Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2256
mert söylemez
5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 15:21

Alıntı:
acaba hat tamamiyle açıldığında besleme hatlarında da artış, çeşitlilik görecek miyiz? daha önce otobüs geçmeyen yerlere hat konması gibi?

Bence kesinlikle değişiklik olacaktır. Tren olmadığı için yapılan seferler var kaldırılır. Boşalan otobüsler beslemek için yapılacak yeni seferlere kaydırılır. Ayrıca var olan kuzey güney yönlü sefer sıklıkları artırılır bence.

Nizamettin KARA

5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 15:26
Cevizli İstasyonu

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Cevizli veya benden bıktınız ama,2013 senesinden beri cevizliyi takip etmekteyim.Resimlerdende görüleceği gibi böyle yoğun bir çalışmaya ilk defa şahit oluyorum.7 ayrı noktada çalışma var yaklaşık 20 işçi ve teknik personel işbaşında bu çalışma bana biraz umut verdi projenin vaktinde açılması açısından.

Nizamettin KARA

5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 15:59
Cevizli İstasyonu

(+)

onderta2cl

5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:00
Nizamettin Bey

Alıntı:
Cevizli veya benden bıktınız ama,2013 senesinden beri cevizliyi takip etmekteyim.Resimlerdende görüleceği gibi böyle yoğun bir çalışmaya ilk defa şahit oluyorum.7 ayrı noktada çalışma var yaklaşık 20 işçi ve teknik personel işbaşında bu çalışma bana biraz umut verdi projenin vaktinde açılması açısından.

Bilakis; kendi adıma 'öğleden sonra oldu, Nizamettin Bey'in fotograf paylaşması an meselesidir' diye bekliyorum her gün forumu açınca

Bazı forumdaşlar yaptıkları düzenli paylaşımlar sayesinde belirli bölgeler ile özdeşleştiler adeta. Bizim için tabiri caizse o bölgede göz oluyorlar. Diğer yandan da gelecek kuşaklar için mükemmel bir arşiv oluşuyor. Bundan on yıllar sonra bugünün şehir yaşamı, toplumsal hayatı ve konjonktürünü daha iyi anlamalarına yardımcı olacak bir birikim şekilleniyor.

Kendi adıma paylaşımlarınız ve emeğiniz için teşekkür ederim Tabi benzer diğer forumdaşlara da.

Selamlar.

Ali Ukcimbom2
5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:11

Bende Turkiyeye geldigimde bahcelievler de kaliyorum ama sirf şu marmaray acilsin şu meşhur cevizli neresiymiş diye gidip görmeyi düşünüyorum

Cevizli ve bir durak daha vardı sanırım atalar mı öyle birseydi bu ikisinde bir tuğla örülse haberimiz oluyor

mustafasa7

5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:12

Alıntı:
Cevizli veya benden bıktınız ama,2013 senesinden beri cevizliyi takip etmekteyim.Resimlerdende görüleceği gibi böyle yoğun bir çalışmaya ilk defa şahit oluyorum.7 ayrı noktada çalışma var yaklaşık 20 işçi ve teknik personel işbaşında bu çalışma bana biraz umut verdi projenin vaktinde açılması açısından

nizamettin ağabey, bana soracak olursanız işlerin bu denli hızlanması sizin katkılarınızla oldu

aktar_ismail

5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:20

Bakırköy esnafı olarak çalışmaların hızlanmasından dolayı mutluyuz. Sabırsızlıkla bekliyoruz açılmasını. Malesef yıllardır bu konuda çok mağduriyet yaşadık. Burada esnaf arkadaşlarla konuştuğumuzda bir çok kişi ekim ayı civarında açılacağını duymuş. Ben bu işlerden anlamam ama bu hızla giderlerse bence ekim ayından önce bile açılabilir. İsterseniz yarın bol bol resim çekip atabilirim. İyi günler.

ali_kopter
5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:21

Ekim ayında herşey hazır olur,üst geçitler,alt geçitler,istasyonlar.Ekim ayında test sürüşü başlar ve istasyonların son rötuşları yapılır,çoğu istasyonun son rötuşu bile bitmiş olur.O yüzden ekim ayı diye duymuşsanız yolculu banliyö treni seferleri hariç,her yer açılmış olacaktır.

sefer bayraktar

5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 16:40

Çekmece

(+)

(+)

kuaresma
5 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 17:07
haydarpaşa garı

https://www.ntv.com.tr/video/turkiye/haydarpasa-g ...f=infinite
eywah

[b]

sayfa 2256