Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Relax Göksu konutları
« önceki   123 ... 848586

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 86
kasmirmah
4 ay önce - Cmt 14 Nis 2018, 11:17

hocam abartıyorsun. hiç bir inşaat firması store perde asmaz:) veya satacağı evi kiraya vermez. özellikle sincan organize veya kazanda çalışan genç bekar insanlar tutuyor evleri. benim kiracılarım hep bu tarzdaydı. artı kazanda kurulacak uzay sanayisi de eryamana
canlılık getirecektir. metrosu olan bir bölgeden konuşuyoruz. malazgirt caddesi her türlü iş yapar. dandik mekanlar açılıyor olabilir ama doluluk arttıkça o dükkanların kiracılarının da yavaş yavaş daha düzgün işletmelere dönüşeceğini düşünüyorum. sonuçta ülkede ekonomik kriz var. ve ev kredileri son 8 yılın en yğkseğine çıktı. sadece bizim gibi emlak yatırımı yapanların ilk alış fiyatında kazıklanmamaları önemli. misal balkonsuz 1+1 i üstelik klima takılamayan proje 40 bin tl relax göksudan daha pahalıydı. veya sırf kaydırak var diye bir projeyi bir çok kişi daha pahalıya aldı. 1+1 alıyorsanız kiracınızın ne isyeceği daha önemlidir. ekstra gereksiz şeyler için fazladan para verilmez veya misal balkonsuz 1+1 alınmaz. ev zaten küçük.

Misafir 484

4 ay önce - Çrş 18 Nis 2018, 18:40

arkadaşlar bir kaç gündür relax göksuya gidiyorum ;yatırıma uygun 1+1 kuzey cephe'den bir daire/ofis bula bilirmiyim diye. internet üzerinden araştırarak gidiyorum baktığımda çok satlık var görünüyor ancak oradaki tüm emlakçıları dolaştığımda hepsinde de genelde aynı daireler var öyle internette görüldüğü gibi satlık çok daire yok uygun bi şey bulamadım kuzey cepheden satan var ise görüşelim teşekkürler.

Misafir 784

4 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 08:50

emlakçıların müşteri çekme taktiği. sanki daire varmış gibi ilan veriyorlar sonra arayınca sattık, kaporasını aldık size başka yerden verelim diyorlar. bu arada aradığınız dairenin kuzey tarafı olması güzel olmuş. bir de A bloktan bulursanız güzel olur. balkona tabela da konabilir. yol tarafından görülebilir.

Misafir 484

4 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 20:13

görüşlerin için teşekkür ederim misafir 784 bende sizin gibi düşünüyorum kuzey cephe den; hem önü açık hemde güney cepheye göre daha serin ve daha çok yatırıma uygun diye düşünüyorum.uygun daire kalmamış genelde satlık olanlar güney cepheden kısmetimiz varsa denk gelir hayırlısı teşekkürler.

Melih3806
1 ay önce - Cum 20 Tem 2018, 21:48
Relax göksu kuzey cephesi

Arkadaşlar kuzey cephede sıfır full eşyalı dairem var çok uygun fiyata vereceğim göl tarafı 2. Kat 551848134 daha uygunu yok ben göremedim gören vars daha altına da vereceğim

Misafir db0

3 hafta önce - Pts 23 Tem 2018, 15:54

Burdan daire aldığıma bin pişmanım. Fuhuş yuvası resmen. Tekelcilerin olduğu ara sokak resmen minik bir ulus haline geldi, o tipler arabalar vs.

Misafir 2aa

1 hafta önce - Çrş 08 Ağu 2018, 23:30

arkadaşlar merhaba. öğrenciyim b blokta 1+0 1. kat kuzey cepheden daire tuttum. kışın gelen ısınma faturasını merak ediyorum, peteğiniz termostatı kaçıncı ayarda ve kışın doğalgaz ne kadar geliyor? bir de gelen doğalgaz faturasına sıcak su da mı dahil? yani kışın sıcak su ve ısınma ayrı olarak mı faturalandırılıyor yoksa doğalgaz adı altında birlikte mi? şimdiden teşekkür ederim

Misafir 7ed

1 hafta önce - Prş 09 Ağu 2018, 00:39

Sırf bu site değil ki Malazgirt 1071’nci caddenin adının Çankırı caddesi olarak güncellenmesi lazım

sayfa 86
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 848586
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet