Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
alper23

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:51

Alıntı:
Öğrencilerin en çok yakındığı konu da bu zaten. Kendilerini rahat hissetmediklerini yerli halkla kolay iletişim kuramadıklarını söylüyorlar.

Hocam ya sen okuduğunu hiç anlamamışsın ya da bilerek boyle yazmışsın. Tam tersi insanların yaklaşıminın iyi olduğunu söylemişler. Gerçi onlarda ne dediklerinin tam farkında değiller gibi zaten.


Misafir f6e

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 23:01

Hocam genelinde bir memnuniyetsizlik var. Yaşlıların iyi davrandığını söyleyen var fakat bunun dışında sosyal ilişkilerin yetersizliğinden ve insanların kendilerine bakış açılarından rahatsızlık duyduklarını belirtmişler. En basit örneği esnafların ve ev sahiplerinin yontulacak kaz gözüyle bakmalarını belirtmeleri . Bardağın hem dolu tarafına bakarken boş tarafını görmezden gelmemeliyiz.

yusufyuşa23
9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 00:36

Bizde öğrenci olduk. Ama bazı öğrenci tiplerinin şehirde sosyal ve kültürel aktiviteyle kafayı bu kadar bozması anormal! Öğrenciyim deyip te her alışverişte pazarlık yapanlar cafe, sinema vb. yerlerin azlığından dem vuruyor. Paran yoksa şehir istediğin kadar aktiviteyle dolu olsun istifade edemezsin. Diğer bir husus öğrencinin nihai amacı bu değil zaten! Oku kardeşim kendini geliştir. Staj yapılacak yer yok dersen evet işte bu öğrencinin gerçek bir sorunudur derim ama gerisi çok önemli değil!Misafir 40f

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 16:36

Hiçbiri de sosyal aktivite derken ne istiyor onu söylememiş. Ağızlara sakız olmuş sosyal aktivite...
Bir hafta sonu sivriceye kayağa gittiniz mi?
Bir haftasonu balık tutmata gittiniz mi?
Bir haftasonu 1.lig macı izlemeye gittiniz mi?
Bir hafta sonu piknik alanlarından birine gitiniz mi?
Yazın sivriceye kampa gittiniz mi?
Bir haftasonu çıkıp harputu gezdiniz mi?
Bir haftasonu çıkıp kebana gittiniz mi?

Akşama kadar cafelerde oturup sosyal aktivite bekleyenler yazık size...Tiyatro var giden yok,


Misafir 72d

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 17:48

bu iş yine dönüp dolaşıp bar, disko, içkili mekan, yokluğuna bağlanacak gibi görünüyor.zira bana kalrısa lafı eveleyip geveleyip getirmek istedikleri nokta bu.

birde bi arkadaşın dediği gibi öğrenci dediğin birazda ders çalışmalı özellikle gece hayatı öğrenciye göre değil bence.bakın dikkat edilecek olursa bazı anadolu şehirlerindeki üniversiteler örnek erciye atatürk fırat vb. gibi üniv.ler başarı sıralamasında ilk 20 ye girmiş ankara ist.izmir adana antep gibi büyük şehirlerdeki üniversiteleri sollamış durumdalar.budurda o illerde gece hayatının olmamasının etkisi büyük bence birde iklim farkıda var tabi.soğuğu fazla olan yerlerde öğrenciler evde daha fazla kalıp daha çok ders çalışabiliyor sanırım.


Misafir 40f

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:01

Gece hayatı ne zaman sosyal hayat oldu.Hadi diyelim öyle olsun.Öğrencilerin %5 ancak gidebilir öyle mekanlara.Cebi dolu olan ancak gider.Misafir 2bf

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:01

Yağmur yağmaması

Tekintkn
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 03:07

Dışarda şuanda yağmur yağıyor

Misafir 646

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 07:24

Şu Elazığlı Hakan denen trol, reis soylu diye tutturmuş ama onların verdiği öyle cevap verdiği nereden belli. Malum dedikodu şehriyiz bu arakadaşta hanımların yaptığından farklı birşey yapmıyor. Ayrıca birçok şey yeni ortaya çıkıyor insanlar bilgi ediniyor. Bu durumlar üniversitenin takındığı ve yaptığı saçma sapan açıklamaların üstünü kapatamaz. Bir kere bizim üniversite yönetimi şeffaf değil. Seni kim kiralamışsa iyi para veriyor. Akşama kadar burada sadece üniversite senatosu avukatlığına soyunmuşsun.

Misafir 2b3

8 ay önce - Cmt 07 Nis 2018, 17:51

Az önce meryem dagi altında yine dinamit patlatıldı. Büyük bir toz dumanı kalktı. Güney cevre yolu gerçekten oturulmaz halde. Elazog coplugun burda olması deprem fay hattı üzerinde olması ceZaevi ve imar kat sayısının 2 ye düşürülmesi burayı iyice bitirdi. Güney cevre yolu ve çevresinin gelişmemesi için bir sürü sebep var. Kocaman yol bile burayı canlandırmadı.sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET