Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin'de halka hizmeti aksattığı düşünülen alt-üstyapı ve tanıtım sorunları
« önceki   123 ... 107108109

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 109
Misafir e25

2 hafta önce - Sal 06 Mar 2018, 17:27

Sular 4 gündür kesik Mezitli Yenişehir ve Akdeniz ilçelerinde. Daha su hizmetini bile adam gibi veremeyen bir büyükşehir belediyesinden ne beklenir ki! Burhanettin Kocamaz su kesintileri, sel felaketleri ve şişirme fos çıkan projelerle anılıp 2. Dönem bile seçilemeyecek.

lacoste33
2 hafta önce - Sal 06 Mar 2018, 22:45

Malesef sular kesik yıkanamıyoruz rezil olduk. 1.90₺Ye 2 tane 5lt su alıp yıkandım geçen gün. Büyükşehir Belediyesi Başkanı Bize MacitÖzcan'lı günleri mumla arattı sağolsun. Ben böyle rezillik görmedim!

serkan33

2 hafta önce - Çrş 07 Mar 2018, 20:15

Adamlara bak yeni imar planında 2.Çevre yolu ve 3.Çevre yollarının batıya Tece'ye kadar uzatılmasına karşı çıkıp mahkemeye götüreceklermiş planı, bu beyinlerle Mersin nasıl ilerleyecek çok merak ediyorum, o yollar el mecbur yapılmalı, bunlar kafayı yemişler

Alıntı:
“İptal etmezseniz, mahkemeye gideriz”

Askıda olan 1/5 binlik nazım imar planının, kentteki toplum sağlığını bozacağını, kamu kaynaklarını zarara uğratacağını söyleyen MERÇED Başkanı Sabahat Aslan, planın geri çekilmesini istedi. Planın yeniden düzenlenmesi gerektiğini belirten Aslan, aksi halde mahkemeye gideceklerini de ilan etti.

Davultepe’de tarım arazilerinin ortasından, kuyuluk bağlantısına çok yakın olmasına rağmen, yeni bir otoyol bağlantısı; Mezitli, Davultepe ve Tece’de GMK Bulvarı’nın kuzeyinde İkinci Çevre Yolu’nun batıya doğru uzantısı ve 3. Çevre Yolu’nun batıya doğru Kale yerleşiminin kuzeyinden tarım alanları içinden uzatılarak Kuyuluk otoyol bağlantısına bağlanması tarım alanları üzerinde kuvvetli bir yapılaşma baskısı oluşturacaktır.

Ayrıca planın birçok yerinde yapılaşmış alanlar geniş taşıt yolları ile çevrelenmiştir, bu yolların diğer taraflarında da verimli tarım arazileri bulunmaktadır. Bu planda tarım alanı olarak öngörülmüş bölgelerin yavaş yavaş yapılaşmaya açılması gündeme gelecektir” diye konuştu.


http://www.mersinhaberci.com/haber/12836/iptal-et ...deriz.htmlEmre hazar
2 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 04:53

Bunların hiç işi gücü yokmu acaba? Muhalefet muhalefet ömürleri bitecek.sayfa 109
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 107108109
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET