Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çiftlik Bank: Oyun Oynayarak Para Kazanma dolandırıcılığı
« önceki   123 ... 484950 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 49
berdan ak
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 18:44

Ergen irisi çok sevimli bir çocuk, yanakları tam makaslık. Para kaptıranlar bu tipten dolandırıcı olmaz demiştir. Ama bence yine de özünde iyi bir çocuk kendisi, sadece kötü arkadaş kurbanıdır

En son berdan ak tarafından Sal 13 Mar 2018, 18:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

UfukRaifoğlu
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 18:46

Alıntı:
25 yaşındaki CEO'su Mehmet Aydın

Bu şirketin çalışanları kaç yaşında 13 felan mı?He ben çok zekiyim 25 yaşında ceo oldum diyen adam 30 unda Nasada astronot olur.Bunlar CEO olmayı uykuya dalmak zannediyorlar herhalde

Alıntı:
Ufuk,

Facebook kim tarafından kaç yaşında kuruldu biliyorsun değil mi

Üstteki yazı benim yazım Alttaki Cemoli d18 in yazıcı.Zuckerberg ile bir tutmuştu cifliktbank ceosunu.

Yiğit3344
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 18:50

Ah Cemoli kardeşim ah. Ne diyelim biz sana he

bysanalturk
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 18:57

Gurbet Brian

6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 18:57

Merhaba arkadaslar. Ben bu sirkete yatirim yapmadim ama yatiran ve kazanan yakin bir arkadasim var. Ciftlik bank ponzi sistemi prensibi uzerine kurulmus bir yatirim sistemidir. Yurt disinda bu sirket modeli yasal ama bizim ulkemizde yasal degil sorun buradan kaynaklanmakta. Bu sisteme giripte para kazanmayan kimse yokmus kim girdiyse kazandi ama birilerinin hosuna gitmedi belliki bu model. Bizim toplumumuzda zaten girisimcilik ve yenilikcilik zaten hep cezalandirilmistir. Sahibinin yasi genc diye birde tiye alip duruyorlar ne yani genc yasta birinin zengin olmasi sizi niye rahasiz ediyor. Akil basta diye bosuna dememisler. Neyse ya siz dalganizi gecmeye devam edin sisteme giren zengin oldu bile coktan.

Misafir 2b8

6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:04

Yumurta satarak zengin olacağını zanneden insanlar olduktan sonra daha çok uyanıklar çıkıp paralarla tüyerler. Geçmiş olsun...

Misafir f55

6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:17

Zuckerberg benzetmesi olaydı resmen arkadaştaki nasıl bir çaresizlikmişse ergen irisi oldu zuckerberg

Abdullah4434
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:39

Çiftlikbank patlamış, tosuncuk milyonları alıp Uruguay'a kaçmış.
Şimdi haberlerde gördüm, insan nasıl bi çocuğa para kaptırır hayret yahu.
Neyse yinede büyük konuşmamak lazım, belli olmaz başa gelir.

Fırats
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:42

Ponzi prensibi demiş sanki atomu parcalamıs gibi anlatıyor ya. Ponzi adı nereden geliyor biliyor musun? Bilsen boyle demezsin. Italyan Charles ponzi 1920 lerde bu sistemi uygulamıs 2 3 kez iflas etmiş, dunya dolandırıcılar tarihine gecmiş ve 2 kez hapis yatmıstır bu yuzden. Sonrasında da brezilya rio da kimsesizler yurdunda bes parasız olarak ölmüştür. Hayret ya, yok girişimcilikmiş yok bilmemneymiş. Birde ponzi diyerek işi kuvvetlendirmeye calısıyor. Yahu ponzi zaten dunya tarihine yuzyılın dolandırıcısı diye gecmış. Birsey soylemeden iyice arastırında oyle konusun bari.

Charles ponzi nin hayat hikayesinin baglantısı asagıda. Reklam link cıkarsa kopyalar koyarız. Okursunuz.

http://dunyalilar.org/charles-ponziyi-tanir-misiniz.html/

Mahmut Göksu
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:46

Para kaptıranlara zerre kadar üzülmüyorum.... Soğuk su içsinler.

sayfa 49
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 484950 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET