Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
dadaşlar
1 hafta önce - Sal 13 Mar 2018, 19:28

Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi Konferans Salonu



(+)





(+)




tarzanlar
3 gün önce - Pzr 18 Mar 2018, 15:46

BAŞKAN KARAÇOBAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ETKİNLİKLERİNE KATILDI
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde, Üstek Koleji tarafından hazırlanan 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinliğine katıldı. Etkinliğe Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılıç, Meclis Üyemiz Hasan Alıcı, şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve vatandaşlar katıldı.
18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde resim sergisiyle başlayan etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti.Okul öğrencilerinin gösterileri büyük alkış topladı.Şehit ailelerine plaket verilmesiyle sona eren etkinlikte Başkan Karaçoban'ın konuşması salonu dolduran seyirciler tarafından büyük alkış topladı.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr.Gökhan Karaçoban konuşmasında: " Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Ne mutlu Türk'üm diyerek salondan büyük bir alkış aldı.Başkan Karaçoban etkinlik sonunda gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)

(+)




(+)



(+)

(+)


tarzanlar
1 gün önce - 18:58 (dün)

BAŞKAN KARAÇOBAN VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDE

(+)

Vatandaşlarımızın sorunlara çözüm bulmak, onların dertlerine, istek ve şikayetlerine ortak olmak amacıyla halkımızla iç içe olan Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Halk Günlerine devam ediyor.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, vatandaşlarımızın sorunlara çözüm bulmak amacıyla her salı Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi'nde düzenlediği Halk Günlerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.Başkan Karaçoban'ın Halk Gününde ziyaretçileri arasında Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay,Projeler Daire Başkanı Bircan Kaynak vardı.
Hemşerilerimizle daima iç içe gönül gönüleyiz. Alaşehir'imizin için bir fazla ne yapabiliriz, vatandaşlarımızın bir fazla hangi derdine çare bulabiliriz bunun derdindeyiz. Halk Günü bu açıdan bizlere çok detaylı bir izlenim kazandırıyor. Her vatandaşımız sorunu ve talebini bizlere doğrudan iletme fırsatı buluyor. Vatandaşlarımızla her gün birlikteyiz, ancak Halk Günü buluşmaları bu yönüyle de öne çıkıyor” diye konuştu.


(+)



(+)



(+)



(+)



(+)




sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler