Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
dadaşlar
9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:28

Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi Konferans Salonu(+)

(+)
tarzanlar
8 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 15:46

BAŞKAN KARAÇOBAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ETKİNLİKLERİNE KATILDI
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde, Üstek Koleji tarafından hazırlanan 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinliğine katıldı. Etkinliğe Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılıç, Meclis Üyemiz Hasan Alıcı, şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve vatandaşlar katıldı.
18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde resim sergisiyle başlayan etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti.Okul öğrencilerinin gösterileri büyük alkış topladı.Şehit ailelerine plaket verilmesiyle sona eren etkinlikte Başkan Karaçoban'ın konuşması salonu dolduran seyirciler tarafından büyük alkış topladı.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr.Gökhan Karaçoban konuşmasında: " Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Ne mutlu Türk'üm diyerek salondan büyük bir alkış aldı.Başkan Karaçoban etkinlik sonunda gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)

(+)
(+)(+)

(+)


tarzanlar
8 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 18:58

BAŞKAN KARAÇOBAN VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDE

(+)

Vatandaşlarımızın sorunlara çözüm bulmak, onların dertlerine, istek ve şikayetlerine ortak olmak amacıyla halkımızla iç içe olan Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Halk Günlerine devam ediyor.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, vatandaşlarımızın sorunlara çözüm bulmak amacıyla her salı Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi'nde düzenlediği Halk Günlerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.Başkan Karaçoban'ın Halk Gününde ziyaretçileri arasında Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay,Projeler Daire Başkanı Bircan Kaynak vardı.
Hemşerilerimizle daima iç içe gönül gönüleyiz. Alaşehir'imizin için bir fazla ne yapabiliriz, vatandaşlarımızın bir fazla hangi derdine çare bulabiliriz bunun derdindeyiz. Halk Günü bu açıdan bizlere çok detaylı bir izlenim kazandırıyor. Her vatandaşımız sorunu ve talebini bizlere doğrudan iletme fırsatı buluyor. Vatandaşlarımızla her gün birlikteyiz, ancak Halk Günü buluşmaları bu yönüyle de öne çıkıyor” diye konuştu.


(+)(+)(+)(+)(+)
tarzanlar
8 ay önce - Cmt 07 Nis 2018, 13:31

ALAŞEHİR'DE TÜRK SANAT MÜZİĞİ RÜZGARI

(+)
Alaşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu Alaşehirli vatandaşlarımıza unutulmaz bir gece yaşattı.Geceye Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Alaşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Muammer İbişoğlu, Meclis Üyesi Hasan Alıcı ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
(+)

Alaşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde, Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde konser programı gerçekleştirildi. Türk Sanat Müziği İlkbahar Konserinde, şefliğini Turgay Kızıltuğ'un yaptığı gecede, Alaşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, birbirinden güzel eserleri seslendirerek Alaşehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.Gecenin sürprizlerinden birisi Alaşehir 'de farklı okullardaki öğrencilerin bir araya gelerek oluşturduğu çocuk korosuydu.İzleyenler tarafından büyük alkış alan çocuklar, seyircilere keyif dolu anlar yaşattılar.

(+)


(+)


(+)


(+)


tarzanlar
7 ay önce - Pts 30 Nis 2018, 21:10

Öğrenciler Bu Seminerde Motive Edildi

(+)
Manisa Büyükşehir Belediyesi Alaşehir MABEM’de eğitim gören öğrencilere yönelik Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi'nde motivasyon semineri düzenlendi. Hayattan hikâyelerle desteklenen seminerde, yeni sınav sistemi hakkında bilgiler verdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri (MABEM), her geçen gün yükselen başarı çıtasıyla öğrencilerin vazgeçilmez eğitim kurumu haline geldi. Uzman eğitmenler eşliğinde sınavlara hazırlanan öğrencileri Büyükşehir Belediyesi yalnız bırakmayarak, her anlamda destek sağlıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir MABEM’de eğitim gören mezun olacak, 12. sınıf ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik motivasyon semineri düzenledi. MABEM Rehberlik Koordinatörü Biray Öztürk tarafından verilen seminerde gerçek hayattan hikâyelerle öğrencilere moral verildi. Seminerde ayrıca yeni sınav sistemi hakkında öğrencilere sunum eşliğinde bilgiler aktarıldı.

(+)


(+)


(+)


(+)
sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler