Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adını Bilmediğiniz Müzikler Şarkılar [Arama]
« önceki   123 ... 130131132133   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 131
Misafir 918

5 ay önce - Cum 13 Nis 2018, 00:28

Çocuk şarkısının melodisi tanıdık geliyor lakin şarkıyı çıkartamıyorum,

yoksa bana mı öyle geliyor?

Yardımlarınız bekliyorum.

Misafir 2dc

5 ay önce - Cum 13 Nis 2018, 17:00

Arkadaslar bi kiz soyluyo bide adam turkce bi sarki kiz sandalyede oturuyo ikisinden biri gitar caliyodu hangisi tam olarak hatirlamiyorum kizin sesi de baya ince

_ Abdullah _
5 ay önce - Cum 13 Nis 2018, 17:03

Alıntı:
Arkadaslar bi kiz soyluyo bide adam turkce bi sarki kiz sandalyede oturuyo ikisinden biri gitar caliyodu hangisi tam olarak hatirlamiyorum kizin sesi de baya ince

Bu mu?

Halil ve Halil
5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:31
2003 Veya 2004 Hint Müziği

Merhaba, 2003 veya 2004 yılında yabancı şarkı çalan radyo istasyonlarında dinleyip bir dahada hiç duyamadığım, Amerikan - Hint ezgileri taşıyan bir şarkı vardı. Amerikalı bir erkek İngilizce söylüyordu, arada Hintli bir bayan "aaaaaaa aaaaaaa" diye ezgi çıkartıyordu ve bazı yerlerde de Hintçe ezgiyle şarkıya eşlik ediyordu. Çok güzel ve hit bir şarkıydı, bilen varsa yazsın sevinirim.

Misafir 9ff

5 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 18:31

Aşağıda linklerini verdiğim

Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var adlı eseri seslendiren sanatçının,

ismini bilmek istiyorum, bilen hatırlayan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler.

1:10:23

3:50

sengulb

5 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 20:22

Alıntı:
Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var adlı eseri seslendiren sanatçının, ismini bilmek istiyorum,

Mine Geçili olabilir, tam emin olamadım...

Misafir bd8

5 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 15:54

selam hep yek filminin arabaya sen bin faytona ben şarkisinin filmdek sanatciyi bulamiyorum bu sarkiyi indirebilirmisiniz

Misafir a99

4 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 19:48

İçinde amonemesida diye bir kelime var

ÖzgürZB

4 ay önce - Çrş 02 May 2018, 08:32

2000’lere ait bir parça olabilir adını Simply Red adlı şarkıcı söylüyor zannediyordum ama şarkının ismini bulamadım ve şarkıcının bütün parçalarını aradım taradım bulamadım... Şarkı içerisinde hatırladığım tek nakarat doğru yanlış tam hatırlamıyorum “Kiss... kiss... Music, Music an youu...” böyle böyle bölümleri vardı şarkının hatırlayan var mı?

Bir tane de şarkının için de açık açık “Open Your Heart, Open your Heart” şeklinde bir nakarat içeren yine 2000’lere ait orta okul yıllarında dinlediğim parçalar vardı malesef youtube’da bu isimle bulduğum bir çok parça var ama onu, aradığımı bir türlü bulamıyorum...

Yardımcı olabilen çıkarsa şu iki parçayı bulabilen olursa bana büyük bir mutluluk vermiş olacak...

Bu eski ama güzel parçayı da bu şarkıyı bulmaları dileğiyle arayacak arkadaşlara armağan ediyorum...

Alcazar - Crying At The Discoteque

Misafir c87

4 ay önce - Çrş 02 May 2018, 08:43

ÖzgürZB, Room 5 - Music A n d You.

sayfa 131
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 130131132133   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET