Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   123 ... 145146147   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 146
Misafir 5cb

1 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 23:06

Deilim diye yorum yapan benim arkadaşım. Hayırdir neden satış ofisi oluyorum anlamadim. Ne malum senin sitede olduğun. Ben oturan olarak memnunum. Kimse kusura bakmasın oturdugum bi yerden memnunsan yorumumu ustedigim gibi yaparım. Iyi yorum olunca satış ofisi neden olur onuda ankamıyorum. 270 bin para verdim. Kimse sizede enayi keriz demiyor. Öyle düşünmenuzede gerek yok. Gider bi ev tipi klima alın 😊 cok memnun kalmadıysanda taşın yani. Oturup yorumları karsılastırmakda burda oturan birinin işi DEILDIR. Iyi yorum olunca satış ofisi kotu yorum olunca site dışı komik yani.

Canzynp
1 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 01:42

Cok eglenceli bi site gibi hic bi sitede boyle bi form gormedim sayfa sayfa 😎

sezer gursoy
1 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 10:03
Sorunlar Sorunlar

site sakinlerinin serzenişlerinden hemen sonra beşer dakika ile 3 tane olumlu yorum yazılması şaibeli geliyor.

venü mavi
1 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 16:58

Bu olumlu yorumlar satış ofisine aittir kesin. Anlaşmışlar gibi nasıl oluyorsa anında yorumlar döşeniyor.
Memnun değilsen sat denilmiş de merak etme çoktan satışa çıkardık evimizi, keşke satılsa da kurtulsak!!! Cehennem sıcağında siz buyrun oturun madem çok memnunsunuz. Bir de akıl vermişler dış ünitesiz klima taktır diye, dış ünitesiz klima düşünen varsa burdan yazayım hiç bir işe yaramıyor. Bilginize

venü mavi
1 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 17:01

Aynı gariplikteki yazım hatasını birbirini tanımayan 2 insan yazmış öyle mi? Gerçekten saf sanıyorsunuz siz burdaki insanları

sezer gursoy
1 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 20:17
BİZ SİTE SAKİNLERİ İLE DALGA GEÇMEYİN AKIN688 YÖNETİMİ

Olumlu yorum yazan site sakinleri elbette vardır.Ama böyle site sakinlerini salak yerine koymayın lütfen beşer dakika arayla bu kadar olumlu ve aynı yazım hataları ile saçmalamayın kendinizi bu kadar küçültmeyin.

Satış ofisinde ki uzun eleman armoni ile akın688 kıyaslıyordu açık etti ifşa oldu sahte hesaplardan yorum yapmayı bıraktı.

Dış ünitesi olmayan klima aldım kullanıyorum yazan satış ofisi elemanları yoğuşma sonucunda açığa çıkan suyu hangi gidere vereceksin onu ne yapacaksın.Evlerde balkon mu balkon da gidere verelim.

Akıl veren üstün zekalı eleman geçen sene sıcaklarda yanarken Koçtaş almaya gittim almadan önce çalıştırın dedim ünite o kadar sesli çalışıyor ki çalıştırınca evde durulmaz.

gk8039
4 hafta önce - Pzr 22 Nis 2018, 22:43

Bizde satışa çıkardık. Düşünen varsa renkli halıları olan ev:)

venü mavi
4 hafta önce - Pts 23 Nis 2018, 09:26

proje sahibi beyler inanın bu sitede yazılan bu sorunları çözülmedikçe kalan daireler satılmadığı gibi alanlar da bizler gibi bir yolunu bulup satıp kaçacak. çünkü sizler her ne kadar umursamasanız da bu sorunlar hayati ve ciddi sorunlar. bizler keyfimizden burda o kadar dil dökmüyoruz.

defalarca yazıldı çizildi. ama umursamıyorsunuz. o verilen dükkanların kiraları satılmayan evlerin paralarını karşılamaya yetmeyecek. zamanlar aileler kaçacak buradan çünkü sağlıksız bu evler. aileler kaçınca ticaret kişileri evleri tutacak veya alacak. depo yapacaklar, günü birlik kullanacaklar belki, aidatları ödemeyecekler. sonun da ne mi olacak? siz bile satıp kaçmak isteyeceksiniz.

site sakinlerine ve ailelere kulak verin! projenin değerini kendi kendinize, maaşlı elemanlarınız zorlama olumlu yorumlarıyla heba ediyorsunuz.

sezer gursoy
4 hafta önce - Pts 23 Nis 2018, 12:16
EN İYİ REFERANS MÜŞTERİNİN YAPTIĞI OLUMLU GERİ DÖNÜŞTÜR.

Biz site sakinleri memnun kalırsak eşimize dostumuza siteyi tavsiye edeceğiz beğenirse alacak vs ticaret bu şekilde dönüyor.

Siteden memnun olan daire sahibi arkadaşlarımız elbette vardır.Kronikleşen Akın688 yönetimin anlam veremediğim şekilde çözmemekte inat ettiği sorunlar yüzünden site değer ve itibar kaybetmeye devam edecektir.

Akın688 bina yapımından kaynaklanan ses yalıtımı sorunu var.Bacalar dar yapılmış evlerde yemek kokusu oluşuyor bunları gidermek neredeyse olanaksız.Ancak, giderilebilecek iki sorunu temizlik ve havalandırma sorunu bunu çözmemek için site yönetimi ve müttehit firma neden bu kadar inat ediyor, site sakinlerine kulaklarını neden tıkadı inanın anlam veremiyorum.

Evi satıp gitmeye karar verdim.Büyük yüzlerce daire olmayan daha küçük butik denilecek bir siteye taşınmaya karar verdim.Kaba tabirle nerede çokluk orada sorun demişler Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Tolga 121212
3 hafta önce - Pts 30 Nis 2018, 20:46

Satılık ön cephe 6.kat A tip 1+1

sayfa 146
« önceki   123 ... 145146147   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet