Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Prş 01 Mar 2007, 23:45
BUR » B1.20. BURSARAY'ın Devam Eden Tünel İnşaatlarına İnmek için İzin Alınamaz mı?

BURSARAY'ın halen devam eden Doğu etabının tünel inşaatına, BBB kanalıyla inmek mümkün değil midir? İstanbul'da devam eden Metro tünellerine, belli sayıda katılım olması durumunda özel izinle alâkalı kişiler indirilerek periyodik aralıklarla bilgilendirme gezileri düzenleniyor... Benzer bir izin de Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin bu konuyla ilgili dairesine gerekli başvuruda bulunularak sağlanabilir. wowTURKEY Bursa grubu olarak, bu tünel inşaatlarında bilgilendirme ve fotoğraf çekmek amaçlı bir girişim yapılabilir (mi?).

Akın KURTOĞLU

turker ustun

11 yıl önce - Prş 15 Mar 2007, 15:32

Aslında bu yapılabilir belediyeden veya burulaş a bir görüşüp burdan gelip görmek isteyenlerin bir liste yaparak olor sanırım. Bence burulaş a bir meail atarak bunu yapabiliriz. Böyle bir istek yaptık mı acaba burulaşım a, böyle bir inşaat hakkında gezi olcaksa ben katılırım...

Ebru K.Türk
11 yıl önce - Prş 15 Mar 2007, 15:43

Alıntı:
Aslında bu yapılabilir belediyeden veya burulaş a bir görüşüp burdan gelip görmek isteyenlerin bir liste yaparak olor sanırım. Bence burulaş a bir meail atarak bunu yapabiliriz. Böyle bir istek yaptık mı acaba burulaşım a, böyle bir inşaat hakkında gezi olcaksa ben katılırım...

Ben mail yoluyla ulaşmaya çalışmıştım geçen günlerde. Bu konuda meraklı bir kaç arkadaş ulaşamadıklarını söyleyip benim de denememi istemişti. Sistemlerinde mi sorun vardı o sırada bilmem ama yolladığım tüm e-postalar postalar karşı sunucuyu bulamıyor diye hata vererek bana geri döndüydü.   Bir daha da denemedim. Belki düzelmiştir veya telefonla yapmak gereklidir.

turker ustun

11 yıl önce - Çrş 21 Mar 2007, 17:33

inşaat gezi için bir gelişme var mı

turker ustun

10 yıl önce - Çrş 31 Ekm 2007, 13:34

Bursaray inşaatının bitmesine az kaldı. Bu süre içinde inşaatı gezmek için bir kaç yazı gönderdim. Ama sonuç alamadım. Biraz mail bombardımına tutarsak belki inşaatın son halini ve tünel geziiçin izin alabiliriz... Saygılarımla...

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara