Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Karşıyaka Lisesi
« önceki   1234

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
Mehmet DK

4 yıl önce - Pzr 04 May 2014, 21:45

Alıntı:
91 mezunu olduğum tarihi okulumun geleneksel lokma gününe gittim bugün.Ama geçen yıllara göre epey sönükdü ortam.Benim zamanımdan arkadaşlarımı göremedim.Hocalardan da benim derslerime girmeyen 1-2 hoca gördüm.

Kendi öğretmenlerimi göremedim maalesef

Haldun niye şaşırıyorsun ki ! millet internetten başını kaldıramıyor hale geldi bilmiyormusun... Oraya gelip lokma yiyeceğine ısmarlar evine getirtir bir güzel yer... Sen yapmıyormusun ki. ( espiri yaptım )

Belki aşırı yaşlanmışlardır evden çıkamaz olmuşlardır veya hastalardır, belki de vefat etmişlerdir, olamaz mı ? Sırası gelen gidiyor çcünkü "malesef"

Allah sana uzun ömürler versin...

Haldun Turan

4 yıl önce - Pzr 04 May 2014, 22:07

Alıntı:
Haldun niye şaşırıyorsun ki ! millet internetten başını kaldıramıyor hale geldi bilmiyormusun... Oraya gelip lokma yiyeceğine ısmarlar evine getirtir bir güzel yer... Sen yapmıyormusun ki. ( espiri yaptım )

Belki aşırı yaşlanmışlardır evden çıkamaz olmuşlardır veya hastalardır, belki de vefat etmişlerdir, olamaz mı ? Sırası gelen gidiyor çcünkü "malesef"

Allah sana uzun ömürler versin...

Cümleten ve amin herkese Allah uzun ve sağlıklı ömür versin. Ama yıllar gerçekten acımasız.

Mehmet abi belki biliyorsunuzdur İzmir Lokması eve siparişle getirtilmez sıcağı sıcağına yerinde yenir

Mezunu olduğum tarihi okulun geleneksel lokma gününe lokma yemek için tabiki gitmedim.Eski öğretmenlerimden birilerini yada arkadaşlardan hatırlayabildiklerim çıkar umuduyla gittim ama tanıdık kimseyi göremedim.

Rahmetli olan hocalarımız var hatta haberi gelmişti.Lise 1'de edebiyat derslerine giren Cahit hocamız vefat etmişti yıllar önce belkide başkada vardır.

Facebook'um da hocalarımdan 2-3 tanesi ve kız ve erkek bir çok lise arkadaşım var ama onları da görmedim. Yaşlar ilerleyince iş güç evlilik durumları ortaya çıkınca mezunu olduğun okulun geleneksel lokma gününü kim düşünür?

Benimde haberim olmazdı ama lokmaları yakın arkadaşımın ailesi yıllardır döktüğü için o yüzden bilgi sahibi oldum. Ama her sene mayıs ayında yapıldığını biliyorum lokma günümüzün.

Haldun Turan

4 yıl önce - Pts 05 May 2014, 16:09

Karşıyaka Lisesi'nin her yılın mayıs ayının ilk pazarında yapılan geleneksel lokma gününde çektiğim fotoğrafları bitiriyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Misafir edc