Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 298

Basaksehir sampiyon olabilir mi?
Evet 44.5%  44.5%  [285]
Hayır 51.6%  51.6%  [331]
Bilmiyorum 3.9%  3.9%  [25]
Toplam Oy : 641

Cenk Gültekin
site denetçisi

11 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:28

Bir sonraki liderlik 23 Nisan’da bir günlüğüne @başakşehirfk

Semih Yaşar

11 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 18:49

süperlig 'in sezon finaline yaklaşıyoruz, küçük bir durum değerlendirmesi yapalım;

1- Galatasaray büyük takım, Başakşehir'e haddini bildirdi.
2- Kardeş takım Beşiktaş ikinciliğe yükseldi.
3- Diğer kardeş takım Fenerbahçe de Başakşehir'in ensesinde, en kısa zamanda üçüncülüğe yükselmesini bekliyoruz.

Süperligin tepesinde her zaman üç büyükler olmalıdır


Emir ERTEN
11 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 19:49

İlk yarı oynanan ve 5-1 biten maçta yenilen taraf Gs büyük değil miydi?

Ligin dibinde daima bu büyük denilen 3 takım olmalıdır.akin87
11 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 19:54

Başak hala zirvede. Yorumları sadece milletin deşarj olma ihtiyacına bağlıyorum. Iyiki Başak yenilmiş yoksa sinir krizi geçirenler burayı toz dumana katardı forza Başak Şampiyon Kanarya

Emir ERTEN
11 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 08:30

Bir kehanete göre bu sezon şampiyon Başakşehir olabilirmiş. Geçen hafta bir arkadaşım kahvehanede birileri konuşurken kulak misafiri olmuş. Nostradamus demiş. Başakşehir'in şampiyonluğu metafizik bir boyut kazandı yani.

Yakup

11 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 08:50

Alıntı:
Süperligin tepesinde her zaman üç büyükler olmalıdır


Köklü ve tarihi olan Anadolu takimlar da gelebilir..

Proje takimlar ligde olmamali!Murat Ds
11 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 08:55

3 buyukler denilen kulüpleri sevmiyorum. Umarim suni bir kulüp olan basaksehir yerine onlardan biri Şampiyon olur. Sn Cumhurbaskanımızında bu kulübe artık destek vermeyi bırakması lazım. Çok antipatik bir kulup.

Misafir 326

11 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 17:59

[ALINTI:] 3 buyukler denilen kulüpleri sevmiyorum. Umarim suni bir kulüp olan basaksehir yerine onlardan biri Şampiyon olur.
_______________
Sıkma kendini rahat ol. Tedavisi uzun ama kolay. Aynı gitgelleri ben de yaşadım. Tedavi sonrası şimdi iyiyim. Psikolojik destek iste.


ads 1940
11 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 19:54

Alıntı:
Köklü ve tarihi olan Anadolu takimlar da gelebilir..

Proje takimlar ligde olmamali!

İlla proje takımı olacaksa Başakşehir'in yerine talibiz üstelik Anadolu şehri takımıyız ve taraftarımız da var Devletimiz kaynaklarını bu taraftarsız koftiden takıma akıtıp halkın %90'ının tuttuğu üç büyütülmüşlere rakip olup tepki çekeceğine bu paraların yarısını TCDD'nin bünyesinde kurulan ADS için harcasın karşılığını fazlasıyla alır yoksa 3 büyütülmüşler varken İstanbul içinde yapay bir futbol kulübü yaratıp taraftar kazanmasını beklemek hayalden öte bişeydir.

Başakşehir için 50 Milyon harcanacağına ADS için 25 Milyon harcasın para yerini bulmuş olur hem bizim tribünlerimizde her görüşten insan oluyor Başakşehir tribünlerinin bırak her görüşten insana evsahipliği yapmasını maçlarını boş tribünlere oynuyorlar ve gelen az sayıda seyirci de zaten 3 büyütülmüşlerin taraftarıdır.

Evet ADS tıpkı kurulduğu ilk yıllarda olduğu gibi bundan sonra devlet tarafından maddi ve manevi desteklenmelidir bu konuda TCDD 6. Bölge Müdürlüğü + TCDD Genel Müdürlüğü ve bağlı olduğu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve sayın bakanımızı göreve çağırıyoruz bu işe bir el atılmalı.

Yok bize destek verilmeyecekse Başaklara da Osmanlıya da destek verilmemeli.


Misafir 2a7

11 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 20:38

Dernek kulüplerinin şirketleşmesi, şirket kulüplerinin borsada halka arz edilmesi, kulüplerin uzun vadeli borçlanması ya da yabancı sermayenin kulüplere ortak edilmesi tümüyle kulüplerin kendi insiyatiflerinde. İflas bayrağı çekmedikleri müddetçe kulüpler öyle ya da böyle yollarına devam eder. Bazı sezonlar taraftar küser maçlara gelmez, bazı sezonlar biletler karaborsaya düşer. Kimi kulüp semt takımıdır, kimisi şehir takımı, çok azı ülke, çok çok azı da dünya takımıdır. Her sektörde olduğu gibi bazıları aradan sıyrılır, ayrıcalıklı konuma erişir. Fakat bu demek değildir ki şampiyonluk bunların tekelindedir. Maçlar 11'e 11 oynandığı müddetçe şartlar 3 aşağı 5 yukarı olsa dahi eşit kabul edilir. Takımın kadro değeri yüksek olabilir fakat takım uyumu olmazsa puan tablosuna yansıması da beklendiği gibi olmayabilir. Herkes gerekli koşulları sağlayıp liglerde var olabilir. Üç büyükler neredeyse Türkiye'de futbolun keşfine denk gelen tarihleriyle hasebiyle kaşif edasına sahiptirler ama futbolun sahibi değillerdir. Futbolun sahibi o sezonun şampiyonlarıdır. Kimi vakit kötünün iyisi şampiyon olur, kimi vakit en iyisi uzak ara şampiyon olur, milenyumda bir de her kulvarda şampiyon olan bir takım çıkar. Şike süreci/kumpası -nasıl adlandırırsanız adlandırın- sonrasında hakemlerin üzerine oynanmayan, yöneticilerin her manada tedirgin olduğu bir dönem yaşamıştık. Fakat son zamanlarda yine eski tas, eski hamam olmaya başladı. Yöneticiler yine cozuttu, TV programları yine laçkalaştı, hakemleri hedef gösteren, takımları zan altında bırakmaya çalışan yayınlar arttı. Maalesef ülkemizde esas üzerine değil çıkar üzerine tavır sergilemek bir türlü son bulmuyor. TV yayıncılığında da futbolun güzelliğini esas alan bir bilinç ne yazık ki yerleşemiyor. Köşe yazarları, internet blogları, sosyal medya derken iyiye gidiş de yakın zamanda görülmüyor. O veya bu şekilde takvim yaprakları bir bir düşecek; sarı, kırmızı, lacivert, siyah, beyaz, bordo, yeşil, pembe, eflatun bir renk şampiyonluğu ilan edecek. Kimi memnun olacak, kimi ağzına sakız yapacak ama illa biri şampiyon olacak. Hak edenin olması dileğiyle...sayfa 298
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET