Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
Zekican has56
2 yıl önce - Çrş 17 May 2017, 00:37

Yanlış olan ne açıklayın da anlayalım.Burda neyin tartışmasını yapıyorsunuz.Sorunların çözümü için Yapıcı olalım Yıkıcı davranışlar sergilemeyin lütfen.Bu konuda birlik içerisinde çözümcül kararlar alalım.Böylece sorunların çözümünde bir nebze olsun katkıda bulunmuş oluruz.Adana buna değmez mi...

Zekican has56
2 yıl önce - Çrş 17 May 2017, 01:45

https://m.sondakika.com/haber/haber-tumer-belediy ...e-9621395/

İnşallah Çukurovanın kalkınmasında çok faydası olur. Özellikle öncelikli olarak tarım ve TURİZMİNİN kalkınması sağlanır.Bunlar Adananın altın değerleri bu 2 konu Adananın kalkınmasında en büyük değer.


ads 1940
1 yıl önce - Cmt 12 Ağu 2017, 00:55

Konu ile ilgili şöyle bi haber gördüm

Alıntı:
Lübnan'dan Adana Turizmine DestekAdana Ticaret Odası, Çukurova Kalkınma Ajansı ve ATAK A.Ş. ortaklığında gerçekleştirilen Beyrut-Adana Turizm Köprüsü projesi kapsamında Lübnan’ın en büyük tur operatörü Nakhal ve özel havayolu Wings of Lebanon, Eylül ayından itibaren Adana’ya daha fazla turist getirmek için kolları sıvadı.

Adana Ticaret Odası, Çukurova Kalkınma Ajansı ve ATAK A.Ş. ortaklığında gerçekleştirilen Beyrut-Adana Turizm Köprüsü projesi kapsamında Lübnan'ın en büyük tur operatörü Nakhal ve özel havayolu Wings of Lebanon, Eylül ayından itibaren Adana'ya daha fazla turist getirmek için kolları sıvadı. Başlatılan kampanyada, Adana'da en az 2 gece konaklama satın alanlar, Wings of Lebanon'dan Beyrut-Adana-Beyrut uçak biletlerini yüzde 40 indirimli alabilecekler.

ATAK A.Ş.'nin girişimleri sonucu gerçekleşen kampanya, Beyrut'taki tur operatörü Nakhal'ın tüm acenteleri tarafından satışa sunulacak. Nakhal, ayrıca Adana'nın yeni destinasyon olarak tanıtımı için Beyrut sokaklarında billboard reklamları da yapacak.

Kampanya hakkında Adana'nın önde gelen otelleri ile bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

ATAK A.Ş. tarafından düzenlenen toplantıya İl Turizm Müdürü Sabri Tari, Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu ve Adana'nın önde gelen otellerinin yöneticileri ile ATAK A.Ş. ve Wings of Lebanon yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan Wings of Lebanon havayolu yöneticileri Adonis Charafeddine ve Huda Alrahal, yeni destinasyon olarak Adana'yı çok önemsediklerini belirterek, Adana'ya daha fazla dikkat çekmek için bu kampanyada yer aldıklarını söylediler.

Toplantıda konuşan ATAK A.Ş. Genel Müdürü İlhami Günsel ise girişimleri sonucu Lübnan ile Adana ilişkilerinin hızla geliştiğini ifade ederken, ATAK A.Ş Turizm Komitesi Başkanı Can Akşit ise kampanyanın Adana otelleri ve şehrin ekonomisi için çok yararlı olacağını kaydetti.

Nakhal ve Wings of Lebanon ayrıca 6-8 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan Adana Lezzet Festivali'ne Lübnanlı turistlerin katılması için de çalışma yapacaklarını belirttiler.

