 18:07

Misafir 0c7 Sam ne zaman imara Girdi halhazir olan imar mahmemece iptal edilmisti

sayfa 47
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 464748   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP