Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1301
OkanY
1 yıl önce - Pts 12 Mar 2018, 23:21

Devrettikleri adamlar yine milisler sanırım. NDF diye birşey.

Esad’ın ordusu SAA olarak geçiyor. Suriye Arap Ordusu.

zaferp

1 yıl önce - Pts 12 Mar 2018, 23:29

Afrin den sonra idlib olma ihtimali çok yüksek bu da Bazı şahısların dediği gibi o bu şu korkusu değil. Önce Suriye haritasını açın öğrenin ondan sonra ondan bundan şndan korktu deyin. Aylardır idlib uyarısı var orada savaş daha başlamadı ve en büyük savaşın merkezi orası. Biz orayı kontrol altına almaz isek kaybedebiliriz. orası Münbic bölgesinden çok daha önemli. Belki daha afrin kuşatması bitmeden bile oraya girmek zorunda kalabiliriz. ama eninde sonunda başlayacak diğer bölgeler zaman alabilir. Tersinin olma ihtimalini düşük görüyorum.

Maldeyna
1 yıl önce - Pts 12 Mar 2018, 23:34

Alıntı:
Esad’ın ordusu SAA olarak geçiyor. Suriye Arap Ordusu.

NDF ,Şii şebbiha teröristleridir.

benersoy
1 yıl önce - Pts 12 Mar 2018, 23:49

Alıntı:
Hükümet kendi ipini çeker diyelim bu seferde abd ile savaşa gireriz diyebilir mi sence bence yok

Evet gerekirse girer, girmelidirde biz uyarılarımızı defatle yaptık böyük şeytana ya önümüzden kuzu kuzu çekilirler yada ortaya çıkabilecek sonuçtan biz sorumlu olmayız!
Bukadar ümitsiz olmayınız ve bukadarda bu böyük şeytanı gözünüzde böyütmeyiniz!
Evet süpergüç olabilirler maddi olarakda güçlü gözükebilirler lakin manaviyatta Sıfır ve Korkakdırlar! Unutmaki biz Müslümanız Elhamdulillah, bzm iman gücümüz var Allahımız var onun için karşımızda durabilecek hiçbir Güç tanımam ben!
İDAM konusuna gelince, bu konuda bana göre Reisten çok biz (millet) suçluyuz!
İlk başlarda olduğu kadar meydanlarda İdamı çok istediğimize dair gerçekten samimiyiz dürüstmüyüz bangır bangır bağırıyor haykırıyormuyuz, malesef Hayır!
Unutturulmayı geçtim başta biz halk olarak unuttuk idamı
Kaldıki siyaset halkın isteği arzusu yönünde yolunu hedefini çizer ve öyle ilerler bende şahsen İdamı ençok isteyenlerden biriyim ayrıca bu işin birde siyasi ayağını unutmayalım hernekadar şahsen şuna itibar etmesemde belki yeri ve zamanı değildir bilemiyorum siyasilerin bu konuda ne tür hesabı var?
Sabırla bekliyelim görelim bakalım inşaallah er yada geç bu idam geri gelecektir

Nadiro
1 yıl önce - Sal 13 Mar 2018, 02:25

Ben aslen Mardinliyim, bugün haber Türk tv'de Veyis ateş ve Mete yarar'ın El bab'ta yaptıkları yayında, Türk Askerinin yaptığı kahramanlıkları ve Türk Devletinin El bab ve diğer Fırat kalkanı bölgesinde Suriyeli kardeşlerimize yaptıkları hizmetleri görünce göğüsüm kabardı, gururlandım, bu ülkenin bir vatandaşı olmak ayrıcalıktır, ülkemi çok seviyorum..

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Sal 13 Mar 2018, 02:39

Siradaki hedef Mümbic degil, Mümbic sag göstermek.

Sol vurmaksa Kandil balyoz harekati.

http://m.ensonhaber.com/irak-kalkani-harekati-gel ...ml[/quote]

yusufyuşa23
1 yıl önce - Sal 13 Mar 2018, 09:49

Çok manidar!!

(+)

bahadır 0302

1 yıl önce - Sal 13 Mar 2018, 10:00

(+)

Romayı bilmem ama racoyu biz yaktık

konyaslan
1 yıl önce - Sal 13 Mar 2018, 10:01