Beyrut Turizm ve Ticaret Köprüsü projeleri T.C. Beyrut Büyükelçiliği ve Beyrut Ticaret Müşavirliği'nin desteğiyle yürütülüyor.

https://www.haberler.com/lubnan-dan-adana-turizmi ...72-haberi/

Lübnan'da çok sayıda Ermeni de bulunuyor ve bunlar yıllar önce Adana'dan göç etmiş olan Ermenilerin torunları, sanırım buraları merak ediyorlar turist olarak gezip görmek istiyorlar.yalcinn

1 yıl önce - Cmt 12 Ağu 2017, 03:21

Lübnan da Çerkeş - Adige nüfusta bayağí var . Osmanlı ilk önce Anadolu da iskan etmiş ama bir kısmı Lübnan ve Suriye ye göç etmiș.

Resul GUL

1 yıl önce - Çrş 01 Ksm 2017, 00:26

Dün Kanal D de Çocuklar Duymasın Dizisinin yeni bölümünde Adana Lezzet Festivalinden bahsedildi..

Haluk Karakteri Dizi de Adana Lezzet Festivaline gidip Oradaki deneyimlerini anlatıyor..

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155 ...6714650535Resul GUL

1 yıl önce - Pzr 18 Şub 2018, 01:18
İzmir'de Adana Tanıtım Günleri Düzenlenecek


İzmir Adanalılar Güçbirliği Derneği Başkanı Arif Kayakşu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Calba ve Onur Karataş, İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen'i ziyaret ederek, 30 Mart'ta Bostanlı Pazar Yeri'nde başlayacak olan Adana Tanıtım Günleri'ne tüm İzmirlileri ve gazetecileri davet etti.30 Mart'ta saat 10.00'da başlayacak etkinliğin 3 Nisan'da son bulacağını anlatan Arif Kayakşu, amacımız Adana ile İzmir'in kaynaşmasını sağlamak.

Haberin Devamı

Alıntı:
Adana'daki ve İzmir'deki seçilmiş ve atanmış protokol üyeleri ile iletişime geçtik. Davet ettik.

Bir çoğu katılacağını bildirdi. Halkımızı da 5 gün sürecek etkinliklerimize katılmaya çağırıyoruz.

İlk gün Adanalı sanatçımız Haluk Levent konseri ile başlayaacak etkinliğimiz de, metrelerce uzunluğunda Adana kebabı da yapılacak.

Yerel yönetimler de açılacak standlarda kendilerini anlatabilecek" dedi.

İGC Başkanı Misket Dikmen de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Dernek Başkanı Kayakşu'ya düzenledikleri etkinlikte başarılar diledi.

https://m.haberler.com/izmir-de-adana-tanitim-gun ...05-haberi/


Resul GUL

1 yıl önce - Cmt 31 Mar 2018, 01:07
Adana Tanıtım Günleri için İzmir


Seyhan Belediyesi Adana mutfağını ve kültürünün tanıtıldığı Kınalı Eller Kadın Hareketlerine de destek verildiği) "Adana Tanıtım Günleri" fuarında yerini aldı

Detaylar
Alıntı:

Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği standımızın ziyaretçileri arasında Adanalı değerli sanatçımız Ahmet Selçuk İlkan'da vardı.

Kaynak :Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Facebook Hesabından
Resul GUL

1 yıl önce - Cum 20 Nis 2018, 20:23

Turizm sezonu Yumurtalık’ta Bengü konseriyle başlıyor

Resul GUL

8 ay önce - Çrş 29 Ağu 2018, 00:12

Adana'mızın meşhur lezzetlerini ve kültürünü Dünya'ya tanıttığımız Adana Lezzet Günlerimiz Bodrum'da.

Alıntı:
Kınalı Eller Kadın Hareketi ve Onbaşılar Kebap'ın katkılarıyla gerçekleştireceğimiz Adana Lezzet Günleri 28-31 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Hapimag Resort Sea Garden Hotel'de lezzet severlerle buluşacak.


Kaynak :Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Facebook Hesabı..


Dynamis
8 ay önce - Çrş 29 Ağu 2018, 02:24

Bu kadar güzel plajları varken hiç birini değerlendiremeyen başka bir şehir yoktur...sayfa 19
« önceki   123 ... 181920212223   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET