Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kuzu Effect AVM ve konut projesi
« önceki   123 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
Misafir 3a0

6 ay önce - Çrş 11 Nis 2018, 22:50

Piyasaya çıkın, 3-5 esnaf ziyaret edin. İşler nasıl diye bi araştırma yapın. Somut delili görürsünüz.

Biz burada neyi anlatmaya çalışıyoruz. Siz ise aldığınız bi dairenin derdine düşmüşsünüz.

Tekrar ediyorum.
Yatırım yaparken dikkatli olun. Araştırın. Yarım projelerden ev almayın. Sonra mağdur olursunuz.

Artık piyasa, cebinde parası olanın iş yaptığı bir döngüye gidiyor. Paran yoksa, başka insanları mağdur etme.

Umarım, devlette müteahhit mağduru oluşmaması için daha sıkı tedbir ve yaptırımlar için devreye girer. Bu mağduriyetler son bulur.

Misafir 972

6 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 22:55

Yarim proje diye Kuzu effect den bahsedilmiyor
Galiba ..

Misafir 972

5 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 04:05

Ankara disindayizda kuzu effect durum nedir insaat bitiyormu..

Misafir 467

5 ay önce - Çrş 02 May 2018, 11:56

Yıllardır parkoran'da oturuyorum bölgeyi ve insanını iyi tanıyorum, açılacak markalara göre panora'dan buraya büyük oranda müşteri geçecektir özellikle de yiyecek katından. bu arada kuzu effect'ten de yatırım amaçlı olarak eniştemle ortak 1+1 daire almıştık, teslim tarihi gecikti ama yapacak bir şey yok, zaten başta belirtmişlerdi bekliyoruz.

Misafir a0e

5 ay önce - Prş 03 May 2018, 04:07

aldığınızdan bugüne ne kadar kar etmiş olabilirsiniz....

Misafir 467

5 ay önce - Prş 03 May 2018, 21:35

Biz 25 ay önce 780 bin tl. vermiştik, şu anda ne kadara satılır pek bilemiyorum, tamamen bitince fiyatlar az çok belli olur, karlı bir yatırım olmadı bana göre özellikle de dolar bazında, konut satışları düştü 1+1 daire için milyon ve üzeri verecek müşteri bulmakta çok zor olacak.

Misafir 771

5 ay önce - Cum 04 May 2018, 00:24

Kira ne getirir sizce .. buradan daire almak
Mantiklimi.. mesela 2+1 tesekkurler

Misafir 852

5 ay önce - Cum 04 May 2018, 16:30

Bu saatten sonra almak mantıklı değil bana göre 2+1 fiyatları 1.5 milyon üzeri oldu ama alıp yabancıya eşyalı kiraya veririm derseniz 1.500 ile 1.800 dolar arası verilebilir, malum burası elçiliklerin çok olduğu bir bölge, yabancılar özellikle de çocuklu olanlar parkoran da sürekli kiralık daire arıyorlar.

Misafir c4a

5 ay önce - Cum 04 May 2018, 18:54

ankarada next level ile birlikte, konumu ve hitap ettiği kitle acisindan en seckin ve pahalı projenin digeri bu, next leveldada 1+1 80 metrekare rezidasnlara 1 milyon fiyat istediler noldu? kaci satıldı? kalburustu birkac kişi haric alan olmadı, burayida ayni akibet bekliyor, fiyatlarda insanlari enayi yerine koyarcasina fahis bi durum var, bu durum sadece bu elit projeler ozelinde degil, genelde boyle. bu saatten sonra kimse guvenipte konuta biyik para baglamaz ve yatirimlik almaz. konutun yatirim araci omdugu devir bitti, kurlar, faiz aldı yürüdü, kimse o parayai konuta vermez artık, vermiyor oyuzden zaten piyasadaki çöküş. fiyatlara büyük duzeltmeler gelecek ya da iflas edecek, bu ikilemde su an çoğu muteahhit, ama bunu kendileri hazirladi, sektörün kaldiracinin cok ustunde arz yapilip, kardanda feragat etmediler, ac gozlulugun sonu yine husranla bitti, onceki sayfalara bakyim adam artık buraya ilan vermiş resmen 2 yikdir satamadığı sifit daire icin, hemde ilk ciktigi fiayttan %25 düşmüş halde, belirttigi e mail adresine mail attim bakalim ne donus yapacak, donus yaparsa buradan yazarim sonucu

Misafir cb5

5 ay önce - Cum 04 May 2018, 19:19

Eskişehir yolundaki rezidanslardan birinden 8 ay önce 400 bin+kdv ye 1+1 aldım. Şimdi taşeronlar kdv dahil 260 bine satılığa çıkarmış. Bu beni çok sinirlendiriyor. Daha sıfır evi kullanmadan %50 zarardayım.

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet