Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 661
enes5361

3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:26

Ali osman ulusoy osmancık asya tesisleri yerine metro ganita park da durmaktadır asya ulusoy a mi geçti?

fernando24
3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 20:58

Asya tesisleri en baştan beridir uluşoy a yakışıyor . Aou asya ya geçtikten sonra ulusoy da metronun tesislerine geçmişti, bir bakıma değiş tokuş oldu gibi.

enes5361

3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 21:01

Bence tesis falan önemli değil tekrardan birleşip ulusoy adını dünya markası olarak devam ettirmesi gerekiyor

ubsr
3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 21:44
Bu şirketi bu hale getirenler yazıklar olsun

Dun aksam( 12 mart 2018), firmanin 22:30, otobus soferlerinin ise 23:00 diye bildigi otobus seferi ile Ankara-Bodrum yolculugunu yapdim. Otobus ve ofis arasindaki zaman anlayisi dolayisi ile hareketimiz 30 dk gecikmeli oldu, otobusunuz Samsundan gelip Bodrum a devam ediyordu ( ayni iki soferle), havalandirmasi bozuk oldugu icin otobusun ust kismindaki kapagi acmak durumunda kaldikki benim gibi kapaga yakin oturan yolcular surekli bir ugultu sesi ile yolculuk yapdi, bavul fislerimiz verilmedi ve aydindan itibaren yolcu indirdigimiz yerlerde bavul problemleri oldu, nazillide inecek yolcularin indirilmesi unutuldu ama bunlardan daha vahimi Samsun-Ankara-Bodrum gibi cok uzun bir yola cikmis otobusun ( 34 DOT 35) sofer ve muavinin otobusle ilgili arizalari text gecerkenki listesiydi, en ondeki siralarda otururdugum icin cok rahat duydugum , ayni otobusde gece yolculugu yapdigim icinde bir o kadar rahatsiz eden liste ne miydi?:
1-) otobusun on kisminda ariza var
2-) viteslerde sorun var
3-) aynalar calismiyor
4-) havalandirmada sorun var
Ve biz bu sekilde taaaa Samsundan gelip ikiser ucer saat aralikla otobusumusu suren soferlerimiz sayesinde bu sefer sag saglim bodrum a ulasdik. Epeydir Ulusoyla yolculuk yapmamisdim eskiden cok guvenilir cok disiplinli , cok saygin bir otobus firmasiydi ama aksamki seyahatim son Ulusoy kullanmam olacak.
Note: Arabanin icinde whatsup musteri gorusleri numarasi vardi, buraya yazmadan evvel denedim, calismiyor yoksa ayni yaziyi direk Ulusoy musteri hizmetlerine gonderecekdim.
Sosyal medyada yolcunun isyanı ne hale geldi yılların şirketi yönetemiyorsanız bırakın çoluk cocuk anca bukadar yönetir

fernando24
3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 22:54

Sayın ubsr , galiba şahıs aracına düşmüssünüz. Aslında araç sabit çalışan araç bakımsız yola çıkmamalıydı.

Polestar
3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 13:33

34 DOT 35 Ulusoyun özmal otobüsüdür

Otobüsçü95

3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 13:54

34 Ad 403 ve 34 Dot 35 30 kişilikten çevirme ve özmal şirket aracıdır

Enis Aydogdu

3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 16:09

Alıntı:
34 DOT 35 Ulusoyun özmal otobüsüdür

34 DOT 35 daha düne kadar şahısa kiralıktı.Dün itibariyle yeniden şirkete geçti.

ubsr
3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 16:56

Arkadaşlar olay şahış veya özmal değil Ulusoy yolcusu müşterisi Ulusoy diye bilet alıyor o zaman hata müşterinin bilet alırken soracak şahısmı şirketmi diye yok böyle birşey kaldıkı araç şirket aracı kurumsal şirkette böyle bir kavram olmaz o aracın üstünde Ulusoy logosu ismi varsa bitmiştir bu düzeni sağlamak Ulusoy yönetiminin sorunudur bunuda başaramıyor iş bilmez yöneticiler

fernando24
3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 20:02

Oto kontrol yok firmada. Büyükşehirlere giriş çıkışlarda araçlar kontrol edilmeli. Bursa da denk geldim Kamil Koç ta mesela.

sayfa 661
ANA SAYFA -> ULAŞIM