Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Geneyik
« önceki   123 ... 454647 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 46
Misafir 178

9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 09:41

Merhabalar ben ipa üyesi değilim ancak üye olan birinden hakkını devraldık. Şuan bana yaptığı açıklama "ipa kurucuları FETOCU olduğundan iptal edildi" deyip paramı vermiyor. 4 yıl önceki sözleşme elimde. Birisi beni aydınlatırsa sevinirim . Teşekkürler.

Mahmut Göksu
9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 10:13

Alıntı:
Merhabalar ben ipa üyesi değilim ancak üye olan birinden hakkını devraldık. Şuan bana yaptığı açıklama "ipa kurucuları FETOCU olduğundan iptal edildi" deyip paramı vermiyor. 4 yıl önceki sözleşme elimde. Birisi beni aydınlatırsa sevinirim . Teşekkürler.

Keşke hakkınız olan bir şeyi devralmasaydınız

Misafir 176

9 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 03:47

Geneyik icin ek imar zirvenin devamı bilgisi olan varmı birkaç yıl oldu imara girecekti arıocağı mevki halen mecliste bekletiliyor

Misafir b0b

8 ay önce - Prş 05 Nis 2018, 22:13

Selamlar bosuna hic kimse umutlanmasin geneyik tarafina 10 yil bisey yapmazlar 7 yildir imara acilacak dediler bir civi bile cakmadilar daha secim geliyor imara aciyoruz derler secimden sonra hic bisey yapmazlar öyle kalir genexik imarini unutun. Saygilar

Mahmut Göksu
8 ay önce - Prş 05 Nis 2018, 23:05

Alıntı:
Selamlar bosuna hic kimse umutlanmasin geneyik tarafina 10 yil bisey yapmazlar 7 yildir imara acilacak dediler bir civi bile cakmadilar daha secim geliyor imara aciyoruz derler secimden sonra hic bisey yapmazlar öyle kalir genexik imarini unutun. Saygilar

Sonunda düşünen misafirler gelmiş teşekkürler değerli yorumları için. Ranttan gözümüzü açarsak ülkemiz için daha iyi olacak.

sayfa 46
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 454647 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP